Ako ste normalni, nemojte u BUGARSKU!!!!!!

mrs depp

Aktivan član
Poruka
1.138
naj,ali naaaajodvratnije more! JBŠ što je jeftino,ružno u PM.....nemaš lep grad,nemaju ništa,pa čak i Sunčev Breg ništa posebno...samo je Nesebar lep!stari! a more-crvi plivaju,nigde ribica,pomorskog živog sveta....sem meduza.....ružan narod,cigan-mala! jedino nek idu oni koima je važno da se kupaju i izlace uveče,a ne i da vide prirodne lepte! JBG ZA MENE SU KARIBI,EGIPAT.......CRNA GORA JE ZA BUGARSKU MAURICIJUS!!!! BAR JE MORE PLAVO I IMA MORSKIH PASA,I ISTORISKO-KULTURNIH ZNAMENITOSTI!!!!


IZVINJAVAM SE ZA GREŠKU U NASLOVU TEME!!!!SLUČAJNOST
 
mrs depp:
naj,ali naaaajodvratnije more! JBŠ što je jeftino,ružno u PM.....nemaš lep grad,nemaju ništa,pa čak i Sunčev Breg ništa posebno...samo je Nesebar lep!stari! a more-crvi plivaju,nigde ribica,pomorskog živog sveta....sem meduza.....ružan narod,cigan-mala! jedino nek idu oni koima je važno da se kupaju i izlace uveče,a ne i da vide prirodne lepte! JBG ZA MENE SU KARIBI,EGIPAT.......CRNA GORA JE ZA BUGARSKU MAURICIJUS!!!! BAR JE MORE PLAVO I IMA MORSKIH PASA,I ISTORISKO-KULTURNIH ZNAMENITOSTI!!!!


IZVINJAVAM SE ZA GREŠKU U NASLOVU TEME!!!!SLUČAJNOST


pa da...u Egiptu su svi lepi, nije cigan-mala!!!
 
ja sam bila u nesebru sa ekipom pre 2 godine i nama je bilo extra...dobar,provod,tekila 18 dinara...hahaha....sto se tice prirodnih lepota,bugarska nije pravi izbor.Postoji mnostvo drugih mesta za uzivanje pored mora i dugacke,romanticne setnje... Bugarska je vise za mlade koji hoce da se provedu a jeftino prodju.
 
jerotije:
Tako je . U CG nikad vise a ovu temu je siguyrno zapoceo neki djetic ili poreklom djetic !
a ti Srbenda!!!! Budva je oduvek,ali ODUVEK bila vašar! ko da u Guču ideš,samo nema trube! stari grad je jedino lep......ja sam mislila,kada sam govorila,o mestima kao Kotor,Novi koji se razlikuju i imaju neku kulturu! zapanjila sam se kada sam videla Mirište i Žanjice,koje su skoro netaknute,bistra voda,zelenilo,uvale....preko pute malečno ostrvce sa crkvicom Presvete Bogorodice,do kog jedino možeš da otplivaš da bi došao!! malo iza veće ostrvo mamula i stari zatvor....a na mirištu austriska kula,iz 1817,netaknuta....mesto skoro pusto,ljudi tu kampuju jer nema hotela,tek 5 kuća..... :D
a ti vidim imaš nešto protiv Crnogoraca............a pitanje je Bugarska :roll:
 
Tacno; svako ima svoje misljenje i ide tamo gde mu najvise odgovara. Meni se CG apsolutno nikako ne dopada, a bila sam jos u drugim mestima na relaciji Cetinje - Budva i nikad vise; usluga nikakva, cene previsoke, mesta za izlazak i kupanje ogranicena i precenjena. Sto se prirode tice, ima tu i tamo par finijih plaza, ali i one kad se uporede sa drugim morima nisu nista posebno. I da, ne slazem se da bilo koji deo CG ima vece slicnosti sa Dalmatincima; prosto uvreda za mene.
 
Malo smo skrenuli sa teme al valja to ponekad! Bio sam u Bugarskoj 2 puta i mogu reci da se do mora dolazi kroz kukuruze i oranice. O kvalitetu mora ne treba nesto puno raspravljati, j.... more u koje se Dunav uliva! Sto se tice provoda najbolji je u okolini. Mozda sam preterao al ipak za te pare vredi otici i dobro se provesti. Mislim da je Bug. aktuelna samo zbog finansijske situacije i da narod dobro zna da je mnogo bolje u Egiptu,Karbima nego u Nesebru!
Sto se tice CG nadam se da jos dugo necu morati da tamo da letujem. Imaju dobrog potencijala al dzabe kad ga uprskaju svojom arogancijom,neljubaznoscu i na kraju CIJENOM!!
 
Ignorisem cinicne gluposti onih koji nikada nisu vidjeli ni jednu zemlju osim svoje i neposredne okoline...

Dakle, Budva JESTE vasar. Ali, sta je tako ruzno u vasarima? Meni licno nisu omiljeni, ali ljudi vole da se provedu, pa izvolte.

