Poruka LDPa pred izbore!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Eraserhead

Ističe se
Poruka
2.374
LJUDI!

Ceda-10-385.jpg


IZBORI SU JEDINO VAŽNI I NE SMEMO DOZVOLITI DA NAM BILO ŠTA SKRENE PAŽNJU SA POSLOVA KOJE MORAMO URADITI DA BI SUTRA POBEDILI.

I BEZ OVOGA ŠTO SE SINOĆ DESILO, ZNALI SMO DA SU SPREMNI NA SVE.

ALI, ONO ŠTO NIKAD NEĆE NAUČITI JE DA NE MOGU DA NAS SPREČE DA MISLIMO SVOJOM GLAVOM, DA VOLIMO SVOJU DECU, PORODICU, PRIJATELJE, SVOJU ZEMLJU. DA VOLIMO SLOBODU.
VEĆ SMO POBEDILI. SUTRA JE PRAZNIK.

I ZATO SAMO HRABRO, ODLUČNO, MIRNO.

5. OKTOBAR, A NE 12. MART.

DA 22. BUDE STVARNO DRUGAČIJI!

OD NAS ZAVISI!

ČEDA
 
Pripadnici infra-rase se često mogu identifikovati po ispupčenoj frontalnoj kosti lobanje, dela iznad očiju.
Tu odliku ovih čovekolikih majmuna možete opservirati i na gornjoj slici Č. J.

Aleksandar Guda Vučić je drugi dobar primer, pogledati ga iz profila
 
Ne dopada ti se Boraja Tadić, Irejsrhede? Meni je baš gotivan. On i Nenad Bogdanović su najveće hvace u DS.
Dobro onaj Šutanovac je dupe, ali sve u svemu navijam da DS bude glavna stranka nove vlade.

Koštunjavi se pokazao nesposobnim da tegli u EU, jer pregovori su od maja na čiviluku
 
Polako........, sve će stati na svoje mesto.Srbija-Nemačka..., dovoljno je samo razmišljati...........

Mi smo Srbi ratnici i volimo slobodu-Nemci su ratnici i vole tuđe. To ti je isto , dva naroda od kojih se ceo svet trese..........


Veliki Sigmund Frojd je sam o tome pisao, čista parapsihologija!!
 
И шта би са експлозивном направом испод ЏИПА...успут...........који је за неке као ФИЋА..........
Експлозивна направа пар картонских испаљених и истрошених светлећих ракета.........нова година Јулије плус Грегорије, Божић..............у њи може само да се дува а и да свира ако направиш рупице.........................Е јесу се надували....бемга.................
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top