unutrasnja lepota

Da bi sa nekim dečkom stupila u razgovor, prvo mora da mi da neki spoljašnji utisak, jer u tom trenutku, osim toga što je spolja, o njemu neznam ništa!
Ne govorim o crtama lica, već o hodu, nastupu (odmah znaš ko je prepotentan a ko ne), osmehu, gestovima, noktima (to je jače od mene :lol: ), kosica, ma sve te sitnice koje daju celinu. Onda uđem u razgovor. Ako mi po njemu da neki utisak koji mi ne odgovara, može biti Johnny Depp, ali ja s njim biti neću! Toliko od mene!
 
White Horse:
Da bi sa nekim dečkom stupila u razgovor, prvo mora da mi da neki spoljašnji utisak, jer u tom trenutku, osim toga što je spolja, o njemu neznam ništa!
Ne govorim o crtama lica, već o hodu, nastupu (odmah znaš ko je prepotentan a ko ne), osmehu, gestovima, noktima (to je jače od mene :lol: ), kosica, ma sve te sitnice koje daju celinu. Onda uđem u razgovor. Ako mi po njemu da neki utisak koji mi ne odgovara, može biti Johnny Depp, ali ja s njim biti neću! Toliko od mene!
super... ista si ja... :D :D :D
 
Ja to podržavam! Cirkonče, bravo! Ako imaš lepo mišljenje o sebi, i okolina će imati takvo mišljenje o tebi! :)
trick-trick
new_cussing.gif
 
Pih...
Jedan dechko mi je bio mnogo ruzhan. Onda sam ga upoznala i odushevila se njegovim duhom i sharmom... Kad smo bili zajedno, bio mi je najlepshe bicje na svetu. I sad mi je o5 ruzhan :p
Shto bi rek'o chika Albert: sve je to relativno...
 
unutrasnja lepota? hmmm..naravno, najvaznije mi je to.....mislim, kako da budem sa deckom ako ima ruznu jetru ili ruzno srce? moj bivsi je bas imao lepe bubrege...bas zato sam ih iscupala i drzim ih u tegli iznad kreveta.....


:roll: :roll:


zezam se......ne znam ni sama koliko mi je bitno.....
 

Back
Top