Vlasnici voziila na CG glasaju za DS

PredatorBG11

Ističe se
Poruka
2.008
14.01.2007. "OMOGUĆIĆEMO LEGALNU PREREGISTRACIJU VOZILA SA CRNOGORSKIM TABLICAMA" – Božidar Đelić na predizbornoj konvenciji u Novom Pazaru - izvor sajt http://1.zaboljizivot.com

Kandidat DS za premijera Božidar Đelić, rekao je Novopazarcima da će, ukoliko dobije poverenje građana, za tri meseca obnoviti pregovore sa EU i da očekuje milijarde evra pomoći za Srbiju.

Kandidat za premijera DS Božidar Đelić je najavio da će krajem januara učestvovati na Svetskom ekonomskom forumu gde će razgovarati sa predstavnicima više islamskih zemlja što za Sandžak i Srbiju otvara "neslućene mogućenosti" saradnje.

On je naglasio da se investicioni fondovi islamskih zemalja trenutno najaktivniji u svetu i dodao da je Sandžak most Srbije sa islamskim svetom.

"OMOGUĆIĆEMO LEGALNU PREREGISTRACIJU VOZILA SA CRNOGORSKIM TABLICAMA, a porez sa 18 smanjiti na osam odsto", rekao je Đelić.
image002.jpg


DEMOKRATSKA STRANKA JE I SA PREDSTAVNICIMA UDRUZENJA ODRZALA KONFERENCIJU ZA STAMPU NA KOJOJ JE OBELODANJENO DA SMO DOSLI DO ZAJEDNICKOG PREDLOGA I DA U NASEM SLUCAJU NIJE BILO NIKAKVOG KRSENJA ZAKONA, VEC SAMO INTERESA GOSPODINA DINKICA I VLADAJUCE GARNITURE. KAKO DO DANAS 19.1.2007. VLADA NIJE RESILA PROBLEM, A GOSPODIN VELIMIR ILIC NIJE ODRZAO OBECANJE DATO UDRUZENJU I SVIM GRADJANIMA KOJI VOZE AUTOMOBILE SA CRNOGORSKIM TABLICAMA UDRUZENJE CE SVE SVOJE CLANOVE POZVATI DA SVOJ GLAS DAJU DEMOKRATSKOJ STRANCI NA PREDSTOJECIM IZBORIMA.

UDRUZENJE GRADJANA VLASNICI VOZILA IZ CG
 
Nemam CG table,ali je to sa CG tablama bio klasican idiotizam. Jedna drzava,a ne mozes da vozis kola sa CG tablama ako se ne vodis u CG.
Kao kada u USA onaj iz Ilinoisa ne moze da vozi kola koja se vode na Minesotu.
Debilizam prve vrste. odredi porez i dazbine i neka ljudi prevedu ta kola. Ljudi dobiju kola koja mogu da voze,a drzava pare i molim lepo.
 
14.12.2006. I ˝CRNOGORCI GLASAJU˝- Izvor Press

Vlasnici vozila sa crnogorskim tablicama, kojih, prema procenama, u Srbiji ima između 50000 i 100000 jedna su od najatraktinijih ciljnih grupa za sve stranke u predizbornoj kampanji. Procena stručnjaka kaže da bi konkretno predizborno obećanje o preregistraciji nekoj od partija moglo da donese oko 100000 glasova, pa samim tim stranke sve ozbiljnije razmišljaju i pripremaju svoje rešenje crnogoraca.

Predsednik SPS –a Ivica Dačić predlaže da se problem crnogoraca reši tako da ti ljudi plate taksu kao nadoknadu za preregistraciju, s tim da nadoknada ne sme da bude previsoka. To sve treba da se legalizuje, jer ti ljudi nisu krivi što su koristili neke pogodnosti na koja su imali pravo. SPS je, i dok je bio na vlati, uz plaćanje takse rešavao taj problem, pa nema razloga da se i sada ne zalaže za isto rešenje. Šta su ti ljudi krivi za to što se Crna Gora otcepila?! – konstatuje Dačić.

19.11.2006. ILIĆ: VLADA USKORO O AUTOMOBILIMA IZ CRNE GORE

DRUŠTVO - AKTUELNO - Nedelja, Novembar 19, 2006 17:21 –izvor RTS
Ministar za kapitalne investicije Velimir Ilić izjavio je da će Vlada Srbije, po njegovom predlogu, na jednoj od dve naredne sednice raspravljati o preregistraciji vozila sa crnogorskim tablicama.
'Ne možemo desetine porodica ostaviti bez vozila koje njima život znači jer mnogima služi za biznis', rekao je Ilić.
 
