Novosadski mediji

Gwydion:
Ja recimo mislim da su totalni krsh. Slobodna Vojvodina, koja se sad zove Dnevnik, je nekad bila solidna novina, recimo, ali danas mislim da je sramota tamo raditi. Cisto primera radi.

Čisto primera radi obrati se tvom ĆOPAVOM i NOSATOM pa im to kaži.
VAC je kupio DNEVNIK za vreme njihovog orgijanja na lasti.
Uostalom i danas najveći uticaj na DNEVNIK ima ČANAK I PAJTIĆ.
 
DOKONI UM:
Čisto primera radi obrati se tvom ĆOPAVOM i NOSATOM pa im to kaži.
VAC je kupio DNEVNIK za vreme njihovog orgijanja na lasti.
Uostalom i danas najveći uticaj na DNEVNIK ima ČANAK I PAJTIĆ.

A-a, Nemci su ureli Dnevnik da bi mogli da kontrolisu cenu papira na ovdasnjem trzistu. No
st a ti mozes da znas o tome kad si glup i kad nemas veze sa icim pametnim?
 
473.png
 
Ovako, zao mi je sto kvarim vasu malu idilu da ste nek oi nesto, a jadni ste pocev od Drogiranog uma koji je smorio sve po 021 forumu, pa ovde nasao nesoa, slavishu sto misli da zna da se bije a garant bi na nekom takmicenju popio patos da ima petlju da izadje u ring kako se to radi kad se na taj dokazuje pred sudijama, te te ostale jadnike bez zena u realnom zivotu, a istini za volju samo smarate svojim praznim chatom ovde. Dakle tema je mediji u Novom Sadu, o kojima vidimo Drogirani ne zna bas nista kao sto ni o drugim svarima ne zna nista. Ili kazite nesto pametno ili odleprsajte u vidu lastinog repa.
 
Gwydion:
Ovako, zao mi je sto kvarim vasu malu idilu da ste nek oi nesto, a jadni ste pocev od Drogiranog uma koji je smorio sve po 021 forumu, pa ovde nasao nesoa, slavishu sto misli da zna da se bije a garant bi na nekom takmicenju popio patos da ima petlju da izadje u ring kako se to radi kad se na taj dokazuje pred sudijama, te te ostale jadnike bez zena u realnom zivotu, a istini za volju samo smarate svojim praznim chatom ovde. Dakle tema je mediji u Novom Sadu, o kojima vidimo Drogirani ne zna bas nista kao sto ni o drugim svarima ne zna nista. Ili kazite nesto pametno ili odleprsajte u vidu lastinog repa.


Hahaha...

Vidi, meni si bas simpatican! Iz prostog razloga jer je forum nekako zivnuo... Naravno sala na tudji racun je uvek sladja... :lol:

Nego mozda se slavisa ne bori u ringu, nego u oktagonu... Znas onog lika sa SOS kanala "najbolji borci danasnjice, svake srede samo na osoes kanalu" sto uvek prica kao da *****....

A i DUM... Grdno gresis sto se tice on ti je bas potkovan informacijama sto se tice medija (TV prevashodno). 8)
 
Aleksej_BASO:
Hahaha...

Vidi, meni si bas simpatican! Iz prostog razloga jer je forum nekako zivnuo... Naravno sala na tudji racun je uvek sladja... :lol:

Nego mozda se slavisa ne bori u ringu, nego u oktagonu... Znas onog lika sa SOS kanala "najbolji borci danasnjice, svake srede samo na osoes kanalu" sto uvek prica kao da *****....

A i DUM... Grdno gresis sto se tice on ti je bas potkovan informacijama sto se tice medija (TV prevashodno). 8)

Znas kako, vec decenijama po gradu se kurche ovakvi i onakvi, cesto osobe takvog profila imaju potrebu darade kao izbacivaci, neki i poginu tako kao onaj nesretnik sa Klise pre par decenija, ali kad odu da treniraju onda pred izlazak u ring "odjednom imaju povredu" i sl. Sve je zacinjeno velikim busanjem u grudi i dizanjem galame, ali kad nalete pa sve bude gotovo u par sekund, a oni ostanu na zemlji po lapo cuke, onda se to precutkuje. Lepo zivis normalno, nikom ne pretis i ne tuces se i nmikog ne maltretiras. Ako hoces da se dokazujes pesnicama onda osvojis titulu, a ako si kultivisaniji onda postanes vrhunski fudbaler, bankar ili predsednig necega, bilo cega.
A ovi kao slavisha se razmecu i prete, a onda posle zovu muriju :lol:
Dakle ja na ovom forumu vidim samo prostakluk i totalnu nesposobnost da se bude uspesan u bilo cemu. Znam ja za Drogiranog i koliko je potkovan, ali najpre on je strasno povrsan, a potom, kako smo videli, on nije u stanju da sve te informacije obradi i iz toga izvede adekvatne zakljucke. I tu se vracamo na ono sa pocetka mog dolaska ovde, a to je inteligencija. A sad odoh da nastavim sa necim sto donosi pare, a vi gubite vreme i dalje i mastajte o nekim vama nedostiznim zenama :P
 
DOKONI UM:
Jedini moj komentar je da prevrnem očima.
Što bi rekla moja pokojna baka : " S budalom nemoš izaći na kraj"

Govoris o sebi? Ti s itaj koji je svasta tvrdia, a kad se videlo d anisi u pravu onda krenuo cyber agresivno. Dakle ko je ovde budala? Sto ulazis u bilo koju pricu kad ne umes da se snadjes u tome?
 
volim vikendom pre podne da ga slusam,program je tada okrenut muzici druge polovine XX veka......

u poslednje vreme primecujem promene,zanrovski je poprilicno iskupusano i skoro nova pojava je da ima 'domacih' limunadica...............to me uvek nagoni na promenu frekvencije
 
lillymoon:
volim vikendom pre podne da ga slusam,program je tada okrenut muzici druge polovine XX veka......

u poslednje vreme primecujem promene,zanrovski je poprilicno iskupusano i skoro nova pojava je da ima 'domacih' limunadica...............to me uvek nagoni na promenu frekvencije
Da! U pravu si. Samo ipak mislim da su te domacice urbane. Nema CITY fazona. Zanrovi se menjaju i to je na neki nacin dobro....da ne bi dosadio jedan te isti ritam...
 

Back
Top