Dečji crteži

xiaoyu

Domaćin
Poruka
3.755
Već neko vreme paniram da pokrenem ovu temu, a evo sad sam se posle one na ŽK konačno i naterala.
Bilo bi lepo da ovde kačimo dečje crteže, a znam da ih svi čuvate.

Evo jedan moje sestrične koja ima 3 god. Ovo je sunce:

2i6l14y.jpg




sun.gif
 
I ti si mnogo lepo crtala kao dete. Okaci i ono sto si na ZK, lepo je videti.
Moj sin nema pojma sa crtanjem, dok cerka lepo crta i to non stop radi. Najcesce crta clanove familije, kuce, sunce, srca...
 
jaooo! ovo je odlichna tema! :grin:
ja nazhalost nemam decu, a nemam ni svoje crtezhe..... u stvari mislim da su mi sve te dechje stvari u bgu, u bakinoj qcji..... shto i nije vezano za temu.. al eto, podsecjam se......
jednom sam se potpisala kao 'pifija' preko pola crtezha.. ovako nema logike, al pisala sam cjirilicom.. istu nisam bash dobro znala..... :D
 
ja sam svojevremeno morala da pokazem drugarima sa gerijatrije moj omiljeni.
znaci, vec vidjeno, ali moram da ga postavim i ovde.

autor je moj sin, a crtez se cak i "zove" -"kamion koji hvata letece sise!" :lol:
 
Ahhahhaa ovaj je super trachara. Klinac ti stvarn dobro crta. Koliko je imao godina kad je ovo nacrtao?
Btw, zaboravila sam da ti česitam naš rođendan. :D

I zaboravila sam da vam napišem da ovde slobodno kačite i svoje crteže kad ste bili mali (što je livija već rekla). Pošto nas ima dosta koji nemamo dece. Ja na svu sreću imam sestričnu, ali okačiću i neki svoj. :D


Ovo su "okruglice", moja sestrična (3 god.):

47lq161.jpg


sun.gif
 
Joya!:
I ti si mnogo lepo crtala kao dete. Okaci i ono sto si na ZK, lepo je videti.
Moj sin nema pojma sa crtanjem, dok cerka lepo crta i to non stop radi. Najcesce crta clanove familije, kuce, sunce, srca...
Ma sigurno je i on nešto nacrtao, hajde okači, jedva čekam da vidim crteže! :D

sun.gif
 
jao, xiaoyu, rodjendancice moja! :D
pa i ja sam tebi zaboravila da cestitam nas rodjendan, sva sam nesto bila ocajna sto mi proslava nije prosla onako kako sam zamislila :-?
e pa nek nam je srecan rodjendan!
kako si ga ti proslavila?

a maki je ovo crtao sa 4 i po, ja sam bila u potpunom soku, sto bre sine, sise bas? :D
 
Meni je mnogo žao što nemam ništa "pri skeneru" i znam da slika vredi više od hiljadu reči, ali moram ovo da opišem:
kad su u vrtiću crtali porodicu moj mali rođak je nacrtao mamu i tatu kao dva manje-više amorfna oblika, bez detalja kao što su oči, usta ili stopala, samo u grudima po jedno veeeeliko srce(: Posle ga je glupa vaspitačica naterala da nacrta naočari i prste na rukama....
 
@Mirka
Evo za tvoju Lisicu jedan dasa od 2 god i 3 meseca i njegovi crtezi
 

Prilozi

  • Picture(149).jpg
    Picture(149).jpg
    5,7 KB · Pregleda: 6
  • Picture(150).jpg
    Picture(150).jpg
    4,4 KB · Pregleda: 7
  • Picture(155).jpg
    Picture(155).jpg
    4,2 KB · Pregleda: 5
  • Picture(153).jpg
    Picture(153).jpg
    3,9 KB · Pregleda: 2
Evo nasla sam i ja neke svoje crteze!Treci crtez predstavlja nosoroga, a peti dva aviona i gustera.
 

Prilozi

  • 20-01-07_1518.jpg
    20-01-07_1518.jpg
    65,5 KB · Pregleda: 6
  • 20-01-07_1519.jpg
    20-01-07_1519.jpg
    59,6 KB · Pregleda: 3
  • 20-01-07_1520.jpg
    20-01-07_1520.jpg
    52,3 KB · Pregleda: 3
  • 20-01-07_1521.jpg
    20-01-07_1521.jpg
    53,6 KB · Pregleda: 2
  • 20-01-07_1522.jpg
    20-01-07_1522.jpg
    48,4 KB · Pregleda: 2
Mnogo je slatko. Kako crtaju sada? Verovatno odlicno. Desetak godina, jel tako?

Mene mrzi da skeniram, ima mnogo toga. Sad cu da proceprkam da vidim da li imam nesto na racunaru.
 

Back
Top