Kao BETMEN

Romansa

Aktivan član
Poruka
1.716
Evo ,da poslusam savet sa podforuma na kom sam bila,naravno,ja sam disciplinovan clan zajednice,evo me na Svastari,dragi prijatelji.
Prva tema nije se bas dopala vecini,sta da se radi.
Ovde se konkretno ni o cemu ne radi,samo me zanima postoji li nesto u sta verujete.
Necu nikoga da prozivam,prosli put su to bili muskarci,sada bi bile zene.
Cini mi se,napustajuci veru u mit o vecnoj ljubavi,propale su sve nade da je nesto vecito i vredno stradanja.
Da li ta mitska ljubav treba da postoji i kada postane mucitelj,i zasto se zaboravilo da je heroj onaj koji voli,a takodje,bilo bi mi drago i da se zapitamo kakvu danas ima svrhu maska ,i da li je imamo?
Mozda zvucim malo konfuzno,rano je,ali shvatili ste vec.
 
hm....
b015.gif
 
verujem da nema ljudi bez maske... ali, ako nastavim... pa, ispasce mnogo filozofski odgovor... verujem... naravno... i spreman sam da verujem do kraja... i bas me briga... drugacije je valjda sa zeljama... one su lepe i kad se ne ostvare... verovati u nesto pogresno... pa.... to je nesto sasvim drugacije... ali je vredno rizika... kao... traziti vilu u pustinji... ili cekati novu godinu na klupi... ma koga je uopste i briga... jel znate vi pricu o coveku koji je celog zivota igrao? i na kraju je toliko usavrsio to da je bilo dovoljno da samo kucne petama i da ljudi budu srecni... a on se pitao i dalje zbog cega je sve to... i da li ce oni biti tu za njega i kad n...
 
mislim ne bih da se ponavljam...ali koliko je onih koji je svatilo bit ove teme...

diretore:
Da li je jaci "Kiril" ili golf-cetvorka?.....ili da li "Kiril" moze da ponese golfa....ili koliko "Kiril" moze da podigne iz doline....a koliko sa brda...

Mislite da li je jaci "Kiril" ili "Lotar"....mislite o tome...
 
Da li ta mitska ljubav treba da postoji i kada postane mucitelj,i zasto se zaboravilo da je heroj onaj koji voli,a takodje,bilo bi mi drago i da se zapitamo kakvu danas ima svrhu maska ,i da li je imamo

Iz iskustva znam da je problem u nama Romanticnim dusama,mi se jednostavno previse vezemo za osobe i ono sto dajemo ne dobijamo nazad,u tome je problem da verujemo osobama da se zaljubimo u nekog ludo...uvek ce ostati doza sumnje kod nas da cemo biti odbijeni i da nesto nece funckionisati,i onda cemo se registrovati kao Romansa na forumu nekom...eh
 
Romansa:
...Prva tema nije se bas dopala vecini,sta da se radi.
Ovde se konkretno ni o cemu ne radi,samo me zanima postoji li nesto u sta verujete.
...Cini mi se,napustajuci veru u mit o vecnoj ljubavi,propale su sve nade da je nesto vecito i vredno stradanja.
Da li ta mitska ljubav treba da postoji i kada postane mucitelj,i zasto se zaboravilo da je heroj onaj koji voli...

Romanso, ti bar znash moj stav po tom pitanju...
Kad se dvoje vole, valjda je ta veza i njeno ochuvanje prioritet, kao neshto shto ne zhele da izgube, i kao neshto zbog chega bi se odrekli svega...
Potpuno obostrano poverenje...
Ali chudne stvari se zbivaju: npr. Dvoje iz razlichiih gradova se ne vide 15 dana, i vec odustaju, ili nadju nekog... To nije nikakva ljubav, to je "shema"...
Shto bi jedan pametan chika rekao:
"Odsustvo je za ljubav, isto shto i vetar za vatru,
gasi malu, a raspiruje veliku."

Romansa:
kakvu danas ima svrhu maska ,i da li je imamo?
Mnoge osobe nose maske, ali to im je valjda odbrambeni mehanizam i pokushaj da se uklope u dushvo...
 

Back
Top