dizajn programi

Dajte ljudi, citajte malo prethodne postove pre nego sto tresnete novu temu!
Milion postova u vezi toga "kako poceti sa web dizajnom", " koji je program za to najbolji" i oko toga!
Ovo vec nema smisla, naredjale se tri teme jedna za drugom sa istom tematikom!
"Dajte se malo organizirat i kontrolirat..."
 
codemaker:
Dajte ljudi, citajte malo prethodne postove pre nego sto tresnete novu temu!
Milion postova u vezi toga "kako poceti sa web dizajnom", " koji je program za to najbolji" i oko toga!
Ovo vec nema smisla, naredjale se tri teme jedna za drugom sa istom tematikom!
"Dajte se malo organizirat i kontrolirat..."
@off topic
Opet ista priča, niko ne čita, samo se piše. Dakle, da probamo "da upalimo svetlo".
 
izvinjavam se,sto upadam u temu ,ali od vas nekolicine ,pojedinci ako nezele reci odmah se uhvate www.google.com,pa ako se vi morali i dalje morate da trazite preko google-a mozda drugi nemoraju.prema tome ako mozete ,zelite reci ,recite a ako ne,nemoj te da se pretvarate u vladare ovog foruma.opet izvinjavam se.
 
Legolas, kad se vec slazes, ajde po stoti put lepo sedi pa ponovo pisi sve nekome ko nema pojma ni knjigu da kupi ni gde da je kupi ni kako da je cita...
A najvise od svega ga mrzi da cita malo prethodne poruke ili upotrebi trazenje.
Kao po pravilu na svako malo pa neko izjavi da je potpuni pocetnik i ne zna kako da pocne pa da mu se kaze i kako i koji je program najbolji....
Barem ti bi trebao da znas da je takvih tema bilo gomile do sada - sad se slazes - sa cime?

Umesto da upozoris decka i savetujes ga sta da uradi sa pregledom tema i trazenjem, ti se slazes da treba svaki drugi dan iz pocetka nekome da se pise o programima za veb dizajn, o nacinu ucenja, gde da kupi.. ?
Pa bre ovakvi i slicni postovi cak pitaju gde da kupe knjigu za HTML ponekad...

Nisu ni sisli sa planine valjda pa da su tabula raza. Cim mogu na forum da se registruju, mogu umeti i da traze po internetu i sazanju dosta o bilo kom programu za veb dizajn.
Kad krenu pa zapnu na konkretnom problemu ako ne mogu naci odgovor neka pitaju, tu smo uvek da pomognemo. Ali ignorancija ovog tipa (a ti je podrazavas) je potpuno neprihvatljiva

A ti se slazes da svakome od reda kako se pojavi treba sve iz pocetka objasnjavati?
Stvarno to od tebe nisam ocekivao.
 
code,,,zaboravio si reci ili sebe zapitati dali mozda neki od njih ima od cega kupiti,mozda ima komp mozda ima internet mozda ima zelje mozda ima volje ali nazalost nema od koga nauciti,bar si ti stariji covek pomogao njima znas koliko,na osnovu jednog koji mozda stvarno ima problem potrebu za pomoc,ti skaces kao da ti je uzeo kompijuter bez koga bi verovatno opet imao problema sa zdravljem.Ako ste vi pismeni i znate,prosetajte malo ocima po forumima sirom sveta,pa malo drustvo gore dole pogledajte,sta se tamo desava.Da ne pametujemo svi mnogo,ako mozemo pomoci reci predlozi a ako ne,ima ko ce da izbrise te teme.
 
@Legolas
Ako sam dobro shvatio, svaki put kada neko postavi pitanje koje je već bilo treba mu ponovo napisati odgovor, zato što autor nije bio raspoložen da sam potraži odgovor ovde na krstarici, da ne pominjem sada google? Ne razumem takav stav, jer to znači da oni koji odgovaraju trebaju da svakome ponovo serviraju isti odgovor zato što neko nije bio raspoložen da čita i potraži da li je već nešto na tu temu pisano.

Ako to nekome ko je uspeo da registruje na forumu nije jasno, onda uvedite da mora da pročita uputstvo za upotrebu, pre nego što pošalje prvu poruku ili otvori novu temu, na primer.
 
@giorgio
Jesam li malo puta nekom pomogao? Mnogo puta jesam i potrosio svoje vreme da nesto nadjem i pomognem. Ali ignorancija tipa - ja hocu a vi mi kazite kako cu - je za mene neprihvatljiva. I to poruke u nizu, niko malo da proceslja.
Nema problema da se pomogne ali postavljati elementarna pitanja koja smo vec 10000000 puta sazvakali, me uzasava. Umesto toga mogao je procitati prethidne poruke, nabaviti tutorijal krenuti sa ucenje, naici na prvi problem i pitati ovde. Sledi pomoc.
Ali da nekome po milioniti put objasnjavamo koje programe da koristi, gde da nadje tutorijale da bi uopste poceo... To mi smeta. I nije to pametovanje

Kakva je to pomoc potrebna da kupi bre knjigu za HTML?
Ukucaj u google "html tutorial"
Najbolji program za HTML dizajn je svaki do kog moze doci
Eto - pomogoh
 
