kako to neznamo da napravimo novac

mangas:
Imali neko ideju ali dobru kako da zaradim dovoljno (mnogo ) novca bicu mu zahvalan do kraja zivota
tita mi
JA SAM IZ RIJEKE, UPRAVO RADIM NA OTVARANJU PROJEKTA, PREKO JAKE MEDJ.ORGANIZACIJE, RADIMO NA PROJEKTU KOJI U 2 DO 5 GODINA COVJEKA, UZ RAD,NE IGRU, MOZE DOVESTI DO TRAJNIH PRIHODA.JA OD TOG POSLA ZIVIM, SADA RADIM KM DA POMOGNEM PRIJATELJIMA ISTO,MOJ BROJ JE 064-2776816, JAVITE SE POPIT CEMO KAVU.DALIDA MARKOVIC
 
Kao prvo tajna formula za novac postoji ali nije ono sto ste vi ocekivali da je .
Zelite da se finansiski obrazujete i postanete finansiski nezavisni i izadjete iz " trke pacova????

Svi smo mi isli ili idemo u skolu i tamo su nas samo ucili kako se postaje dobar radnik i kako se za novac radi i jos od ranih godina nas navikavali/navikavaju na to da smo podredjeni i da treba da slusamo naredjenja. I tako nas um je poceo da razmislja statisticki, a ne logicno te smo pretvoreni u ......

Razmislite o ovome, a za pocetak svog preobrazaja procitajte knjigu ROBERTA KIOSAKIJA BOGATI OTAC / SIROMASNI OTAC. Kada tu knjigu procitate htecete da znate za jos dve njegove knjige: "Tok gotovog novca " i "vodic za investiranje ". Te knjge vam nude resenja o kojima niste ni sanjali, kao veoma interesantno definisanu primenjenu psihologiju i filozofiju.

Procitajte: ucinicete sebi uslugu!!!
 
Kao prvo tajna formula za novac postoji ali nije ono sto ste vi ocekivali da je .
Zelite da se finansiski obrazujete i postanete finansiski nezavisni i izadjete iz " trke pacova????

Svi smo mi isli ili idemo u skolu i tamo su nas samo ucili kako se postaje dobar radnik i kako se za novac radi i jos od ranih godina nas navikavali/navikavaju na to da smo podredjeni i da treba da slusamo naredjenja. I tako nas um je poceo da razmislja statisticki, a ne logicno te smo pretvoreni u ......

Razmislite o ovome, a za pocetak svog preobrazaja procitajte knjigu ROBERTA KIOSAKIJA BOGATI OTAC / SIROMASNI OTAC. Kada tu knjigu procitate htecete da znate za jos dve njegove knjige: "Tok gotovog novca " i "vodic za investiranje ". Te knjge vam nude resenja o kojima niste ni sanjali, kao veoma interesantno definisanu primenjenu psihologiju i filozofiju.

Procitajte: ucinicete sebi uslugu!!!
 
Hm..........
Pa nesto dugo sam razmisljala na ovu temu
i evo nesto sam smislila.
Ko zna Mangas mozda ti i pomogne.
Elem evo ovako
Prvo ja mislim da bi ti bilo najbolje da otvoris
neki manji kafic. Eonda kad se taj kafic malo razradi lepo ga prodas. Tu si stekao neku paricu
i onda lepo otvoris pekaru.
Hm.............zar nije lose.

PS
Ostalima koji citaju ovo nista ne garantujem, to samo Mangas moze.
 
pa uvek je neko shef a neko radnik?

Normalno, neko mora da organizuje posao, i neko mora da "caluje" kapital. Ali oni su u stanju da sami sebe zaštite, i država ih štiti kao bele medvede, a glupi radnici nemaju sindikat! Ovo što se sada naziva sindikatom (a ima ih previše - zavadi pa vladaj), su ispostave političkih stranaka i raznih i nemaju nikakve veze sa interesima radnika. I sve dok čelnici sindikata budu ljudi koje je lako kupiti, neće biti sindikata u Srbiji, bez obzira što neki tako sebe nazivaju.
 
Objasni mi samo kako ih to drzava stiti ko bele medvede????
Ne govorim o velikim sistemima, nego o obicnim malim ili srednjim preduzecima.

Lošim zakonima, punim rupa, koje oni obilato koriste.
Mislim na odnos prema radnicima, a ne na odnos prema državi.
Država samo od malih preduzeća i sme da traži šta hoće, ali im ne olakšava zapošljavanje radnika, a oni, za uzvrat, (neki su stoka, a neki su pritisnuti obavezama prema državi, kao da već godinama uspešno posluju), ne moraju da poštuju ni radno vreme, ni bolovanje, ni godišnji odmor, a i ne prijavljuju radnike pa ovima ne teče staž i socijalno. I mogu da otpuste radnika bez obrazloženja i roka, odmah od sutra, A radnici nemaju kome da se žale, a i ne vredi im. O mobingu da i ne pričam. Mislim na jako loše zakone, koji nikome ne donose dobra.
Najviše i jesu zaštićeni beskrupulozni ljudi, a oni koji bi hteli normalno da rade i žuve od toga su izložrni svakakvim torturama, samo ako imaju i malo savesti.
I tako imamo situaciju (ja lično poznajem obe strane) da poslodavci ne mogu da nađu radnike koji hoće pošteno da rade i zrade svoju platu, i radnikr koji nr mogu da nađu radno mesto gde će se osećati koliko- toliko sigurno da će bar neko vreme raditi u kontinuitetu.
 
Poslednja izmena:

Ma de ne znamo..samo dobra copir mashina i pichi
canon%20pc920-.jpg
 
Uveliko se traze sezonski radnici za branje voca i slicne poslove... pa ko voli nek izvoli. Svi kukaju kako doci do para, verovatno misleci na skupe automobile, luksuzne vile i slicno, a pri tom sede praznih dzepova i bez da bilo sta preduzmu da zarade. U nase vocnjake i njive dolaze stranci, ponekad i citave porodice, zaradjuju i odnose novac dok je nama sve malo, tesko, nedostojno nase "velicine".
Jedna stara mudrost kaze - ko hoce nadje nacin, ko nece nadje opravdanje!
 
Uclani se u neki pravi MLM, ali pravi a ne prevarantski koji nema veze s tim.
(ima vec tema o tome) .
To je jedini nacin da se legalno obogatis zahvaljujuci samo i samo svom radu ,ali ne odmah ko sa drogom, nego istrajnim radom za nekoliko godina.
Imas i placen staz, i slobodno vreme kad hoces. I nemas sefa nego si svoj gazda. I
bukvalno sve, bas sve zavisi samo od tebe koliko si spreman da se trudis.
Najveci bogatasi u Srbiji, ne racunam tajkune i ratne profietere i mafiju, ali najveci bogatasi koji su postenim trudom postigli mnogo su ljudi koji grade mreze MLM pravih sistema u
Srbiji.Znam bar 500 takvih ljudi...

Ali svi bi hleba bez motike...tj radno mesto a ne zaradu, i platu ali ne i trud.
I nije mi zao nikoga ko kuka da nema para jer u stvari nece da radi.
 

Back
Top