Ратко Младић у Хаг је понижење за Србију

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Manjaca

Obećava
Poruka
99
Ако неко има наопаке идеје о јунаштву то су данашњи политичари у Србији, осим Срс. Сви осим Срс очигледно спадају у оне који би и рођеног оца продали само да би њиховој гузици можда било боље, њихови гласачи наседају на западне лажи о бољем сутра за Србију и Србе ако Младић буде ухапшен а не желе да виде да је Србија изручила Милошевића а да су притисци настављени и даље.

Они неће да схвате да од западних фашиста неће добити ама баш ништа ако су потпуно понизни. Запад познаје само силу, Запад гази понизне више него пркосне али то они неће да схвате.

Коме да се РМ преда? Непријатељима који су нас бомбардовали на сваком кораку!? РМ се не крије већ пркоси душманима. Све смо изгубили и то мало поноса што још имамо не изручујући генерала душманима је све што нам је преостало. Када ћете схватити да нас ти душмани више цене што нисмо испоручили генерала него Тадићево понизно понашање и идиотизам.

А кад кажем да РМ пркоси душманима не мислим само на оне душмане са Запада већ и на беднике у српским редовима који немају ни срца, ни образа, ни поштења, ни поноса.
 
Ти знаш да неко ко направи саобраћајни прекршај добија позиве за суд и мурија му долази на врата. Зар није онда логично да неко ко је оптужен да је стрељао хиљаде такође добије позив за суд.



а не желе да виде да је Србија изручила Милошевића а да су притисци настављени и даље.
Па, то нема никакве везе. Као да кажеш "Предао сам се оно кад су издали потерницу за мном у вези са крађом бунде од нутрије,
али као што видите они и дан данас настављају да хапсе друге лопове.
Моја жртва је дакле очигледно била узалудна. Нека вам то буде наук: од сада немојте нипошто престати да мажњавате по продавницама, јер они очигледно нису показали вољу да престану да хапсе."



Када ћете схватити да нас ти душмани више цене што нисмо испоручили генерала него Тадићево понизно понашање и идиотизам.
Нетачно. Прво, мене савршено није брига шта нека будала мисли о нама. А друго, мисле управо супротно од онога што ти кажеш.
Када гласате за изолацију, они не кажу "Какве људине, свака им част,"
него кажу "Какве будале, ови поново у добровољни затвор."

А када гласате за демократију, они не кажу "Сјебали смо их, дали су буљу,"
него кажу "Ова Србија се изгледа нормализује, успостављају исти систем као наш овде."

Но све у свему, житељи Запада и не мисле о нама нешто, и многи немају појма ни на ком је Србија континенту. Као да неком са пијаце овде кажеш "Арканзас" и "Вермонт," нико не разликује. А ни ја вала.
 
Manjaca:
Ако неко има наопаке идеје о јунаштву то су данашњи политичари у Србији, осим Срс. Сви осим Срс очигледно спадају у оне који би и рођеног оца продали само да би њиховој гузици можда било боље, њихови гласачи наседају на западне лажи о бољем сутра за Србију и Србе ако Младић буде ухапшен а не желе да виде да је Србија изручила Милошевића а да су притисци настављени и даље.

Они неће да схвате да од западних фашиста неће добити ама баш ништа ако су потпуно понизни. Запад познаје само силу, Запад гази понизне више него пркосне али то они неће да схвате.

Коме да се РМ преда? Непријатељима који су нас бомбардовали на сваком кораку!? РМ се не крије већ пркоси душманима. Све смо изгубили и то мало поноса што још имамо не изручујући генерала душманима је све што нам је преостало. Када ћете схватити да нас ти душмани више цене што нисмо испоручили генерала него Тадићево понизно понашање и идиотизам.

А кад кажем да РМ пркоси душманима не мислим само на оне душмане са Запада већ и на беднике у српским редовима који немају ни срца, ни образа, ни поштења, ни поноса.
Da li ti tvrdiš da Ratko Mladić nije odgovoran ni za jedan zločin, ili samo smatraš da je Hag pogrešno mesto za suđenje?
 
ajde pisite malo vecim slovima,nista se ne vidi :roll:

postavljac se izlupetao ko maksim po diviziji,a rm ne prkosi nego se krije ko neka tetka da je.ako je kriv treba ga osuditi,bas kao i sve ostale zlocince sa bilo koje strane i kraj vise ovim beskonacnim tupljenjima i velicanjima coveka koji se krije ko neki mis u rupi....da je heroj ko sto pricate,znao bi sta je najbolje da uradi za svoju zemlju a ne bi se ovako blamirao,i sebe i nas...
 
