Misterija

Joya!

Aktivan član
Poruka
1.041
Dakle ovo stvarno nema smisla.
Moja masina jede sokne. I to ne pojede par, vec dve razlicite. Puna mi je fioka razlicitih carapa. Sta one hoce da mi kazu? Da ih perem na ruke?
 
E vidiš meni to ne bi bio problem, ja ionako volim da ponekad nosim različite.... Da li ti je palo na pamet da su se tvoje sokne posvađale i hoće da zamene partnere? :idea: Pitaj ih, a ako nije to, a ti promeni mašinu!!! :razz: :razz: :razz:
 
Pa tako nekad i ja, kad vec dotle dodje obucem dve razlicite i kazem i lazem da mi je to fazon..;)
Pametne zene ih stavljaju u onu mrezicu, ali ja stvarno nema ziFaca za to...
 
Ja poznajem osobu kojoj je crkla mašina, došao majstor i izvadio tange baš iz te gume...
Dobra stvar je što je zama, ups, trebalo bi da je, ali kao hladnije je, pa se čarapice ni ne vide... ;)
 
Zašto meni stalno stoji ovo "izmeni" polje u desnom donjem uglu????????? Osećam se kao sa tri noge! A za ovu treću nemam čarapicu :)
Ako pere bez centrifuge, moraće samo njih da pere, opet se ne isplati...
 
Imam teoriju:
Tvoje carape zive u paralelnom svetu zajedno sa mojim gumicama i snalama za kosu, i milionima olovaka koje su me napustile na slican nacin. Tu ne vaze obicni fizicki zakoni vise ;-)
 
Ne vole. Nisu jedine..:)
Sad mi je lakse kad vidim da nisam sama sa okrutnim ves masinama..:)
Berz centrifuge to je ok ideja, ali necu da ukljucujem masinu zbog nekoliko pari carapa. Jedino da cekam mesec dana pa da napunim masinu..;)
 
Hellen:
Праве домаћице перу на руке! :lol:

Nije domacice, gresis. Domacice nemaju vremena da peru na ruke nego sve strpaju u masinu.Na primer dokone studentkinje i manekenke peru na ruke. A da se odelo ne bi isteglo, i da bi ostala boja ista kao i pre pranja, ako je fino odelo, obavezno mora da se pere na ruke, ako si ga vec lepo birao, i ako te to zanima da pazis na sitnice na odelu, i ako neces da ti traje jedno odelo 2 meseca.Drugi razlog je taj sto ja ne mogu da cekam da mi se napuni masina kad zivim sama jer treba mi odelo koje sam danas nosila mozda odmah sutra nesto od toga da obucem, ja odmah perem stvari koje skinem sa sebe prljave.A kad zivim ovde sa roditeljima onda kad ubacim stvar u zajednicku korpu sa prljavim vesom onda mogu da se pozdravim sa tom stvari jer moja majka nije pazljiva sa mojim stvarima pa se nikad ne zna kako ce i gde ce ta stvar da zavrsi.
 
Joya!:
Dakle ovo stvarno nema smisla.
Moja masina jede sokne. I to ne pojede par, vec dve razlicite. Puna mi je fioka razlicitih carapa. Sta one hoce da mi kazu? Da ih perem na ruke?
Ubaci čarape u neku platnenu kesu (može neka stara jastučnica da posluži) i peri ih u njoj.
Smanji broj obrtaja centrifuge, ako mašina ima tu opciju.
@Hanibalka
Pretresi džepove stvari koje ubacuješ na pranje.
Promeni gumu.

Bem ti kućanice... ;-)
 
ggolub:
Ubaci čarape u neku platnenu kesu (može neka stara jastučnica da posluži) i peri ih u njoj.
Smanji broj obrtaja centrifuge, ako mašina ima tu opciju.
@Hanibalka
Pretresi džepove stvari koje ubacuješ na pranje.
Promeni gumu.

Bem ti kućanice... ;-)

jes', pa da naletim na neke nepozeljne sadrzaje, sta mi to treba! ;)

a sta cu sa fisbajnima, da ih vadim iz brusa? :-D
 
ggolub:
Ubaci čarape u neku platnenu kesu (može neka stara jastučnica da posluži) i peri ih u njoj.

Bas tako.... Resenje su mrezaste kesice za pranje tih sitnica, ubacis sve ( soknice, tangice, gumice za kosu, pa cak i maramice za cvike) vezes i peres.... tj. ukljucis masinu :)
 
c045.gif
 

Back
Top