Orlando Bloom je unakaradio lik Legolasa

  • Začetnik teme Tinuvjela
  • Datum pokretanja
Anonymous:
Feanor the elf king:
Tinuvjela:
Mislim da je Orlando Bloom poslednji "glumac" kojeg je trebalo uzeti za lik Legolasa, jer, em sto ne zna da glumi, samo pozira, em sto nije stvarno nista posebno. Decko jeste sladak, ali nije za Legolasa.
U pravu si, stvarno su smorili. Pa ako cemo tako, Aragorn je milion puta bolji od Legolasa, ali pare su tu u pitanju. Ima delova u filmu gde me stvarno iritira, ali ima i delova gde je dobar. Ali ipak smatram da Orlando Bloom nije za vilenjaka (barem ne za Legolasa), mada svidja mi se kako su ga transformisali! Ovako u stvarnosti vise lici na orka nego na vilenjaka!
nemate vi pojma sem toga o ukusu se neraspravlja a sta vi znate o ukusu pih :evil:
Oces ti mozda da me ucis o ukusu :twisted:
 
Feanor the elf king:
Anonymous:
Feanor the elf king:
Tinuvjela:
Mislim da je Orlando Bloom poslednji "glumac" kojeg je trebalo uzeti za lik Legolasa, jer, em sto ne zna da glumi, samo pozira, em sto nije stvarno nista posebno. Decko jeste sladak, ali nije za Legolasa.
U pravu si, stvarno su smorili. Pa ako cemo tako, Aragorn je milion puta bolji od Legolasa, ali pare su tu u pitanju. Ima delova u filmu gde me stvarno iritira, ali ima i delova gde je dobar. Ali ipak smatram da Orlando Bloom nije za vilenjaka (barem ne za Legolasa), mada svidja mi se kako su ga transformisali! Ovako u stvarnosti vise lici na orka nego na vilenjaka!
nemate vi pojma sem toga o ukusu se neraspravlja a sta vi znate o ukusu pih :evil:
Oces ti mozda da me ucis o ukusu :twisted:
Da.
He he he
Pozrdav, Feanore
 
Anonymous:
Feanor the elf king:
Anonymous:
Feanor the elf king:
Tinuvjela:
Mislim da je Orlando Bloom poslednji "glumac" kojeg je trebalo uzeti za lik Legolasa, jer, em sto ne zna da glumi, samo pozira, em sto nije stvarno nista posebno. Decko jeste sladak, ali nije za Legolasa.
U pravu si, stvarno su smorili. Pa ako cemo tako, Aragorn je milion puta bolji od Legolasa, ali pare su tu u pitanju. Ima delova u filmu gde me stvarno iritira, ali ima i delova gde je dobar. Ali ipak smatram da Orlando Bloom nije za vilenjaka (barem ne za Legolasa), mada svidja mi se kako su ga transformisali! Ovako u stvarnosti vise lici na orka nego na vilenjaka!
nemate vi pojma sem toga o ukusu se neraspravlja a sta vi znate o ukusu pih :evil:
Oces ti mozda da me ucis o ukusu :twisted:
Da.
He he he
Pozrdav, Feanore
He he, pozdrav i za tebe!
 
shady's lady:
Nemojte biti tako kritični prema Orlandu, zaista je teško predstaviti stvorenje iz Tolkinove mašte, vilovnjaka, nešto poput božanstva...Uostalom, film uglavnom, upropasti utiske o knjizi, bar je kod mene taj slučaj.
Apsolutno sam saglasna sa tobom, ali ono o cemu ja pricam nema toliko veze sa pricom, vec samom Orlandovom pojavom. Njegov izgled je prilicno dobar i stvarno su ga "sredili", ali on sam me nervira, jer je nasao za shodno da se u filmu eksponira i reklamira.
Recimo, ja da sam glumila u filmu (primer), ni na kraj pameti mi ne bilo yako nesto, jer bih ja totalno zaludela. Mozda zatp sto preterujem u obozavanju ove knjige, ali tako je.
Pozdrav od Tinuvjele.
Ne znam tacno sta je sa mojim nickom, ja ga nisam stavila, ali to sam ja, u svakom slucaju.
 
andjelika:
shady's lady:
Nemojte biti tako kritični prema Orlandu, zaista je teško predstaviti stvorenje iz Tolkinove mašte, vilovnjaka, nešto poput božanstva...Uostalom, film uglavnom, upropasti utiske o knjizi, bar je kod mene taj slučaj.
Apsolutno sam saglasna sa tobom, ali ono o cemu ja pricam nema toliko veze sa pricom, vec samom Orlandovom pojavom. Njegov izgled je prilicno dobar i stvarno su ga "sredili", ali on sam me nervira, jer je nasao za shodno da se u filmu eksponira i reklamira.
Recimo, ja da sam glumila u filmu (primer), ni na kraj pameti mi ne bilo yako nesto, jer bih ja totalno zaludela. Mozda zatp sto preterujem u obozavanju ove knjige, ali tako je.
Pozdrav od Tinuvjele.
Ne znam tacno sta je sa mojim nickom, ja ga nisam stavila, ali to sam ja, u svakom slucaju.
E pa to sam otprilike i ja pokusavao da kazem...
Pozdrav! :D
 
Tinuvjela:
Mislim da je Orlando Bloom poslednji "glumac" kojeg je trebalo uzeti za lik Legolasa, jer, em sto ne zna da glumi, samo pozira, em sto nije stvarno nista posebno. Decko jeste sladak, ali nije za Legolasa.

