I to bas pred izbore?!

Da li je ovo sve slucajno?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

B.A.L.

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.610
Evo bas sad sam cuo na TV B92 da je podignuta optuznica protiv 26 Kosovskih Albanaca pozatijih kao-"Orahovacka grupa",za torturu i mucenje Srpskog stanovnistva na Kosovu.
Da ne govorim o raznim posetama Evroskih lidera na konvencijama i skupovima "pro-demokratskih stranaka"...(Gerhard Sreder na skupu DS-a).
A kao slag na tortu...poziv mladih da glasaju za stranke "demokratske opcije"...pod okriljem "inicijative mladih Novi sad" i tehno zurka pride...

Da li je sve ovo slucajno?!
 
B.A.L.:
Ajde sad Grofe i pored toga sto me ne volis...priznaj da si glasao u anketi za opciju "NE"... :-D

Nikada u nijednoj "anketi" nisam glasao......Moje je mišljenje da su te ankete ( pošto ih prosipate kao kišu ) zapravo jedan savremeni virtualni "spomenar". To se tako zvalo kada sam ja bio u pubertetu, pa se knjižica šetala od klupe do klupe i ti onda znaš šta drugi misle i kako...... :smile:
 
J*ebes te zapadnjake, meni je muka od ovih nasih idiota. Sad se tek vidi koliko su neki ljudi mali. Dragan Nikolic, Antonije Pusic (alias Rambo Amadeus), Lazar Ristovski (zar se on na predsednickim izborima nije smeskao zajedna sa onim kastriranim Tadicem), Kicic, Savo... i ne mogu vise da nabrajam... olos bio, olos ostao!
 
Korner zastavica:
BALO,ja mislim ono sto ti mislsi,a to je da ih sve treba streljati po kratkom postupku. A?
E pa sad nije ovo tema o nacistima... :-D
Ali evo da te razocaram..najveci uspeh mi je sto sam neke odavde sa foruma pridobio,a uz to su pristalice tih "demokratskih snaga".Jednostavno mislim da su ljudi samo na pogresnoj strani i nista vise...
samo saposobni treba da vladaju i svi da budemo jedna partija...ali bez kapitalizma fasizma i ostalih gluposti... :wink:

p.s.Ja sam tolerantan!
 
eremita:
Тачно, крвни непријатљ Меркелове - а и са БУшом се посвађао - а ови болиди га довели овде да се циркусира....АХТУНГ.....АХТУНГ....... :roll: :roll: :roll:

U odnosu na Palmu zvanog Platini leva polutka i Velju zvanog Ceca,Gerhard je vise nego NADMOCAN.
Cak i samo kao bivsi kancelar.
 
shoplifter:
Svasta! Pa zasta nam sluze Terazije! Video si kako se to u Iraku radi na demokratski nacin!
vesanje%20na%20terazijama.jpg
 
prof.Grof:
Nikada u nijednoj "anketi" nisam glasao......Moje je mišljenje da su te ankete ( pošto ih prosipate kao kišu ) zapravo jedan savremeni virtualni "spomenar". To se tako zvalo kada sam ja bio u pubertetu, pa se knjižica šetala od klupe do klupe i ti onda znaš šta drugi misle i kako...... :smile:
Kao prvo ja nikada ne gledam u ankete ako hocu da saznam ko je za koga,za koju ideju itd...po diskusijama se primeti. 8)
A kao drugo,zasto se plasis da neko drugi sazna kao razmisljas...pa ne radimo mi za BIA-u,DB,...a i OZNE vise nema... :lol:
 
Још пре почетка конференције Хитлер је, међутим, Нојбахера поздравио следећим речима: ''Да вам одмах на почетку буде јасно, нема ништа од давања оружја четницима!'' Упоређујући Србе и Хрвате, Хитлер је нагласио да Хрвати ''немају никакву представу о државности и неће је никада ни имати''. Насупрот њима ''Срби су народ који је одређен да има државу и који је као народ одржан. Њихова идеологија је великосрпска. У њима постоји безобзирна отпорна снага. Због тога ће они увек заступати великосрпску идеју. Оно што долази из Београда значи опасност''. Уколико би Срби сада добили оружје, они би победили комунизам, а онда ће: ''великосрпска идеја поново да запламти на нашу штету. А то је неподношљиво. Срби се никада не би одрекли великосрпске идеје.'' Х. Нојбахер је, слично као и Вајкс, истицао неопходност потребе да српске националне снаге бране Балкан од ''црвене инвазије''. Предложено је фиреру да за сарадњу са четницима овласти команданта Југоистока. Хитлер је све предлоге одбио. Чак је Вајксу рекао и следеће: ''Немачка мора до краја сузбијати све планове о Великој Србији. Не сме се створити српска војска. Прихватљива је чак и становита комунистичка опасност''.
__________________

Ћопави је знао и комуњаре и тако су разбили Србску свест о држави !
 
Samanta_:
On je mrtva prica za NEMCE.
Ko čini vladu Nemačke, nije li upitanju velika koalicija?
Gerhard je predsednik SDP-a. Nije baš beznačajan
Voleo bih ja da dođe Angela u ovu zemlju kod bilo koga, ali smo mala riba, a treba nam što više faca iz belog sveta.
Čuj mrtav za Nemce, pa Nemci kad odbace, Srbi pokupe, tako je sa automobilima, sad i sa bivšim kancelarima :lol:
 

Back
Top