Pa govorili su i Nacisti jevrejima da se jave sledece jutro u lokalne zadruge i sportske sale radi "relokacije" / "radni kampovi" i ostale fore, a onda kad bi se ko "ovce" prijavili, smestani su na vozove i pravac gasne komore.

I oni su mislili da su nevini kao i svi sto su se dobrovoljno prijavili u Hag i vise se od tamo nisu vratili (bar ne Srbi).


Ratko Mladic vam dodje kao moderna Ana Frank....videli i jedno i drugo (jeste da se radi o dva razlicita vremena i dva razlicita rezima) o cemu se radi i sta se desava :D
 
koza0004do.jpg


Od kad te nema kiselo mi mleko













Dragi blogeri i drage blogerke, pred vama se nalazi eksluzivni intervju sa ljubavnicom Ratka Mladića. Moram priznati da je bilo veoma teško nagovoriti Zelenku da uopšte razgovara s nama i da da intervju za jedan izdajnički blog, ali posle podmićivanja svežim senom nekako je pristala. Pošto je Zelenka veoma zauzeta koza imali smo samo pola sata za razgovor s njom. Posetili smo je u Božinovićima, selu gde je rođen Ratko Mladić i gde se ovaj par i upoznao i po prvi put poljubio.

Poštovana kozo Zelenka velika nam je čast što ste uopšte pristali da po prvi put za medije pričate o vašem odnosu sa najtraženijim haškim beguncem, Ratkom Mladićem. Siguran sam da će to naši čitaoci umeti da cene. Možete li nam reći kako je izgledao vaš prvi susret?

Ove livade nisu iste bez mog RatkaOve livade nisu iste bez mog RatkaSećam se kao da je danas bilo, još sam bila malo jare kada sam po prvi put videla mog Ratka. Eh kako je bio mlad i lep tada. Bila je to ljubav na prvi pogled. Bila sam jako zgodno jare, mada ni danas nisam za bacanje. I on se odmah zaljubio. Videla sam to u njegovim velikim očima. Viđali smo se svakog dana. Dolazio je svakog jutra do šupe u kojoj sam spavala. Tu smo se po prvi put poljubili. Naši susreti su postajali sve vatreniji i senzualniji. Ali njegovi roditelji su bili protiv naše veze. Smatrali su da nisam dovoljno dobra za njihovog sina. Sve su pokušali da nas razdvoje i u tome su nažalost uspeli. Poslali su ga u vojnu školu samo da bi nas razdvojili. Ali smo se i dalje viđali kada bi dolazi kući preko raspusta.

Vi ste kao Romeo i Julija. Romantično, ali tragično. Da li je Ratko ljubav vašeg života?


Da, Ratko je jedini muškarac s kojim sam bila. Kao što za moju rođaku Cecu posle Arkana muškarci ne postoje, tako i ja posle Ratka nisam pogledala nijednog muškarca. Nadam se da sam i ja Ratku bila jedina koza.

Kako se osećate danas posle toliko godina, dok za vašim dragim traga čitava Evropa, osim Srbije?

Tužno, veoma tužno. Do skora sam se često viđala s Ratkom i čula telefonom, posećivala ga u Beogradu, ali je odjednom nestao bez traga i glasa. Naš prijatelj Amfilohije mi je rekao da je na sigurnom, živ i zdrav, i da ne brinem previše. Eh, od kada ga ne viđam dajem kiselo umesto običnog mleka.

Priča se da ste se viđali i sa tužiteljkom Haškog tribunala Karlom del Ponte?!


Ne zna gde je, i da znam ne bih vam rekla!Ne zna gde je, i da znam ne bih vam rekla!Istina je. Posećivala me je ta belosvetska veštica. Pokušala je da od mene izvuče informaciju gde se krije moj Ratko, ali joj ja ništa nisam rekla. Htela je još da me potplati da preko medija pozovem Ratka da se preda, ali nisam ja kao ona zelena Ljilja. Nije meni zinulo dupe za njihovo holandsko seno! Nisam ja izdajnica svog naroda!

Da li mislite da će se Ratko ikada naći pred Haškim tribunalom?

Nikada, ne postoji niko ko bi u Srbiji izdao Ratka i predao ga Haškom tribunalu.

Kako mislite niko, kada je i sam premijer izjavio da bi Ratko Mladić bio uhapšen kada bi bio na teritoriji Srbije i kada bi se znalo gde se on nalazi?

