Devojka savremenog muskarca

losha

Početnik
Poruka
9
Moj muz je savremen muskarac. Bavi se sportom, moze se reci da je uspesan u tome, drugim recima dosta je van kuce, okruzen zgodnim zenama, ima para, lep auto... Ja sam kuci sad vecinom. TESKO JE BITI DEVOJKA SAVREMENOG MUSKARCA. Tolerancija, tolerancija...
 
losha:
Moj muz je savremen muskarac. Bavi se sportom, moze se reci da je uspesan u tome, drugim recima dosta je van kuce, okruzen zgodnim zenama, ima para, lep auto... Ja sam kuci sad vecinom. TESKO JE BITI DEVOJKA SAVREMENOG MUSKARCA. Tolerancija, tolerancija...


To što se bavi sportom, i što je dosta van kuće, ne znači da je savremen.Po čemu kriterijumi savremenosti ne bi bili: radan, odgovoran, uspešan, porodičan? Sve po nekom redu i prioritetu, shodno užurbanom, urbanom načinu života.. :confused:
 
angel 021:
Biti savremen muškarac znači ulivati poverenje i biti oslonac. E, onda ne da nije teško biti mu devojka, oli žena, već milina! Da mi je jedno tak'o ramence...bar povremeno.. :cry:

...не то је више традиционалан. Мислим ок...то само у теби проради жена...повремено...:wink:

Tuzni_patak:
Biti savremen znači pratiti trendove......

...мудро...:)
 
svidela mi se jedna...al ko na **** uhvatilo me samopouzdanje...mislim cura je u londonu as we speak...na stranu shto ima i sisu i sve...a i pametna je...choveche meni smrde noge i znoje mi se dlanovi...al kao pomenula vishe puta imam li ja curu...jooooj shta tje biti...shta tje biti...
 
AntunTun:
svidela mi se jedna...al ko na **** uhvatilo me samopouzdanje...mislim cura je u londonu as we speak...na stranu shto ima i sisu i sve...a i pametna je...choveche meni smrde noge i znoje mi se dlanovi...al kao pomenula vishe puta imam li ja curu...jooooj shta tje biti...shta tje biti...

Samo nastavi da se pitaš...i biće - Ništa!
Preduzmi, bre, nešto..onako, direktno...pa, kom... :wink:
 
losha:
Moj muz je savremen muskarac. Bavi se sportom, moze se reci da je uspesan u tome, drugim recima dosta je van kuce, okruzen zgodnim zenama, ima para, lep auto... Ja sam kuci sad vecinom. TESKO JE BITI DEVOJKA SAVREMENOG MUSKARCA. Tolerancija, tolerancija...

Ah, a sto on ne bi nasao savremenu devojku... Izvini srednjovekovna, doslo je nase vreme, vreme savremenih.
 
losha:
Moj muz je savremen muskarac. Bavi se sportom, moze se reci da je uspesan u tome, drugim recima dosta je van kuce, okruzen zgodnim zenama, ima para, lep auto... Ja sam kuci sad vecinom. TESKO JE BITI DEVOJKA SAVREMENOG MUSKARCA. Tolerancija, tolerancija...
Znas sta....budi i ti savremena zena pa kad se on bavi tako naprednim stvarima, i okruzen je lepim svetom sta to tebi fali pa ne mozes isto? Meni moj danas kaze kad je krenuo: Odoh ja kuci a ti kad operes te sudove i pospremis malo stan mozes da ukljucis tv jer ima neka melodrama to se tebi svidja znam...E to sve zato da sedim kuci a subota je...A ja kazem: Dobro sudove cu oprati i sve pospremiti a necu da te lazem, film necu gledati...Idem u obliznji restoran kod prijatelja na kaficu, posle u internet kafe pa znam kako cu da provedem vece i bez tebe...Naravno da mu je bilo drago s jedne strane sto sam iskreno rekla da cu negde ici a s druge strane bio je zbunjen po ko zna koji put...Pa ako smo savremeni bre ajde da to budemo oboje...i evo nas po tom sablonu opstajemo kuc kuc kuc....
 
losha:
Moj muz je savremen muskarac. Bavi se sportom, moze se reci da je uspesan u tome, drugim recima dosta je van kuce, okruzen zgodnim zenama, ima para, lep auto... Ja sam kuci sad vecinom. TESKO JE BITI DEVOJKA SAVREMENOG MUSKARCA. Tolerancija, tolerancija...

...da li si pokusala da procitas ovo sto si napisala...pa... barem nekoliko puta?

...e pa draga moja, tvoj savremeni suprug ima sjajan zivot u kome ti nemas mesta, jer ne ucestvujes u njemu...ti si njemu kucna pomocnica!!!
...ups...zaboravih da dodam, zena sa mnooogo tolerancije!!!
...da li ti ovo govori nesto, o tebi a i o njemu?
 
lily-sid:
...da li si pokusala da procitas ovo sto si napisala...pa... barem nekoliko puta?

...e pa draga moja, tvoj savremeni suprug ima sjajan zivot u kome ti nemas mesta, jer ne ucestvujes u njemu...ti si njemu kucna pomocnica!!!
...ups...zaboravih da dodam, zena sa mnooogo tolerancije!!!
...da li ti ovo govori nesto, o tebi a i o njemu?


Puno. On je savremen. Ona je tradicionalana. Spoj starog i novog. Urbani kič. Ali, funkcioniše..
 

Back
Top