Nema svadje, taman posla, samo pokusaja da se zavede nekakv red, da bi mogli da pomognemo sto vise onima kojima je pomoc stvarno potrebna. Uvek sam spreman da pomognem i to dobro znas. Samo nemoj da postavljaju pitanja koja su vec odavno odgovorena i prezvakana...
Razumem ja tvoj post upucen meni i slazem se. Ali sam siguran da se i ti slazes da treba da se sve ucini da se nadje resenje pa kad zagusti da se pita - bice pomoci, sigurno.
Ovako pitanje,koji je program najboji za veb dizajn je isto kao pitanje koji je browser najbolji ili koja je igrica najbolja.....
 
codemaker:
Ti si i sam rekao da si shvatio da za tebe nije veb dizajniranje a i mrzi te sve to da ucis.
Aasto se bunis da ne zelimo da bude vise veb dizanjera. To valjda tebe ne dotice.
Ili se mesas u diskusiju samo onako akademski.

.
****** predomislio sam se,sad sam vec poceo da ucim css,i dobro mi ide.
 
Da tacno je,ima svega ja nikog niti mogu niti zelim optuzivati,vec ma koliko mi mislili da znamo trebamo se setiti da isto neko zeli da zna,sazna,mozda i nezna da postavi pitanje cuo je to negde pa ga zanima ,pocev od samog sebe ,gresim i ja i svi mi.Ja sam zeleo reci ,ukazati na to,jer sam video neko pitanje odmah paljba po njemu,taj vise i ne dolazi,zaboravio sta je hteo......polako pa ce neko nesto nauciti,za to i jeste valjda ovaj forum,sala ucenje itd itd.Odoh ja drustvo na sladoled ,a vi uzivajte koliko mozete....evo primera. Pitanje:........pri kraju sam sa zavrsetkom sajta ali bih zamolio nekog da mi objasni pojednine stvari.Unapred hvala.Dakle imam nesto od muzike zelim staviti na sajt za download ili preslusavanje te muzike ,takodje i sa video fajlovima....koje zelim smestiti na jednoj stranici ali pod raznim ikonama.....a ovo je odgovor od chika code:Aj ispocetka - sta ti je PROBLEM a ne ZELJA?,hahah code code care,zivio ti nama dugo dugo.
 
giorgo:
Da tacno je,ima svega ja nikog niti mogu niti zelim optuzivati,vec ma koliko mi mislili da znamo trebamo se setiti da isto neko zeli da zna,sazna,mozda i nezna da postavi pitanje cuo je to negde pa ga zanima ,pocev od samog sebe ,gresim i ja i svi mi.Ja sam zeleo reci ,ukazati na to,jer sam video neko pitanje odmah paljba po njemu,taj vise i ne dolazi,zaboravio sta je hteo......polako pa ce neko nesto nauciti,za to i jeste valjda ovaj forum,sala ucenje itd itd.Odoh ja drustvo na sladoled ,a vi uzivajte koliko mozete....evo primera. Pitanje:........pri kraju sam sa zavrsetkom sajta ali bih zamolio nekog da mi objasni pojednine stvari.Unapred hvala.Dakle imam nesto od muzike zelim staviti na sajt za download ili preslusavanje te muzike ,takodje i sa video fajlovima....koje zelim smestiti na jednoj stranici ali pod raznim ikonama.....a ovo je odgovor od chika code:Aj ispocetka - sta ti je PROBLEM a ne ZELJA?,hahah code code care,zivio ti nama dugo dugo.
I šta si ti hteo da ti se tu objasni? Mislim šta je pitanje na koje ti je potreban odgovor?
 
giorgo:
Da tacno je,ima svega ja nikog niti mogu niti zelim optuzivati,vec ma koliko mi mislili da znamo trebamo se setiti da isto neko zeli da zna,sazna,mozda i nezna da postavi pitanje cuo je to negde pa ga zanima ,pocev od samog sebe ,gresim i ja i svi mi.Ja sam zeleo reci ,ukazati na to,jer sam video neko pitanje odmah paljba po njemu,taj vise i ne dolazi,zaboravio sta je hteo......polako pa ce neko nesto nauciti,za to i jeste valjda ovaj forum,sala ucenje itd itd.Odoh ja drustvo na sladoled ,a vi uzivajte koliko mozete....evo primera. Pitanje:........pri kraju sam sa zavrsetkom sajta ali bih zamolio nekog da mi objasni pojednine stvari.Unapred hvala.Dakle imam nesto od muzike zelim staviti na sajt za download ili preslusavanje te muzike ,takodje i sa video fajlovima....koje zelim smestiti na jednoj stranici ali pod raznim ikonama.....a ovo je odgovor od chika code:Aj ispocetka - sta ti je PROBLEM a ne ZELJA?,hahah code code care,zivio ti nama dugo dugo.

:) Hvala na zeljama za dug zivot, trudimo se...
Pa i nisam shvatio sta ti je ZELJA a STA PROBLEM.

- Ako ti je zelja da video i audio stavis na lepa zelja, nije lose. Moras samo obratiti paznju da ce korisnicima trebati brze veze da to slusaju/gledaju online..
- Ako ti je problem, nisi objasnio u cemu se sastoji.

Jel sam sad jasniji :)
 

Back
Top