Vlasnici voziila na CG glasaju za DS

inagadadavida:
Mislim da ljudima treba dozvoliti preregistraciju.............
Ne desava se svakodnevno da se neka drzava raspadne kao SCG.......zasto bi ljudi , koji su , uvezli automobile prema tada vazecim zakonima, sada bili kaznjeni, zato sto su politicari bili nesposobni da motivisu ljude u obe drzave , da treba da ostanu zajedno.......

Licno , bio sam od pocetka pristalica odvajanja CG, kao sto i sada mislim da treba da se odvoji Kosovo, ali , oni koji imaju kola na CG table, ne treba da budu osteceni zbog idiotske politike Srpskih politicara..........


I ja sam za to da im se dozvoli preregistracija ali da im se razreze da plate na to porez tako da im cena auta izadje ista kao za sve nas koji smo REGULARNO placali porez i carinu na uvoz automobila.
 
Vučić: Izaći ljudima u susret

U SRS-u smatraju da je preregistracija vozila sa crnogorskim tablicama ekonomski i socijalni problem koji, iako ga je sama napravila, ova vlada ne želi da reši.
Vlasnici ovih automobila nisu bogati ljudi, već oni koji su jedva uspeli da skupe novac za vozilo koje je u Crnoj Gori bilo jeftinije nego u Srbiji. Njima se mora izaći u susret - smatra Aleksandar Vučić, generalni sekretar SRS-a.





Ovo je za lika radikala koji je po forumu pljuvao Dinkica i G17 a sad prica kao on,pricao kako je bio na zapadu,ziveo pa pobegao kada je video koliko mora da se radi i hvalio zivot na Kubi.
 
robocap:
Gledam sajt svakog dana i ništa novo od 14.01 kad su predstavnici udruženja prisustvovali nekom DS-ovom predstavljanju. Nigde nema poziva udruženja da se glasa za DS i da su postignuti bilo kakvi dogovori sa DS-om.
Od kordinatora sam saznao da članovi treba da glasaju za DSS-NS. Kontaktiraj kordinatora pa vidi.
Vec sa to i uradio,ne pricam napamet,iz Udruzenja pozivaju da se glasa za DS.

Robocop vs. Predator
 
Мислим да је тотална глупост то што људи са ЦГ таблицама траже. Зашто би сада неко ко се користио једним законским вакуумом (док смо били у СЦГ) и муљао и на покварен начин дошао до бољег аутомобила а да није плаћао порез сада био повлашћен у односу на људе који су извршавали своје дужности према овој држави и плаћали порез. Значи као што је рекао Чеда шмрк исплатило би се муљање а не поштење.
 
Дафмен:
Мислим да је тотална глупост то што људи са ЦГ таблицама траже. Зашто би сада неко ко се користио једним законским вакуумом (док смо били у СЦГ) и муљао и на покварен начин дошао до бољег аутомобила а да није плаћао порез сада био повлашћен у односу на људе који су извршавали своје дужности према овој држави и плаћали порез. Значи као што је рекао Чеда шмрк исплатило би се муљање а не поштење.
Zakonski vakuum nije postojao,postajala je zajednicka drzava i svako je iz Srbije imao je sva prava u Crnoj Gori ,osim izbornog.Da je i postojao zakonski vakuum,ako to u pravu uopste postoji,danas su svi pravnici i strucnjaci,nisu gradjani krivi za to nego vlast koja donosi zakone.Tebi se nesto mnogo vakuum mota po glavi.Upotrebi VEP.
 

Back
Top