Da li ste gledali repliku na b92?

Torrente-BG

Iskusan
Banovan
Poruka
5.431
Gde je sada odgovor0 ili kako bese nick da se pohvali da je SPO opet imao preko 40% glasova "gledalaca".
Najaca scena kada je Dacic izvalio da nema sta da se prica ko ce formirati novu vladu kada se to vidi da ce biti SPO I G17% posto svake nedelje zajedno osvoje minimum 70%.
I onda opsti smeh a face Senica,Sreckovica i SPO ekipa kao da su se pokenjali. :lol:
 
Баш ме занима у коју странку ће та млађа екипа да прелети ... Пошто за Вуковог живота СПО неће више прећи цензус.
Жао ми луде Дане, никад неће бити директор БИА .
a234.gif
 
Ја сам се слатко насмејао на Дачићеву опаску. Он ми је скроз симпатичан лик. Сваки пут му се смејем али на онај доброћудан начин. Нека га у скупштини нек увесељава мало народ само даље од извршне власти...
А ово страначко гласање ко ће више порука у централи да искуца и пошаље ми је скроз глупо. Емисије као што је Реплика, Пирамида и друге су за такмичење у говорништву итд а не страначка реклама. Али наше странке (част изузецима ако их има) то не схватају а мислим да неке никад неће ни схватити.
 
Korner zastavica:
Tori,ako je to tebi tako izgledalo onda ok.

Ali cini mi se da sto se vise blize izbori ti sve vise naginjes na SRS i SPS.
Mnogo si mi bolji bio sa svim onom anarhisticnim stavovima.

I dalje je taj stav ali ne mogu a da se ne osvrnem na ovakve stvari.Sad sto to izgleda kao simpatisanje SPS-a ili SRS-a za to su krivi mulci iz SPO-a.Ko ih j_ebe kad su papani pa teraju clanstvo da glasa ko ludo da bi tamo neki Torrente i drugi videli da oni imaju kao 45%. Pa koga to zabole.Ja ne znam ko njima vodi tu kampanju i onima iz G17.Na tu kampanju samo neko bez grama mozga moze da se primi.
 
Torrente-BG:
I dalje je taj stav ali ne mogu a da se ne osvrnem na ovakve stvari.Sad sto to izgleda kao simpatisanje SPS-a ili SRS-a za to su krivi mulci iz SPO-a.Ko ih j_ebe kad su papani pa teraju clanstvo da glasa ko ludo da bi tamo neki Torrente i drugi videli da oni imaju kao 45%. Pa koga to zabole.Ja ne znam ko njima vodi tu kampanju i onima iz G17.Na tu kampanju samo neko bez grama mozga moze da se primi.
Stvano, sto im je to potrebno kada ti glasovi i tako nista ne ynace. Mislim smesni su.
 
Torrente-BG:
I dalje je taj stav ali ne mogu a da se ne osvrnem na ovakve stvari.Sad sto to izgleda kao simpatisanje SPS-a ili SRS-a za to su krivi mulci iz SPO-a.Ko ih j_ebe kad su papani pa teraju clanstvo da glasa ko ludo da bi tamo neki Torrente i drugi videli da oni imaju kao 45%. Pa koga to zabole.Ja ne znam ko njima vodi tu kampanju i onima iz G17.Na tu kampanju samo neko bez grama mozga moze da se primi.


Tori,pa ja sam u par navrata pogledao Repliku na 10-15 minuta i SPO je uvek imao najvise procenata UVERLJIVOSTI.
E,sad...i ti ja,a mozda i jos neko :D zna da su to stranacki glasovi. tako da ne znam sto se uzbudjAVAS? :D

A SPS i SRS ne bih podrzao pa tman da izbije nuklearni rat i sve ode u pichku lepu materinu.
Svi su mi kud i kamo prihvatljivi osim njih.
 

Back
Top