Mladiću vi ste baš naivni. Zar vam jedna koza mora otvarati oči. Nego vreme je da idete, već ste mi puno vremena oduzeli.

Vi ste jedna vrlo mudra koza, zato vas za kraj ovog intervjua pitamo šta bi ste želeli da poručite našim čitaocima?

Imam da poručim onoj šačici izdajnika, da ostave mog Ratka na miru kako bi mi se vratio, da opet živimo u sreći i ljubavi. Ratko, ako ovo kojim slučajem čitaš, znaj da svakog dana mislim na tebe, sećam se tvojih snažnih zagrljaja i zajedničkih noći koje smo proveli u senu. Čekaću te Ratko ako treba večno. Nemoj da strahuješ, nikada te neće uhvatiti. Tvoji prijatelji te neće dati, može ona Karla da skviči koliko oće. Volim te Ratko, gde god da si.

Intervju vodio Predrag M. Azdejković

Fotografije: Dejan Miličevič
 
kololoco:
Ali vise nego na znoj je problem sto smrdi na krv ubijenih civila i na nepostenje i nepostovanje svog naroda. ***** jedno neljudsko.


U Srebrenici nije prolivena krv nevinih civila već muslimanskih vojnika, koji su se presvukli kada je Srebrenica pala, civili tj. žene i deca su zahvaljujući Ratku Mladiću prebačeni autobusima na bezbednu teritoriju.
Ako Ratka Mladića već optužujete za nešto, morate se držati istine i znati za šta ga optužujete, u suprotnom ste falsifikatori.
Ne postoji način da se čitava BiH opere od prolivene krvi srpskih civila, odsečenih glava i drugih zverskih ubijanja što su ih počinili muslići i njihova braća mudzahedini.
Takvih zločina nad srpskim civilima je previše, ne bih sada o tome,
jer čini mi se da je meni teže da pišem o tome nego tebi da ih opravdaš.
Ako baš budeš insistirao.. mogu do ujutru da ti pišem o tome.
 
Manjaca:
Ако неко има наопаке идеје о јунаштву то су данашњи политичари у Србији, осим Срс. Сви осим Срс очигледно спадају у оне који би и рођеног оца продали.......

....Они неће да схвате да од западних фашиста неће добити ама баш ништа ако су потпуно понизни.....

Коме да се РМ преда? Непријатељима који су нас бомбардовали на сваком кораку!? РМ се не крије већ пркоси душманима. Све смо изгубили и то мало поноса што још имамо не изручујући генерала душманима је све што нам је преостало. Када ћете схватити да нас ти душмани више цене што нисмо испоручили генерала него Тадићево понизно понашање и идиотизам.

pa Seselj se njima predao :):)
jel to znaci da bi i on prodao guzicu, oca, da se predao neprijateljima i dusmanima, i da se oni sada smeju tom poniznom ponasanju i idiotizmu, a zajedno sa tim i celom SRS-u i njihovim biracima?
 
mali.adadjo:
U Srebrenici nije prolivena krv nevinih civila već muslimanskih vojnika, koji su se presvukli kada je Srebrenica pala, civili tj. žene i deca su zahvaljujući Ratku Mladiću prebačeni autobusima na bezbednu teritoriju.
Ako Ratka Mladića već optužujete za nešto, morate se držati istine i znati za šta ga optužujete, u suprotnom ste falsifikatori.
Ne postoji način da se čitava BiH opere od prolivene krvi srpskih civila, odsečenih glava i drugih zverskih ubijanja što su ih počinili muslići i njihova braća mudzahedini.
Takvih zločina nad srpskim civilima je previše, ne bih sada o tome,
jer čini mi se da je meni teže da pišem o tome nego tebi da ih opravdaš.
Ako baš budeš insistirao.. mogu do ujutru da ti pišem o tome.

Maloumni covece, nenaurazani vojnik koji se predaje ima po zenevskoj konvenciji ista prava kao i civil! Jel su i klinci od 15 godina isto bili mudzahedini! Muslimana je u ratu poginulo 80000, a Srba oko 20000 apr. Nemoj mi reci da smo mi pobili 80000 vojnika, a oni 20000 zena i dece? Glup si ne znam sto ti objasnjavam.
 
Nacionaldemokrata Ratko Mladic vam dodje kao moderna Ana Frank....videli i jedno i drugo (jeste da se radi o dva razlicita vremena i dva razlicita rezima) o cemu se radi i sta se desava :D[/QUOTE:
:lol: Ovo je nesto najgluplje sto sam procitao do sada na ovim forumima! Svaka ti cast, ti lupetas, a ne stidis se, za to treba imati stomak!
 
filatelista:
U Hag sa njim, nije vredan ni razmišljanja, a kamo li vaganja Srbija i Srbi ili on!
Del Ponteova odlazi u septembru
stana - 20. januar 2007.

