profesori seste beogradske gimnazije

  • Začetnik teme linkin_park
  • Datum pokretanja
Sesta gimnazija je najbolja.Ja sam zavrsila sada prvu godinu(to jest nisam jos,idem na popravni iz matisa)ali to nije bitno.Ako budes imalo ucila bices vrlo dobra.Od profesora za najstrozije vaze Jovan Knezevic(matematika)i Milka Ekmedzic(ako ti bude razredna onda je super inace istoricarka).Fizicar Milos je opusten(od 31 ucenika-29 petica).Veruj mi,od svih srednjih skola i gimnazija drstvo u Sestoj je najbolje.Sta drugo nego da ti pozelim puno srece i uspeha!!! KISS OD PLAVUSE :D :) :lol: :P [/i][/b]
 
Evo jos jedan savet starije i iskusnije osobe koja je zavrsila pomenutu!
Zavrsila sam 6. pre 2 godine, sad sam na masinskom faxu i ok mi ide. Naravno, za prijemni sam kao i svako morala dodatno da se spremam, rasturala sam se tokom cele 4 godine ( znaci isto kao i u svim gimnazijama) ali za razliku od moje najbolje drugarice koja je zavrsila 3. i bila odlicna ( a stalno izlazila, isla na kojekakve izlete i skoro nikad bila u skoli) ja sam po ceo dan bubacila za vr.dobar.
Da napomenem da smo zajedno isle na pripreme za fax , samo sto je ona imala vise poena na uspehu, a ja 1/2 poena vise na testu.
Pa ti sad vidi sta je bolje.
A, da ti ne spominjem mog starijeg brata koji je imao cuvenu Agatu iz Engleskog, i koga je Joca Ubica oborio na maturi kao i dobar deo njegovog razreda...
Pa, mala srecno sta god izabrala!
 

Back
Top