Ne odgovara smjestaj. Hm... Dobro... A da pokusate npr. u hotelu Splendido? Hoce li zadovoljiti prefinjene ukuse? Molim vas!

Sve cijene su u skladu sa traznjom. Npr. kvadrat stana u sjajnoj novogradnji je oko 2000 eura. ako je pri tom dobra lokacija.
To je daleko iznad mogucnosti nasih ljudi, ali taman po mjeri Rusa, Engleza, Iraca, Norvezana... CG ima malu obalu ine moze je rasipati na jeftini turizam, kao sto je rasipa. Da bi od ono malo km obale zaradili novac, morace da podignu iskljucivo skupe hotele...

Bugarska je nesto drugo. I ljetovalista jesu vasar po mjeri nase omladine. tekila dzabe, djuska do zore... Jedino stoje more hladnije od Jadranskog, a pri tom imaju problem sa talasima.

dakle, ne slazem se da ne treba ici u Bugarsku. Jeftino je, zabavno je (kako kome). Ako hoces istoriju i kulturu, pokusaj sa Grckom, Tunisom, Egiptom ili CG.
 
HEBEHA:
Ignorisem cinicne gluposti onih koji nikada nisu vidjeli ni jednu zemlju osim svoje i neposredne okoline...

I daj malo postovanja prema forumasima. Ti ni ne znas koliko je ko na forumu putovao i gore navedenoj primedbi nema mesta. Inace, poreklom sam iz CG i cak nosim prezime jednog crnogorskog mesta, pa opet kazem onako kako jeste (sto se tice letovanja u CG).
 
Jos jedan veliki razlog NE Crnoj Gori..je sto su crnogorci nekako neprijateljski raspolozeni prema gostima iz Srbije...i to se bas oseca.........misle ***** srbe sad ce englezi,nemci....jeste al nece oni da se tusiraju sa flasom,nece privatni smestaj....vezuju se samo za hotel gde su.....nisu bas oni toliko izdasni...................
 
isto tako je u Bugarskoj...tek sad kad su ušli u EU,ima prema nama da se ponašaju ko prema....kroz istoriju,Bugari nas nikad nisu voleli,stalno ljubomora.....
CG je jedna mala zemlja gordog i hvalisavog naroda(što ste mogli zaključiti i kroz"Gorski vijenac" ako ste ga čitali)...a nju ne vole uglavnom oni koji su bili ZA otcepljenje
 
Prljave kamenite plaze koje se naplacuju, losa usluga, visoke cene, parking problem.......i da nenabrajam koliko jos ima razloga da neletujem u CG. Ako mi vec treba netaknuta priroda i manastiri onda cu napraviti jednu eskurziju pa obici sve a kad idem na more onda idem na more da se kupam po ceo dan, jedem sladolede, pijem pivo itd. Neznam sto brkate babe i zabe. Nemam nista protiv crnogoraca-naprotiv, imam dosta rodjaka cak i vencanog kuma crnogorca i rado kod njih odlazim jer su to fini ljudi, pravi domacini ali za more.......nemam reci. Mozda ce se nesto i izmeniti ove ili sledece godine jer cujem da su sve zakupili stranci ali ovo sto je bilo zadnji niz godina je pravi cirkus kolorado. U Bugarskoj sam letovao zadnje 3 godine mada sam se prosle godine razocarao. Podigli su cene i smestaja i vanpansionske potrosnje tako da to vise nije to. Cigani jesu u pravom smislu te reci ali su im plaze dosta ciste, peskovite, usluga im je evropska i nemate problema sa parkingom ako idete sopstvenim kolima a ja sam isao uvek svojim kolima sa porodicom i bez agencije. Nikad me niko u zadnje 3 godine nije maltretirao od policije niti me ko sta pitao. Voda im nije bas kao na tkz nasem Jadranu i ima dosta talasa mada je kristalno cista kao i sve plaze na kojima sam bio. Cene **** i hrane su vrlo pristupacne za nas dzep i kad udjete u restoran nemorate da gledate u jelovnik sta koliko kosta vec sta vam se svidja. Jelovnik je slican nasem. Opet, pozivajuci se na naslov ove teme, gledao bih da idem u neko eksluzivnije mesto nego sto je Bugarska ali neznam zasto bih bio nenormalan ako i odem u Bugarsku. Pozdrav svima !
 
Bugarska....dno-dna.....voda-siva sa crvima....putevi polu zemljani,kako gde.....hrana-lošiji fazon turske.....ja....nikad više! otišla sam tamo sa društvom,zajebancija i to,jeftino za mlade....Kuba je ipak sledeća destinacija!! kakv evropska usluga???? gledaju kako da te pokradu,em u menjačnici,em uveče...a Bugari-napadniji i od Makedonaca,samo što lik nije isprebijao devojku što ga je odbila.....ima sve više pedera-tranvestita,kao onaj njihov pevač
 

Back
Top