Rezultati izbora

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
wpres.id
 
Otvorena biračka mesta u SAD, Kanadi i Velikoj Britaniji

U SAD, Kanadi i Velikoj Britaniji danas su otvorena biračka mesta na kojima će srpski državljani moći da glasaju za poslanike Skupštine Srbije i glasanje teče bez problema, rečeno je agenciji Beta u Republičkoj izbornoj komisiji.

Državljani Srbije u tim zemljama glasaju dan ranije nego u matici i one su zbog vremenske razlike i proceduralnih razloga svrstane među države u kojima se na parlamentarnim izborima u Srbiji glasa dan ranije.

Na sedmim izborima za parlament Srbije bira se 250 poslanika između 3.795 kanidata. Srpski državljani koji žive u SAD glasaju u Njujorku, Čikagu i Vašingtonu, oni koji žive u Kanadi u Torontu, a u Velikoj Britaniji u Londonu.

U Vašingtonu je do 10 sati po lokalnom vremenu glasalo 3,46 odsto upisanih birača, a u Njujorku 1,36 odsto.

U Londonu je do 14 sati 17,50 odsto upisanih birača.

Za glasanje u inostranstvu prijavilo se 31.334 birača. Na izborima će glasati i državljani Srbije u Crnoj Gori, na ukupno šest biračkih mesta.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2007&mm=01&dd=20&nav_category=11&nav_id=228537
 
ПА СА ОБЗИРОМ НА КОЈЕ БИРАЧКО МЕСТО СЕ ПОЗИВАШ НА РЕЗУЛТАТЕ НИЈЕ НИ ЧУДНО,видећеш шта ће Шумадија да каже!
 
Eraserhead:
Veruješ mafijaškim listovima koji su pljuvali Zorana do smrti a ne veruješ Zoranu ili Čedi.

To samo govori o tebi.

tako je i Zoran "išao" u Šilerovu.
Ne verujem tim listovima, već sam pisao na forumu pre nekog vremena, živim 300 metara od šilerove, poznajem ljude tamo, vidjali su čedu, a kasnije sam ga slušao kako laže da nije dolazio.
Djindjića sam poštovao i prestani da manipulišešpraviš parelele izmedju Djindjića i Čede.
To je neumesno. Zašto Ružica Djindjić nije sa Čedom?
Ajde sad mi reci da je vežu uspomene za ds.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top