Lineage 2 server

Igra!

DUH, pa WoW, Knight Online, Guild Wars, Lineage 2, EVE Online, Star Wars Galaxies itd. su sve MMORPG-ovi! Termin MMO znaci Massive Myltiplayer Online, sto znaci da se igra na netu sa drugim igracima.
 
ja pokušao na nekom serveru gde je x35 i jednostavno je igra nekako odbojna, kamera je loša, komande su loše, čak i kretanje morate po pravoj liniji jer heroj ne ume sam da zaobilazi prepreke i skroz je igrica nekako....obriso sam je smara
 
ja pokušao na nekom serveru gde je x35 i jednostavno je igra nekako odbojna, kamera je loša, komande su loše, čak i kretanje morate po pravoj liniji jer heroj ne ume sam da zaobilazi prepreke i skroz je igrica nekako....obriso sam je smara

smara kad igras na high rate serveru... kamera je extra, lika mozes da gledas iz svakog ugla i igra je vrlo igriva...naravno da moras da klikas, sve ostalo izgleda malo retardirano... ako neko raszmislja koju igru (online) da pocne da igra neka igra Lineage II i nece mu dosaditi, naravno ako voli ovakav tip igre...
 
jeste, isti je... ali se ne placa... otkud ti to ?! placa se samo oficijalni server na kome igraju samo Ameri... ma igra je extra... Dobar PVE mnogo dobar PVP, puno Epic Raid Boss-ova, siege-ova... sve u svemu NAJJACA ONLINE IGRA ! ! !
 

Back
Top