Глас за Дс је глас за ратне злочинце

Manjaca

Obećava
Poruka
99
Глас за Дс је глас за ратне злочинце
Глас за Демократску Странку је глас за оне који су бомбардовали Србију, који су убијали нашу децу, рушили мостове, школе, болнице...

РАТНИ ЗЛОЧИНАЦ ГЕРХАРД ШРЕДЕР И ПРЕДСЕДНИК ДЕМОКРАТСКЕ СТРАНКЕ БОРИС ТАДИЋ:
180107sreder2.jpg
 
eremita:
Само да ми је знати КО их је заје*о.........глуперде ДС-овске..........
A ti si Mitke zaboravio ko je podrzavao Kostunicu da postane presednik SRJ i da se 3% podrske njegovoj stranci dodje na sadasnjih 15%?I sa skim se sve sastajao Voja kada je posto presednik i kasnije premijer sad dal ga direktno ili indirektno podrzavaju to je bitno samo maloumnicima jer je sustina najvaznija
 
opanak:
Тадић и ДС су јавно пљунули РАТНЕ ВОЈНЕ ИНВАЛИДЕ у лице, уз помоћ свих ових са слика а поготово вечерас.........................
Ако има имало себе у себи...стави ће прст на чело......мада сумњам............

Ово је још горе него када је отишао у Сребреницу да лиже дупе лојаво муџама а заобишао Братунац..... и опет понављам ЉУДИ ПОГЛЕДАЈТЕ БИОГРАФИЈЕ СТРАНАЧКИХ ЛИДЕРА И СВЕ ЋЕ ВАМ БИТИ ЈАСНО !
 
pa bilo kome da damo glas dodje nam na isto ........moramo saradjivati sa svetom , jer ova EX vlast nam je razjebala sve sto je mogla ........ni jedna drzavna firma vishe ne radi , samo privatnici koji te placaju minimalcem, svi su naravno zadovoljni jer mladi nemaju posla ..........a svi ovi politicari obecavaju bolje vreme , povoljne kredite , nova radna mesta .........ovo slushamo odavno ....josh niko nije ispunio obecanje .......ma nabijem ih sve na k:)
 
filatelista:
Pa ovi se popljuvaše od slika i postova...
Čim sam čuo da će biti Šreder, znao sam da će ovako reagovati.
Krivo mi je što nije bio pre 3-4 dana da gledam Vučića kako peni, sad ne može zbog ćutnje :lol: :lol:

Герхард Шредер ће у петак на Факултету политичких наука одржати предавање под називом "Глобализам, капитализам и перспективе мирног развоја". Тим пре би неко требао да му постави питање одакле њему и његовој земљи морално право да узму учешћа у НАТО агресији на нашу земљу 1999.

Е ови зликовци су се стварно надмашили данас. Ко је Србин а данас није изашао из Арене када је Шредер почео да говори тај се исписао из српског рода.

Да ти дође зликовац у Халу коју је бомбардовао, која не би постојала да је пројектил експлодирао, да он дође и да држи предавање народу који је бомбардовао. Има ли бре и један нормалан гласач ДС? Има ли и један са и трунку достојанства. Шта је тај Шредер? Изгубио је изборе, обилази трибине за паре, ратни злочинац! И њега позивају и још се хвале.

БРУКА! ОДВРАТНО!

Да не причам да се онај Македонац сваки други дан виђа са Чекуом.

Завршни митинг им је био чиста нула, одвратна надувана атмосфера еуфоричних празноглаваца, за повраћање. Узгред, мислим да их је било нешто мање од ДСС.
 
Manjaca:
Герхард Шредер ће у петак на Факултету политичких наука одржати предавање под називом "Глобализам, капитализам и перспективе мирног развоја". Тим пре би неко требао да му постави питање одакле њему и његовој земљи морално право да узму учешћа у НАТО агресији на нашу земљу 1999.

Е ови зликовци су се стварно надмашили данас. Ко је Србин а данас није изашао из Арене када је Шредер почео да говори тај се исписао из српског рода.

Да ти дође зликовац у Халу коју је бомбардовао, која не би постојала да је пројектил експлодирао, да он дође и да држи предавање народу који је бомбардовао. Има ли бре и један нормалан гласач ДС? Има ли и један са и трунку достојанства. Шта је тај Шредер? Изгубио је изборе, обилази трибине за паре, ратни злочинац! И њега позивају и још се хвале.

