.. prevelika strast ... !?!

msjeja

Zainteresovan član
Poruka
420
A sad malo ozbiljnosti s moje strane ..... verovatno ce se seniori foruma opet pobuniti da je tema bila, ali sta da im radim ..

Elem,
moja veza je pukla posle 4g bas zbog prevelike strasti, verovali ili ne!
Znate i sami da se retko srece osoba koja u vama konstantno budi neodoljivu zelju za sexom u svakoj situaciji, e pa ja sam imala tu srecu, citaj nesrecu da mi se to desi.
Problem je u tome sto je sve pocinjalo i zavrsavalo se sexom, bas sve, sto ce reci i svadje!
E pa u tome je i glavni problem,svaku svadju smo prekidali sexom,posle kog se sve zaboravljalo i tako godinama, da bi onda samo odjednom svi problemi isplivali na povrsinu i ovaj put sex nije mogao da ih resi.Kako kaze moja baba kuca se ne gradi na krivom temelju, a mi smo to nesvesno radili, zataskavanjem svadja i time sto smo svaki put svadju zavrsavali u krevetu, a problem smo hipoteticki sklanjali ispod istog (kreveta) :cry:

Nadam se da ce neko iz ovog posta shvatiti nesto, da ce neko imati nesto da doda, neko oduzme, poneko iznese svoj problem,mozda neko cak i pita nesto, a poneko i hejtuje :roll:

A sad malo vi ... 8-)


I naravno Cmok, Pozz :lol:
 
mstara:
a ti si nezadovoljan sobom i svojim zivotom, pa si nasao mene da hejtujes

cmok pozz

;)
Izgubili ljudi danas smisao za humor... :-( Biće da je to zbog ružnog vremena...
Što si stavljala temu na LJ&S ako ne znaš da podneseš malo prozivke? :-?
Ja se baš trudio da unesem malo vedrine a ono... :evil:
Stvarno te ne mrzim, ne bih se trudio da pišem ovoliko da imam nešto protiv tebe... :cry: jbg
 
Па добро, понекад, кад је свађа глупа и безразложна, најбоље је мирење у кревету и заташкавање. Али, ако то постане једини модел....онда се и дешава тако нешто...
Имала сам нешто слично....давно.
А после, у браку, то ми је понекад недостајало. Мој муж је после сваке свађе морао да ''се одува'' сатима и постепено....и никада није било таквог мирења...
 
mstara:
A sad malo ozbiljnosti s moje strane ..... verovatno ce se seniori foruma opet pobuniti da je tema bila, ali sta da im radim ..

Elem,
moja veza je pukla posle 4g bas zbog prevelike strasti, verovali ili ne!
Znate i sami da se retko srece osoba koja u vama konstantno budi neodoljivu zelju za sexom u svakoj situaciji, e pa ja sam imala tu srecu, citaj nesrecu da mi se to desi.
Problem je u tome sto je sve pocinjalo i zavrsavalo se sexom, bas sve, sto ce reci i svadje!
E pa u tome je i glavni problem,svaku svadju smo prekidali sexom,posle kog se sve zaboravljalo i tako godinama, da bi onda samo odjednom svi problemi isplivali na povrsinu i ovaj put sex nije mogao da ih resi.Kako kaze moja baba kuca se ne gradi na krivom temelju, a mi smo to nesvesno radili, zataskavanjem svadja i time sto smo svaki put svadju zavrsavali u krevetu, a problem smo hipoteticki sklanjali ispod istog (kreveta) :cry:

Nadam se da ce neko iz ovog posta shvatiti nesto, da ce neko imati nesto da doda, neko oduzme, poneko iznese svoj problem,mozda neko cak i pita nesto, a poneko i hejtuje :roll:

A sad malo vi ... 8-)


I naravno Cmok, Pozz :lol:
E, u pravu si 100%, ne razumeju samo oni koji nisu iskusili... Steta sto takva veza skoro uvek pukne..I obicno se vise ne desi
 

Back
Top