Glavna tužiteljka Haškog tribunala Karla del Ponte, nezadovoljna time što EU više ne uslovljava Srbiju hapšenjem i izručenjem Mladića, odlazi sa ove funkcije u septembru ove godine, otkriva list "Press" na osnovu izvora bliskih tužilaštvu Tribunala. Prema informacijama izvora lista, Del Ponteova se povlači sa ove funkcije jer je nezadovoljna „potcenjivačkim odnosom” koji prema njoj imaju zapadne sile. Konkretno, Karla je besna na EU zato što su dozvolili Srbiji da uđe u Partnerstvo za mir bez izručenja Ratka Mladića. Najave da bi Srbija uskoro mogla da nastavi pregovore o pridruživanju sa EU dodatno su razbesnele Del Ponteovu i učvrstile je u odluci.

„Sasvim je očigledno da je Ratko Mladić jedan od glavnih razloga što Del Ponteova odlazi iz Tribunala. Njoj u septembru ističe mandat i ona, gotovo sigurno, neće tražiti njegovo produženje, jer je i sama svesna da dvojica najvažnijih optuženika, Ratko Mladić i Radovan Karadžić, neće do tada biti izručeni. Posle smrti Slobodana Miloševića i bez Mladića i Karadžića, njen posao izgubio je svaki smisao. Kakav odnos prema njoj imaju najuticajnije zemlje pokazalo se prijemom Srbije u Partnerstvo za mir, a sve je izvesniji i ´Paket za Srbiju´, koji podrazumeva nastavak pregovora sa EU bez hapšenja Ratka Mladića”, navodi izvor Pressa.

-----------------
Sad pozuri da ga isporucis, mozda spasis Karlu del Grdnu :roll:
 
kololoco:
Maloumni covece, nenaurazani vojnik koji se predaje ima po zenevskoj konvenciji ista prava kao i civil! Jel su i klinci od 15 godina isto bili mudzahedini! Muslimana je u ratu poginulo 80000, a Srba oko 20000 apr. Nemoj mi reci da smo mi pobili 80000 vojnika, a oni 20000 zena i dece? Glup si ne znam sto ti objasnjavam.


Falsifikatoru, u Srebrenici je ubijeno nešto manje od 2 000 muslimanskih vojnika, nisam kazala da to nije ratni zločin, već da nije zločin nad civilima.
Falsifikatoru, ne postoji ubijeni dečak od 15 god. u Srebrenici, istina je da je bilo telo jednog sedamnaestogodišnjeg dečaka...
Prestani da falsifikuješ i da čitaš izveštaje Amora Mašovića, koji je između ostalog poznat po tome što voli da kaže da - Srbe treba izbrisati sa lica zemlje.
 
Младића неће ухапсити јер то не жели срспски народ, а за то постоје и рацинални разлози везани за нашу будућност, а који би погодили највише српски народ РС, јер је осуђујућа пресуда у Хагу већ спремна, а тима и пресуда за читаву Републику Српску која би била проглашена за геноцидну творевину што би имало огромне посљедице за цијели регион.
 
mali.adadjo:
Falsifikatoru, u Srebrenici je ubijeno nešto manje od 2 000 muslimanskih vojnika, nisam kazala da to nije ratni zločin, već da nije zločin nad civilima.
Falsifikatoru, ne postoji ubijeni dečak od 15 god. u Srebrenici, istina je da je bilo telo jednog sedamnaestogodišnjeg dečaka...
Prestani da falsifikuješ i da čitaš izveštaje Amora Mašovića, koji je između ostalog poznat po tome što voli da kaže da - Srbe treba izbrisati sa lica zemlje.

Ti ces da procenjujes ko je u pravu, a ko ne i ko falsifikuje, a ko ne. Idi ti slusaj Drecuna i slicne spodobe, a vlada RS je priznala egzekuciju preko 7000 ljudi medju kojima su najmladji imali 15 godina. E sad sto ti racunas da je mrtav samo onaj koji je snimljen to je tvoj bolesni um i ja ne mogu da te lecim. A zlocin je nad ratnim zarobljenicima sto je pravno isto kao zlocin nad civilima. Uz to je zlocin i nad civilima jer mladji od 18 godina ne mogu da budu ratni zarobljenici. Ili ces da tvrdis da su poginuli u borbama po sumama kao sto neke kreature ovde isto umeju da tvrde i kao sto nam je dokazao legendarni snimak srpskih junaka-egzekutora?
 
