muskarci koji ne vole "sponzoruse"...

meni netrebaju sponzorske devojke jer ja menadzer sam sebi sam a devojke plavuse lose mnogo nemaju pamet uopste u srcu ih znam sto dalje mozete od njih evo na forumu jedna plava plavusa ima stiklu na sliku nije mogla pameno nesto drugo da stavi kako se stavlja skila ovde ja nemam sliku kako da stavim sliku ali necu stiklu
 
Odnos izmedju sponzora i sponozouse je cist poslovni sporazum u kojem obe strane dobijaju. Sponzoruse imaju novcanu i materijalnu korist od svog sponozora, dok sponozri imaju nahranjen ego, prazna muda, i cinjenicu da se moze ortacima hvaliti kako je "poebao tu strava ribu". Nema tu neke prevelike komplikacije niti ljubavi ni sa jedne strane... ali... sad se postavlja pitanje zasto nekim ljudima to toliko smeta?
 
Pa meni smeta, uvek kad vidim da ljudi zive neke prazne zivote bez prave srece!
Siguran sam da i jedni i drugi samo degradiraju svoje bice, ukoliko im se najpozitivnija energija na ovoj planeti pod imenom ljubav svodi na najnizi oblik prostituisanja.

To mi zaista smeta, i mislim da bi celokupno drustvo trebalo da trazi uzorke ovakvog devijantnog ponasanja i sponzora i sponzorusa, jer vec sutra nasa deca mogu da uce na vec postojecim modelima ponasanja.
 
tarabica:
@marina b Razumem ja to, ali ipak, zar nije bolje voziti se gsp-om sa nekim koga volis, nego se voziti skupim autom sa nekim ko bi ti da nema taj auto bio skroz bljak?
Naravno,ja sam za uvek za tu varijantu,cak mi je lepse da idem peske,a ne bih mogla biti sa nekim zbog para,ako prema njemu ne osecam nista,pa da mi poklomi ceo svet na dlanu.Cak mislim da oni siromasni imaju vise duse i dobrote u sebi i znaju da budu romanticniji.
 
Mare:
Zar lovaran covek mora biti los? svako na svoj nacin privlaci zenke, neko je lep, neko je pametan, neko je duhovit, a neko ima para... na vama (devojkama) je da birate sta vam je najbitnije u zivotu.
...zavisi kako je došao do tih para i njegove strukture ličnosti,to je bar jasno.... 8-)
...odakle ti ta definicija :shock: ima ljudi koje uopšte nisu privlačni za ženke(a nisu derpe)ni po jednom gore pomenutom kriterijumu... :roll:
 
Nisam htela da kazem da je svako bogat automatski los covek, nego da je bzvz siliti sebe da budes s nekim ko ti se ne svidja ni fizicki, ni karakterno, samo zbog novca koji ima. To je mucenje, resis svoje finansijske probleme, ali postajes roba u njegovim ocima, stvar koju je kupio, a stvar koju poseduje moze i da razbije.
 

Back
Top