ДС у Арени

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Chávez

Primećen član
Banovan
Poruka
955
Има ли информација хоће ли и ДС попунити Арену столицама? Или ћемо видети и фотеље? Макар неки тросед за Шредера... Па не долази нам сваки дан такав крвник у госте, ваљало би га угостити како и доликује.
 
Evo gledam konvenciju DS-a na Pinku i kad sam video pored Tadica onog krvnika sto nas je bombardovao Gerharda Sredera, mrak mi je pao na oci, i nalazim se u uverenju , nikada cvrscem, da NIKADA u zivotu necu glasati za tu stranku koja na pocasno mesto postavlja one koji su nas NAPALI i okupirali DEO NASE ZEMLJE. One koji ovih dana zele to sto su nam oteli da nam i zvanicno OTCEPE.

Da znam da ti ljudi imaju obraza rekao bih im da se stide. Ovako mogu samo da im kazem, da ih zbog toga najdublje prezirem....
 
Jerry Ropero:
Evo gledam konvenciju DS-a na Pinku i kad sam video pored Tadica onog krvnika sto nas je bombardovao Gerharda Sredera, mrak mi je pao na oci, i nalazim se u uverenju , nikada cvrscem, da NIKADA u zivotu necu glasati za tu stranku koja na pocasno mesto postavlja one koji su nas NAPALI i okupirali DEO NASE ZEMLJE. One koji ovih dana zele to sto su nam oteli da nam i zvanicno OTCEPE.

Da znam da ti ljudi imaju obraza rekao bih im da se stide. Ovako mogu samo da im kazem, da ih zbog toga najdublje prezirem....

*ебо их Шредер.....срамота...... и ДИПЛОМАТСКИ СКАНДАЛ... па где то има људи да странци и страни амбасадори ЛИЧНО УЧЕСТВУЈУ У КАМПАЊИ.....па ово је невиђени блам... ето, ја лепо рекох у неким другим темама да Швабе и Ватикан спроводе Хитлеров план НА БАЛКАНУ... а ова ДС багра им је само ЊИХОВА ФИЛИЈАЛА И ИСПОСТАВА 8-)
 
eremita:
*ебо их Шредер.....срамота...... и ДИПЛОМАТСКИ СКАНДАЛ... па где то има људи да странци и страни амбасадори ЛИЧНО УЧЕСТВУЈУ У КАМПАЊИ.....па ово је невиђени блам... ето, ја лепо рекох у неким другим темама да Швабе и Ватикан спроводе Хитлеров план НА БАЛКАНУ... а ова ДС багра им је само ЊИХОВА ФИЛИЈАЛА И ИСПОСТАВА 8-)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Alaj si ih procitao majke im ga belosvetske !! :evil:
 
E.pa SVABO..bombarder u kampanji DS, jos i drzi govor.....ali neka.bar je javno izgovorio da je tu na POZIV TADICA I RUZICE.....................
E pa ko nije imao spoljni i unutarnji vid.....valjda sada ima....a ako ne.................bemga............biti slep pored ociju.......................
 
Ено, само једна једина СРПСКА ЗАСТАВА.....срамота, а Мики Маус ПРИЗНАО ДА ЛИЧИ НА МИКИ МАУСА... и ено га крешти као нека жена у климактеријуму... потпуно је у делиријуму....ахахаха...
 
opanak:
E.pa SVABO..bombarder u kampanji DS, jos i drzi govor.....ali neka.bar je javno izgovorio da je tu na POZIV TADICA I RUZICE.....................
E pa ko nije imao spoljni i unutarnji vid.....valjda sada ima....a ako ne.................bemga............biti slep pored ociju.......................

Ево га Шваба АХТУНГ! АХТУНГ! .......ЕБОТЕ........ОВО КАО ИЗ ФИЛМОВА ИЗ 2.СВ.РАТА..............

Зато издајници и колаборационисти.....ЛОССССССССС.......ЛОООООООССССССС !

Ужас !

Али ДС је са Шредером САМО СЕБИ ЗАБИБЕРИО !
 
Jerry Ropero:
Evo gledam konvenciju DS-a na Pinku i kad sam video pored Tadica onog krvnika sto nas je bombardovao Gerharda Sredera, mrak mi je pao na oci, i nalazim se u uverenju , nikada cvrscem, da NIKADA u zivotu necu glasati za tu stranku koja na pocasno mesto postavlja one koji su nas NAPALI i okupirali DEO NASE ZEMLJE. One koji ovih dana zele to sto su nam oteli da nam i zvanicno OTCEPE.

Da znam da ti ljudi imaju obraza rekao bih im da se stide. Ovako mogu samo da im kazem, da ih zbog toga najdublje prezirem....


Zalosno, koji ce im k Sreder...
 
А што прекидоше ОВУ БРУКУ ???

Ахаааааа... то им је био филмић у кампањи.......каква глупост........

Уја........где су ДС-овци, ГДЕ ИМ ЈЕ ЧИКА ШРЕДЕР??? Е, како сте се избрукали!
 
eremita:
А што прекидоше ОВУ БРУКУ ???

Ахаааааа... то им је био филмић у кампањи.......каква глупост........

Уја........где су ДС-овци, ГДЕ ИМ ЈЕ ЧИКА ШРЕДЕР??? Е, како сте се избрукали!
Kako gde je pa eno ga u sali :-? Inace i Prle i Tihi su tamo kao i svi najpoznatiji domaci umetnici i sprortisti a ne Ceca i Vesna Rivas :mrgreen:
 
Gradonacelink Beograda, Bogdanovic, kao zinu, slaga!
Kaze: NIKADA OVA SALA (arena) NIJE VIDELA OVOLIKO NARODA!
Kad ne padoh, pa ili je corav, ili je bezobrazna, ali lazov jeste.
Jer, ako laze koza ne laze rog, imali su gradjani Srbije priliku da vide zavrsnu konveciju SRS, i DSS-a u istoj sali, pa bi vise na oba skupa, duplo vise.
Dakle, lazu i ne trepnuvsi.
Pajtic: NECEMO DOZVOLITI da nas sa prvog mesta oteraju (broj 1.)?!!
NECE dozvoliti?
Na koji nacin?
Da rece, NEMOJTE dozvoliti, u redu, ali, NECEMO.......e, bas da vidimo.
Odoh, sad ce valjda Boris Tadic...
 
svetolik trpkovic:
Kako gde je pa eno ga u sali :-? Inace i Prle i Tihi su tamo kao i svi najpoznatiji domaci umetnici i sprortisti a ne Ceca i Vesna Rivas :mrgreen:

Па је л' теби јасно, човече, КАКО СТЕ ИСПУШИЛИ СА ШРЕДЕРОМ... да ли ти уопште знаш како ће НА ШВАПСКИ ГОВОР ДА РЕАГУЈЕ СРБИЈА... ахахаха....
и он и сви имате ВИЗИЈЕ------ халуцинирате људи........
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top