mozda malo glupo ali pomozite mi!!!

Deni_kristo

Zainteresovan član
Poruka
139
Caos ljudi imam jedan problem!!! ja sam malo popio a devojka mi se jako napila! Stojali smo pred skolom i ljubili se! Bilo je to danas u 20:00 nikog nije bilo! Devojka je skinula svoje gace a ja nisam primetio, zatim krenula je da skine moje i uhvatila me za k... Zatim ga je stavila u njen polni organ i nije mnogo usao jer sam je ja sprecio! usao je mozda 2cm! nismo lezali vec je to uradila na stojecki. Neznam da li za tako kratko vreme moze da zatrudni to je bilo samo 10 s ni manje ni vise! Zatim sam je pogledao i rekao da je gotovo! ali da vas pitam da li je ostalla trudma??? Molim vas pomozite mi! plasim se mlad sam imam te 14.5 godina? i koliko je potrebno sperme da bih zatrudnela help Me!!! Hvalla unapred
 
Deni_kristo:
ljudi molim vas stvarno mi nije do zajebancije! Ustvari mislim da nije bilo sperme to je bilo kratko vreme za koje nemogu da svrsin 10s! molim vas kazite mi da li je trudna ili ne! ima 14 god molim vas

Pa ne znam sta PIJETE KAD VAM SKODI I TO RADNI DAN DANAS!!! Sramote,...
Pa ako nisi svrsio u nju onda ne moze da ostane trudna mada se to nikad ne zna i ako su joj ne plodni dani onda ne treba da ima problema...neka uradi test za svaki slucaj....
JBT deco deco sta se zahebavate!!! :lol:
 
Može i za 2 seksunde....mali su pokretljivi i oni su putnici, ti si samo lift boj......

Olakšavajuće okolnosti , da se ne prepadneš....mnogo.
-ako si pio kokakolu, ona je spermicid tj sperma ti se olenjila najblaže
-možda joj nisu oni ovulacioni dani +/- 1
-Ako nisi bio preterano napaljen i pustio preejakulat onda si miran
-naravno ako je opran od iscidka od ranije....
-sudeći po ponašanju , i da si 100% pažljiv , devojka može da ti zatrudni (naravno nisi jedini na svetu......)
-verovatno je pH bila mala (nije sveže okupana) pa je i to ubijalo spermiće ako ih je i bilo...

Mala je poželjan gost na mnogim žurkama....
 
pa kako sam napisao tako je i bilo! mislim moj penis uopste nije bio u dugo u njenoj vagini i usao je u dubinu oko 2 cm. stvarno hvala svima i ja se nadam da nece ostati trudna, ali se bojim bilo j to kratko! ali neznam nakon toga penis mi je bio mokar da li od sperme ilo od mokrace u njenoj vagini? kako mogu da svrsim za 10 sec
 
a .. da te priupitam neshto... shta tje ti ovo mokratja.......


dechko.. da tye postedim daljeg ponizavanja... devot=yka nije trydna.. ti nisi tjale....

d vishe ne pijes... da ne dozvoljavash devojci da upravlja tobom.. to moze biti gadno...

i tako...


idi retci joj da je quchka.. to yvek pomaze...
 
joj nije da sam se opirao ali neznam bojim se.... pekinuo sam za 10 sec. prijalo mi je naravno! i hteo sam ali sam se na par sekundi otrznuo u prekinuo! neznam, sta da radim??? kome da se obratim???stvarno se plasim da ne zatrudni! eh kada bih mogao vratiti vreme u nazad??? sada molim vas samo dajite svoja misljena o tome da znam i ostale odgovore! ovi sto su mi pomogli od srca im zahvaljujem i oduzicu im se na bilo koji nacin!!!
 

Back
Top