Apsolutno se slažem.Muškarac sam te mi,uopšte nije sladak-štaviše liči mi na homića.
No,to je već druga stvar.
Želim da kažem da je upropastio ne samo lik Legolasa već i vilenjake.
 
Tolkinovci,
Stanovnici Srednje Zemlje,Rivendejla...............
Nedaj te se iznervirati.
Sve je to bezveze.Filmici jesu solidni,ali naravno da nista ne moze zameniti slike sveta koje smo mi stvorili u nasoj glavi.Orlando je po meni los glumac i lose izgleda.Bolje da je zadrzao onu dugu plavu kosu i vilovnjacke usi,izgleda lepse.Pa mislim da su ga fenomenalno sredili i da ne izgleda lose kao vilovnjak.I nije bas toliko los.Ali kada ga uporedimo sa Vigom koji je sjajno odglumeo Aragorna (inace mi je omiljeni lik,covek-sumar),definitivno otpada.

Nego necu vise da se bavim glupostima kao sto je Orlando,odoh ja da pijem medovinu :D
 
Majesty Of The Nightsky:
Tolkinovci,
Stanovnici Srednje Zemlje,Rivendejla...............
Nedaj te se iznervirati.
Sve je to bezveze.Filmici jesu solidni,ali naravno da nista ne moze zameniti slike sveta koje smo mi stvorili u nasoj glavi.Orlando je po meni los glumac i lose izgleda.Bolje da je zadrzao onu dugu plavu kosu i vilovnjacke usi,izgleda lepse.Pa mislim da su ga fenomenalno sredili i da ne izgleda lose kao vilovnjak.I nije bas toliko los.Ali kada ga uporedimo sa Vigom koji je sjajno odglumeo Aragorna (inace mi je omiljeni lik,covek-sumar),definitivno otpada.

Nego necu vise da se bavim glupostima kao sto je Orlando,odoh ja da pijem medovinu :D


Joj!!!Potpuno se slažem sa tobom.
E, sad-pošto nemam medovinu,popiću jedno pivo!!!!
:D :D :D :D
 
[quote="tiazApsolutno se slažem.Muškarac sam te mi,uopšte nije sladak-štaviše liči mi na homića.
No,to je već druga stvar.
Želim da kažem da je upropastio ne samo lik Legolasa već i vilenjake.[/quote]

vala baš! Ti bi stavio šumadince da glume vilovnjake, a?
Slavko Štimac - Legolas, pa da....:lol:
Upropastićeš se ti već, bolje odmah da zaboraviš sva slova i počneš da igraš Loto
 
Betty:
[quote="tiazApsolutno se slažem.Muškarac sam te mi,uopšte nije sladak-štaviše liči mi na homića.
No,to je već druga stvar.
Želim da kažem da je upropastio ne samo lik Legolasa već i vilenjake.

vala baš! Ti bi stavio šumadince da glume vilovnjake, a?
Slavko Štimac - Legolas, pa da....:lol:
Upropastićeš se ti već, bolje odmah da zaboraviš sva slova i počneš da igraš Loto[/quote]

Uuuu al' ti je fora!!!
Vidim ja da si ti upropašćena-očigledno je da nisi ni čitala Tolkina,pa lupetaš k'o slepica.
Niti sam pominjao Slavka Štimca,niti šumadince,tako da ne znam zašto tako buncaš.
Nego bolje ti malko odmori i nemoj da se blamiraš.
Joj al' su ti glupe fore.
Pa kako te nije sramota bre da tako pričaš,ha?
Bolje ti je da odeš na druge forume,ili da na neke jednostavnije teme daješ odgovor-ipak treba malko više da razmišljaš,što je za tebe očigledno teško-huh....baš,baš teško.
'Ajde šiiiiiic odavde!!!
 

vala baš! Ti bi stavio šumadince da glume vilovnjake, a?
Slavko Štimac - Legolas, pa da....:lol:
Upropastićeš se ti već, bolje odmah da zaboraviš sva slova i počneš da igraš Loto[/quote]


Ставио бих ја шумадинце на тебе мало!!!!
А Славка Штимца можеш само у уста да примиш.
Сва три дела филма,посебно трећи ме подсећају на параду за педере,а пошто си и ти с обзиром на укус нека приказа(наказа) сексуално неопредељена,онда узми сама па гледај Орланда Блума кол'ќо ти је воља.
А што се тиче игре "Лото",препоручио бих ти да је играш,али очигледно ниси у стању да попуниш квадратиће-пошто си вероватно тотално ћорава,кад ти се свиђа она сподоба.
Ако се буде снимао филм "Хобит",осећам да ћеш добити једну од главних улога,могла би да глумиш киту од Голума :lol: :lol: :lol: :lol: .
 
Da li je moguce da nas administrator ovo dozvoljava!?
Mislim da ste malo promasili forum,ova tema nikako se ne ubraja u knjizevnu.
Recnik koji upotrebljavate nemam snage ni da komentarisem!!!!
Lilit kako bi bilo da malo podignete nivo ovog foruma zakljucavajuci besmislene i jalove teme!!1
 

Back
Top