kololoco:
Ti ces da procenjujes ko je u pravu, a ko ne i ko falsifikuje, a ko ne. Idi ti slusaj Drecuna i slicne spodobe, a vlada RS je priznala egzekuciju preko 7000 ljudi medju kojima su najmladji imali 15 godina. E sad sto ti racunas da je mrtav samo onaj koji je snimljen to je tvoj bolesni um i ja ne mogu da te lecim. A zlocin je nad ratnim zarobljenicima sto je pravno isto kao zlocin nad civilima. Uz to je zlocin i nad civilima jer mladji od 18 godina ne mogu da budu ratni zarobljenici. Ili ces da tvrdis da su poginuli u borbama po sumama kao sto neke kreature ovde isto umeju da tvrde i kao sto nam je dokazao legendarni snimak srpskih junaka-egzekutora?
Ne mesam se u te cifre, ne znam (necu dusu da gresim) ali, Naser Oric je 92 i 93. pobio preko 3OOO Srba, poklao, silovao, paliko, dobio 2 godine zatvora.
MOLIM TE OBRATI PAZNJU NA SLEDECE: KADA SE DESIO SLUCAJ SREBRENICE, KOJE GODINE?
Znaci, samo slepaca nece da vidi da je Srebrenica isprovoicirana. I, jos nesto!
Srbi su stititili muslimanske zene i decu, Oric i banda su klali decu, silovali devojcice, ubijali.
Seti se i Kravica i Bozice, i reci, koje je to godine bilo?
 
@kololoco
Naravno da su se predali, pošto su predhodno zarobljeni u borbi.
A o tom dečaku od od sedamnaest godina, trebao je da misli onaj ko mu je dao pušku i obučio ga da rukuje njom.
Ko je kreatura a ko govori istinu najmanje si pozvan ti da govoriš, jer koliko vidim ne samo u polemici samnom, već i sa drugima umesto argumenata i činjenica koristiš samo ružne reči i uvrede.
Što se Drecuna tiče, nisam ni imala pojma da se bavio zločinima u BiH.
Šta da ti kažem, prestani da čitaš izveštaje Amora Mašovića.
 
*BILJA*:
Ne mesam se u te cifre, ne znam (necu dusu da gresim) ali, Naser Oric je 92 i 93. pobio preko 3OOO Srba, poklao, silovao, paliko, dobio 2 godine zatvora.
MOLIM TE OBRATI PAZNJU NA SLEDECE: KADA SE DESIO SLUCAJ SREBRENICE, KOJE GODINE?
Znaci, samo slepaca nece da vidi da je Srebrenica isprovoicirana. I, jos nesto!
Srbi su stititili muslimanske zene i decu, Oric i banda su klali decu, silovali devojcice, ubijali.
Seti se i Kravica i Bozice, i reci, koje je to godine bilo?

Srebrenica ne samo da je isprovocirana već je i montirana, zahvaljujući Muhamedu Šaćirbeju i kompaniji.....
 
mali.adadjo:
@kololoco
Naravno da su se predali, pošto su predhodno zarobljeni u borbi.
A o tom dečaku od od sedamnaest godina, trebao je da misli onaj ko mu je dao pušku i obučio ga da rukuje njom.
Ko je kreatura a ko govori istinu najmanje si pozvan ti da govoriš, jer koliko vidim ne samo u polemici samnom, već i sa drugima umesto argumenata i činjenica koristiš samo ružne reči i uvrede.
Što se Drecuna tiče, nisam ni imala pojma da se bavio zločinima u BiH.
Šta da ti kažem, prestani da čitaš izveštaje Amora Mašovića.

Skoro nikada ne pisem na bilo kojoj temi o Srebrenici, ali moram da reagujem na ovu glupost"

Naravno da su se predali, pošto su predhodno zarobljeni u borbi.

Pa, ako su zarobljeni u borbi , onda su ratni zarobljenici , glupaco, i ne smeju da budu masakrirani............yebote, kakvih mentola ima :roll:
 
inagadadavida:
Skoro nikada ne pisem na bilo kojoj temi o Srebrenici, ali moram da reagujem na ovu glupost"



Pa, ako su zarobljeni u borbi , onda su ratni zarobljenici , glupaco, i ne smeju da budu masakrirani............yebote, kakvih mentola ima :roll:


Morončino, čitaj iz početka, nigde nisam kazala da nisu ratni zarobljenici.
Glupi su ti otac i majka!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top