Da li vise volite ROCK ili RAP?

Da li vise volite ROCK ili RAP?

  • Rock

  • Rap

  • Nijedno od ponudjenih


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Makijavelli:
ma rap bre.....ideologija je vazhna,ghetto,realnost poetichari,2pac biggie,method,jay-z,eminem,kurupt,wu tang,snoop,dr dre,cypress hill i tako dalje i tako duzhe.....to su vam sve shekspiri 21-vog veka......samo ocu da kazhem da glupim argumentima pokushavate da umanjite vazhnost i kvalitet rep-a.....a ``muzika``,to je rech o kojoj bi mogli puno da se pricha,to shto u roku ima vishe melodije neznachi da je u prednosti nad repom....naprotiv.....:|.....

Jesi li ti bre citav???????
Koja crna realnost....Sve pozer do pozera i kithcer do kitchera,a o textovima da ne govorimo...Cist SUND!!!!!!
Otkud tebi pravo da poredis Sekspira sa tim djubretom???????
Znas li ti bre uopste i ko je Sekspir???????
I kakva bre muzika?????
 
Rock4ever:
Jesi li ti bre citav???????
Koja crna realnost....Sve pozer do pozera i kithcer do kitchera,a o textovima da ne govorimo...Cist SUND!!!!!!
Otkud tebi pravo da poredis Sekspira sa tim djubretom???????
Znas li ti bre uopste i ko je Sekspir???????
I kakva bre muzika?????
nadam se da si izvela taj zakljuchak iz nekog dubljeg prouchavanja hip hop-a...i rap-a....i naravno,manite se mainstrem scene i ono shto vidjate na mtv-u,to jeste sranje....al daj molim te,pa dovoljno sam razuman da mogu da zakljuchim da je lako porediti jednog method man-a sa shekspirom,zato shto dechko pishe tekstove koje nebi mogao chovek sa iq-om 200 ni da zamisli a kamoili spoji....uzeo sam method-a za primer zato shto je u vrhu,po meni...al naravno tu su i drugi.....i kao shto sam rekao muzika je shirok pojam,necemo da ulazimo u to.....
 
tanana...:
Rep nema ideologiju, trunku umetnosti ,kao i narodnjaci zapravo po RAMBU "TURBO FOLK"...Znate ogavno je pricati jedno a raditi drugo...Preko kretena pune dzepove...Recimo nevolimo poznate licnosti a zovemo se VIP...FUJJJJJJJJJJJJJJJJJ
au jbt ti gledash nashu domacu rep scenu(valjda je imamo),a mislim,gledash po tome kako se neka grupa zove...
<<jao vidi al' ovaj ima glupo ime,neca da ga slusham>>
mislim smeshno :shock: :shock:
 
trick-trick:
bez uvrede ali nemozhe toliko ljudi na ovoj planeti da slusha rap ako su to sve pozeri(ti verovatno pod rap-om mislish na 50 centa(im a P.I.M.P.)

izvini ti,ali koliko sam ja uspela da primetim,rep i hiphop slusaju uglavnom oni ljudi koji nemaju nikakav osecaj za lepo(mislim na umetnost uopste),i uopste ne rade na sebi,niti imaju razvijeno apstraktno misljenje...(cast izuzecima ako ima takvih)...
Samo iz toga mogu da zakljucim da su rep i hiphop u istom rangu sa turbo-folkom i da nemaju prakticno nikakvu vrednost....
 
Rock4ever:
izvini ti,ali koliko sam ja uspela da primetim,rep i hiphop slusaju uglavnom oni ljudi koji nemaju nikakav osecaj za lepo(mislim na umetnost uopste),i uopste ne rade na sebi,niti imaju razvijeno apstraktno misljenje...(cast izuzecima ako ima takvih)...
Samo iz toga mogu da zakljucim da su rep i hiphop u istom rangu sa turbo-folkom i da nemaju prakticno nikakvu vrednost....

da da....tako je to kad se jezgrovito kaže... :wink: slažem se... 8-)
 
Rock4ever:
izvini ti,ali koliko sam ja uspela da primetim,rep i hiphop slusaju uglavnom oni ljudi koji nemaju nikakav osecaj za lepo(mislim na umetnost uopste),i uopste ne rade na sebi,niti imaju razvijeno apstraktno misljenje...(cast izuzecima ako ima takvih)...
Samo iz toga mogu da zakljucim da su rep i hiphop u istom rangu sa turbo-folkom i da nemaju prakticno nikakvu vrednost....
ej bre...necemo da se vredjamo :?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top