Novi americki avion F-35

Sukhoi

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
465
Verovatno je, za sada, najbolji u svojoj klasi. Inace je zameva za A-6, F-16, F-18/A i Harrier. Nosilac programa je Lokid Martin sa osam stranih vazduhoplovnih industrija. Pvi let obavio je 15. Decembra 2006. godine pilot Dzon Bizli. Za sada su SAD i V BR od kompanije Lokid Martin narucile 2581 avion F-35 Lighting II. Kako ce Rusi da odgovore na ovaj avion?
 
f-35 razne verzije
f35_introduction_planes.jpg

F-35.jpg

AIR_F-35A_JSF_Top_lg.jpg

air%20167%20-%20F35.JPG
 
ja se u avione razumem kao marica u krivine

ali zato postoji pretrazivac koji se zove GOOGLE I OPCIJA image ukucas f-35, probaj

ako su oni pogresili onda izvini u njihovo ime

nesto me interesuje posto toliko svrsavas na ruse da nisi slucajno dasao sa serbian cafe foruma

po postovima mi licis na onog idiota trofaznog i negovu kliku rusofile
 
Ti si izgubljen covek u vremenu i prostoru! Ako mislis da je smrdljiva Amerika veca od zivota onda si sigurno u nekom rodu sa ovim majmunom ciju si sliku stavio. Nacicu ti neki sajt sa F-35. Pitaj nekog naseg pilota sta je Su-37 za F-18/A, F-117 i F-22 zajedno, ba nastavi da kenjas o Rusima.
 
Dzabe Rusima ti avioni kad ih nisu primenili u ratu.Ameri su svoje dobro testirali.Protiv nas su stekli dobro iskustvo i ako nismo imali nesto savremeno da im uzvratimo.I ako Ruski avioni imaju bolje preformanse americki imaju bolju elektroniku i projektile.Amer ce da gadja rusa pre nego sto ga ovaj vidi na radaru.Pucaj i zaboravi
 
Dzabe Rusima ti avioni kad ih nisu primenili u ratu.Ameri su svoje dobro testirali.Protiv nas su stekli dobro iskustvo i ako nismo imali nesto savremeno da im uzvratimo.I ako Ruski avioni imaju bolje preformanse americki imaju bolju elektroniku i projektile.Amer ce da gadja rusa pre nego sto ga ovaj vidi na radaru.Pucaj i zaboravi

Sta bre jedes govna koji ku*ac. To sto tebe zabole za Ruse a mogu da se kladim ODMAH otisao u Ameriku i sto bi ubio Rusa ili Srbina zato sto ti Amerikanci PLATE za to, to je tvoja stvar. Kad su Rusi napravili "Pucaj i zaboravi", Amerika nije mogla ni da zamisli tako nesto!

Svako zna da Rusija ne zeli rat, ali bi rat protiv Rusije bio jednak samoubistvu!

Nikita Hrushchov

Zbog toga, nemoj ja jedes govna bez veze, kad nemas veze sa zivotom.
 
Sukhoi:
Dzabe Rusima ti avioni kad ih nisu primenili u ratu.Ameri su svoje dobro testirali.Protiv nas su stekli dobro iskustvo i ako nismo imali nesto savremeno da im uzvratimo.I ako Ruski avioni imaju bolje preformanse americki imaju bolju elektroniku i projektile.Amer ce da gadja rusa pre nego sto ga ovaj vidi na radaru.Pucaj i zaboravi

Sta bre jedes govna koji ku*ac. To sto tebe zabole za Ruse a mogu da se kladim ODMAH otisao u Ameriku i sto bi ubio Rusa ili Srbina zato sto ti Amerikanci PLATE za to, to je tvoja stvar. Kad su Rusi napravili "Pucaj i zaboravi", Amerika nije mogla ni da zamisli tako nesto!

Svako zna da Rusija ne zeli rat, ali bi rat protiv Rusije bio jednak samoubistvu!

Nikita Hrushchov

Zbog toga, nemoj ja jedes govna bez veze, kad nemas veze sa zivotom.
Nemoj samo cipelu da skines i da pocnes da lupas po govornici.
 
Nisi glup cim si shvatio ironiju.Ali si zatucan sa tom Rusijom i njihovom tehnologijom.Sto lepo ne prihvatis realnost da je USA jaca u svemu i gotovo.Samo njihova mornarica bi ih pobedila.Ali da ti kazem pravo i smatram ih za glupake.Mene interesuje samo Srbija i zabole me za sve njih
 
Sarafim:
Nisi glup cim si shvatio ironiju.Ali si zatucan sa tom Rusijom i njihovom tehnologijom.Sto lepo ne prihvatis realnost da je USA jaca u svemu i gotovo.Samo njihova mornarica bi ih pobedila.Ali da ti kazem pravo i smatram ih za glupake.Mene interesuje samo Srbija i zabole me za sve njih
Ako te interesuje samo Srbija moras da pogledas malo i van Srbije :!: A, i ne moras. Ako neces ni sa Amerima, ni sa Rusima, verovatno ces od Srbije da napravis najmocniju drzavu na svetu. Nisam rekao da je Rusija jaca od Amerike, ali nije ni tacno da je Amerika u svemu jaca.
 

Back
Top