Krađa u manastiru Novo Hopovo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Najverovatnije da to mesto,Novo Hopovo i crkva u njemu ima puno donatora i svestenika,pa ovaj pop resio da ponese kes kuci da cuva. Sigurnije je. :D
Pricao meni jedan moj drugar iz inostranstva,pozdravljam ga ovom prilikom, kako je jednom obezbedio stampanje nekih crkvenih kalendara u vrednosti od 10ak hiljada maraka,onda. Znao je coveka koji drzi stampariju u ovaj rekao da ce da stampa sve u vrednosti od 10 000 maraka.
A novo pristigli vladika ili koji je vec **** se bunio,nego rekao da bolje da im daju 10 000 maraka,pa ce oni da stampaju,za manju cenu.
Hahahahahahahaha!
I ovaj moj drugar se nasmejao i rekao nema jeftiije nigde,jer ovaj ce da vam stampa za dzabe,a pop bi da sebi u dupe nabije 10 000 maraka.
 
mitarbg:
Pa sta pljujete zar je greh ako ima novac.
Osuli ste paljbu a sta je sa lopovom???
Zar je to pozitivno ???
To sto ima ili nema je privatna stvar ali je problem da ste se
odmah zlurado obradovali i na strani ste lopova.


U ovom slucaju lopov je posten covek i ja mu cestitam Apelujem da se oslobodi bilo kakve krivicne odgovornosti,jer ukrasti od lopova to nije greh.
:D
 
Korner zastavica:
U ovom slucaju lopov je posten covek i ja mu cestitam Apelujem da se oslobodi bilo kakve krivicne odgovornosti,jer ukrasti od lopova to nije greh.
:D
E bas se vala nakenya i ti. Niti postoji link, niti bilo koja zvancina i potvrdjana informacija, niti znas za sta je taj novac (ako ima bilo kakve istine u sta sumnjam) namenjen, ali ajde da se pljuje po SPC.
Ono bas me jako cudi s obzirom na to kako i zasto je citava ova "temica" koncipirana :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top