БРУКА! ОДВРАТНО!

Да не причам да се онај Македонац сваки други дан виђа са Чекуом.

Завршни митинг им је био чиста нула, одвратна надувана атмосфера еуфоричних празноглаваца, за повраћање. Узгред, мислим да их је било нешто мање од ДСС.

Pa to tebi odgovara, izgubićemo, napustiće nas glasači. Ne vidim što tebi to smeta. Ti treba da slaviš.
Sad ozbiljno. Gledajući ko nas je sve bombardovao, mi ne bi mogli iz ove Srbije nikud. Koliko se sećam ta Nemačka je još bila i najblaža. Pored Francuza, koje izuzetno poštujem jer su uspeli bar da nam sačuvaju beogradske mostove pred ludom Olbrajtovom. Ameri su tu vodili kao i uvek glavnu reč. Što ga "obijač trafike" nije sačekao na aerodromu i priveo zbog ratnog zločina? Inače, Gerhard je velika zverka u nemačko ruskoj kompaniji za energetiku. Treba tražiti interes.
Što se tiče Makedonca i Bugarina... Pa Čeku je bio i u Grčkoj, hoćemo i njih da odje...o.
Politika je pragmatika, ili ćeš plivati ili se udaviti, a ti mi sve više ličiš na čoveka koji misli da može sam protiv svih. Teško brate.
P.S. Glasaj za svoje i uživaj.
 
Manjaca:
Герхард Шредер ће у петак на Факултету политичких наука одржати предавање под називом "Глобализам, капитализам и перспективе мирног развоја". Тим пре би неко требао да му постави питање одакле њему и његовој земљи морално право да узму учешћа у НАТО агресији на нашу земљу 1999.

Е ови зликовци су се стварно надмашили данас. Ко је Србин а данас није изашао из Арене када је Шредер почео да говори тај се исписао из српског рода.

Да ти дође зликовац у Халу коју је бомбардовао, која не би постојала да је пројектил експлодирао, да он дође и да држи предавање народу који је бомбардовао. Има ли бре и један нормалан гласач ДС? Има ли и један са и трунку достојанства. Шта је тај Шредер? Изгубио је изборе, обилази трибине за паре, ратни злочинац! И њега позивају и још се хвале.

БРУКА! ОДВРАТНО!

Да не причам да се онај Македонац сваки други дан виђа са Чекуом.

Завршни митинг им је био чиста нула, одвратна надувана атмосфера еуфоричних празноглаваца, за повраћање. Узгред, мислим да их је било нешто мање од ДСС.

Тачно......сада су јавно потврдили ОНУ ПРИЧУ О ЂИНЂИЋЕВОМ ТРАЖЕЊУ БОМБАРДОВАЊА СРБИЈЕ - СВЕ ЈЕ ЈАСНО ! Више нема "двојбе" што би рекле ујке...

eunnaz1-1.gif
 
filatelista:
Pa to tebi odgovara, izgubićemo, napustiće nas glasači. Ne vidim što tebi to smeta. Ti treba da slaviš.
Sad ozbiljno. Gledajući ko nas je sve bombardovao, mi ne bi mogli iz ove Srbije nikud. Koliko se sećam ta Nemačka je još bila i najblaža. Pored Francuza, koje izuzetno poštujem jer su uspeli bar da nam sačuvaju beogradske mostove pred ludom Olbrajtovom. Ameri su tu vodili kao i uvek glavnu reč. Što ga "obijač trafike" nije sačekao na aerodromu i priveo zbog ratnog zločina? Inače, Gerhard je velika zverka u nemačko ruskoj kompaniji za energetiku. Treba tražiti interes.
Što se tiče Makedonca i Bugarina... Pa Čeku je bio i u Grčkoj, hoćemo i njih da odje...o.
Politika je pragmatika, ili ćeš plivati ili se udaviti, a ti mi sve više ličiš na čoveka koji misli da može sam protiv svih. Teško brate.
P.S. Glasaj za svoje i uživaj.

Pljunuli ste na grobove svih pobijenih Srba od strane fasista koji su sa 10000 metara ubijali Srbe!

Dss nije mnogo bolji od Ds. Ako hoces rat sa Srbima, dobices ga!
 

Back
Top