PredatorBG11:
Dva miliona gradjana je kupilo nove ili polovne automobile sa euro 3 motorom?
Nije valjda da verujes u te Dinkiceve lazi?
Ne pričam samo o tome, automobile iz uvoza, polovne. Kupilo je puno više ljudi nego oni koji sukupovali preko cg, pa to znaš i sam, i nema to veze sa dinkićem.
Pitanje je da li se tim ljudima, kojih ima puno više, svidja takav predlog ds.
Da li ds time dobija ili gubi?
I nema 100 000 vozila, to su reklai i crnogorci svojevremeno. Toliko registrovanih auta nema cela crna gora.
 
DellBoy-011:
Ne pričam samo o tome, automobile iz uvoza, polovne. Kupilo je puno više ljudi nego oni koji sukupovali preko cg, pa to znaš i sam, i nema to veze sa dinkićem.
Pitanje je da li se tim ljudima, kojih ima puno više, svidja takav predlog ds.
Da li ds time dobija ili gubi?
I nema 100 000 vozila, to su reklai i crnogorci svojevremeno. Toliko registrovanih auta nema cela crna gora.
Odakle znas?Ajde dokaz,ovde.U Srbiji ima automobila na CG table skoro kao u Crnoj Gori.Pozovi 081/988 pa trazi telefon policije da pitas ili evo ti link pa proveri
http://www.gom.cg.yu/minunutr/
 
PredatorBG11:
Odakle znas?Ajde dokaz,ovde.U Srbiji ima automobila na CG table skoro kao u Crnoj Gori.Pozovi 081/988 pa trazi telefon policije da pitas ili evo ti link pa proveri
http://www.gom.cg.yu/minunutr/

Ma dobro, nemam ja nameru da se svadjam i ispravljam krive drine, mislim da sam to pročitao u novinama pre par meseci, ali nije ni bitno.
Glasanje za nekog, samo da bi preregistrovao auto više mi je nego degutantno, bez obzira na sve priče.
Nisam potkupljiv birač
 
Upravo se zbog odredjenih obecanja i izlazi na izbore i glasa za neku politicku stranku,opciju a ne zbog toga sto je nekom nedeljom dosadno pa da se proseta.
Automobil nije mala stvar,mnogi su dali zadnje pare da bi dosli do auta sa realnom cenom kao polovnog a ne sa najvecim cenama polovnih automobila u Evropi,mozda i na svetu.
Niko ti nije ni rekao i nije te ni pitao da li si potkupljiv birac,pricas sam sa sobom,drugacije bi pevao da imas takav auto.
 
PredatorBG11:


DEMOKRATSKA STRANKA JE I SA PREDSTAVNICIMA UDRUZENJA ODRZALA KONFERENCIJU ZA STAMPU NA KOJOJ JE OBELODANJENO DA SMO DOSLI DO ZAJEDNICKOG PREDLOGA I DA U NASEM SLUCAJU NIJE BILO NIKAKVOG KRSENJA ZAKONA, VEC SAMO INTERESA GOSPODINA DINKICA I VLADAJUCE GARNITURE. KAKO DO DANAS 19.1.2007. VLADA NIJE RESILA PROBLEM, A GOSPODIN VELIMIR ILIC NIJE ODRZAO OBECANJE DATO UDRUZENJU I SVIM GRADJANIMA KOJI VOZE AUTOMOBILE SA CRNOGORSKIM TABLICAMA UDRUZENJE CE SVE SVOJE CLANOVE POZVATI DA SVOJ GLAS DAJU DEMOKRATSKOJ STRANCI NA PREDSTOJECIM IZBORIMA.

UDRUZENJE GRADJANA VLASNICI VOZILA IZ CG


Ovo koliko ja znam nije tačno.
Vlasnici vozila sa CG tablicama glasaju za Velju Ilića i NS tj DSS-NS. Ne možemo zaboraviti da se Velja sve vreme jedini zalagao za naš problem a ovo od DS-a su samo predizborna obećanja u koja ne verujem.
Međutim pošto sledeću vladu činiće DSS-NS+DS onda nije mnogo ni bitno, ali iz poštovanja za Veljina dosadašnja zalaganja Mi ćemo glasati za DSS-NS.
 

Back
Top