Nema Vlade..., odlaganja rešenja, naivčine !

prof.Grof

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.596
Dogovor je sledeći...

"Napravite Srbi krizu posle izbora, nema pobednika i nema Vlade.Ne može niko da razgovara sa vama takvim "nesložnima".Vi ste razjedinjeni i nemate rešenje za Kosovo.....

Kada ćete napraviti Vladu, niko ne zna !!"

-šiptari nervozni i pokazaće svoje smrdljivo lice. Ceo svet kapira o kakvim govnima se radi.

Prosto i jednostavno........
 
prof.Grof:
Šta misliš Mitke šta če da bude, pametan si napiši mi ...!!!

Искрено мислим да сви пророци после ИС ХС једу го*на...... али сигурно Коштуњави НЕ БИ ДОЗВОЛИО ТАЈ ПРАЗАН ХОД....... у то не верујем... чак
смем да замислим и коалицију са СРС !
 
prof.Grof:
Dogovor je sledeći...

"Napravite Srbi krizu posle izbora, nema pobednika i nema Vlade.Ne može niko da razgovara sa vama takvim "nesložnima".Vi ste razjedinjeni i nemate rešenje za Kosovo.....

Kada ćete napraviti Vladu, niko ne zna !!"

-šiptari nervozni i pokazaće svoje smrdljivo lice. Ceo svet kapira o kakvim govnima se radi.

Prosto i jednostavno........
Pa to je sasvim realno resenje jer je i sam Vladeta Jankovic a i sve okolnosti govore da ce dogovori oko formiranja vlade teci jako dugo prosli put su tekli tri meseca a bila je laksa situacija.I sada moguc je scenario da Ahtisari predlozi resenje odmah posle izbora i da pojedine drzave mogu da ga prihvate pogotovo sto Srbija u tom trenutkku nece imati legitimne predstavnike vlasti i institucija.
 
Pa šta pišem brate....Hvala Bogu i sv Vasiliju da su ovi naši majmuni naučili da se ratuje- mozgom i vezama sa narodima koji su sa nama delili istorijske "korake".......


I svi Srbi koji gubite snagu, gubite - energiju oko jedne bitne stvari, mislim na one koji se zamlaćuju politikom...........

Srbija- Elada, dve zemlje motori na Balkanu . Ujedinjena Evropa bez jake Srbije........., ne mere bolan... :lol: :lol: :lol:
 
prof.Grof:
Dogovor je sledeći...

"Napravite Srbi krizu posle izbora, nema pobednika i nema Vlade.Ne može niko da razgovara sa vama takvim "nesložnima".Vi ste razjedinjeni i nemate rešenje za Kosovo.....

Kada ćete napraviti Vladu, niko ne zna !!"

-šiptari nervozni i pokazaće svoje smrdljivo lice. Ceo svet kapira o kakvim govnima se radi.

Prosto i jednostavno........


pa ko pita beograd za status kosova???
 
Italijanski mediji su preneli takvo resenje..
Srbija treba da dobije jos na vremenu-da ojacaju prosrpske snage na svetskoj geopolitickoj sceni..
Za 4 meseca se ocekuje referendum o odcepljenju Skotske-vrlo su vazni izbori u Francuskoj i ukoliko Le Pen prodje dobro-bice lakse za Srbiju..
NATO-u se zuri jer sa odlukom oko Kosova-jer gubi veliki novac na Kosovu..
 
svetolik trpkovic:
Pa to je sasvim realno resenje jer je i sam Vladeta Jankovic a i sve okolnosti govore da ce dogovori oko formiranja vlade teci jako dugo prosli put su tekli tri meseca a bila je laksa situacija.I sada moguc je scenario da Ahtisari predlozi resenje odmah posle izbora i da pojedine drzave mogu da ga prihvate pogotovo sto Srbija u tom trenutkku nece imati legitimne predstavnike vlasti i institucija.

Sve ukazuje da se ide na ovakav razvoj dogadjaja
 
svetolik trpkovic:
Pa to je sasvim realno resenje jer je i sam Vladeta Jankovic a i sve okolnosti govore da ce dogovori oko formiranja vlade teci jako dugo prosli put su tekli tri meseca a bila je laksa situacija.I sada moguc je scenario da Ahtisari predlozi resenje odmah posle izbora i da pojedine drzave mogu da ga prihvate pogotovo sto Srbija u tom trenutkku nece imati legitimne predstavnike vlasti i institucija.

Gluposti. Srbija ce imati legitimne predstavnike vlasti i institucija. Ova vlada ostaje na celu Srbije sve do formiranja nove. Nema pravnog vakuma ;)
 

Back
Top