СРС убедљиво!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zato sto se plasim onoga sto bi se desilo kada bi oni dosli na vlast. Ovi danasnji su daleko od savrsenih, ali ipak su bolji.
Ali ajde polako da ne ispadne da imam nesto protiv SRS bez obzira na njihovu politiku (jer nije tako).
Kao prvo da ne zaboravimo jednu vaznu cinjenicu; Seselj (Haski optuzenik) je i dalje predsednik te stranke. Iako je inteligentan svi smo vise puta videlo kakva je budala, a i njegove nerealne ideje (nije da mi se ne svidjaju) o Velikoj Srbiji su i dalje miniraju ovu malu Srbiju. Jedna od stvari kojih se uvek setim je i hleb za 3 dinara koji su obecali ako dodju na vlast(tad je kurs bio oko 60din-1e) sto bi unistilo seljake i pekare ili drzavu kroz subvencije istima. To nije prava politika nego dajte narodu hleba i igara.
Medjunarodna zajednica bi automatski zahladnela odnose sa Srbijom zbog pobede nacionalistickih elemenata na izborima. Jos bi se pogorsalo stanje zbog apsolutne nesaradnje sa Hagom. Svetska trgovinska organizacija i MMF bi prekinuli sve pregovore sa nama o ukidanju starih dugova zbog neslaganja sa novim budzetom koji bi imao vece socijalne izdatke, vece finansiranje vojske, subvencije itd. Privatizacija bi stala, a neke kompanije bi se mozda i povukle, niko ne bi ni zeleo da investira u takvu Srbiju. Banke bi podigle kredite. Politika u regionu bi se garantovano pogorsala cak i ako radikali ne bi rekli nista, a hoce sigurno. Hrvati ih pamte inace po tome sto su oni, a ne SPO cetnicka stranka. Bosanci takodje. Milo i drugari, kao i kosovari i madjari bi takvo sto taman iskoristili za stvaranje nacionalne paranoje i straha od big bad radikala i podstrekli neke procese koji se ovako sigurno nece desiti (potpuna nezavisnost KIM, nezavisnost Crne Gore i posle neko milosrdnog andjela nezavisnost Vojvodine za 22% madjara). Da li bi videli sledece izbore bez nove vatrice u skupstini pitanje je.
U svakom slucaju naveo sam najvaznije, ali sigurno mogu da se setim jos par razloga.
Inace da kazem da se sa nekim njihovim stavovima slazem kao i sa SPS stavovima, ali problem je sto skoro nijedna njihova velika ideja nije realna.
 
Medjunarodna zajednica bi automatski zahladnela odnose sa Srbijom zbog pobede nacionalistickih elemenata na izborima. Jos bi se pogorsalo stanje zbog apsolutne nesaradnje sa Hagom. Svetska trgovinska organizacija i MMF bi prekinuli sve pregovore sa nama o ukidanju starih dugova zbog neslaganja sa novim budzetom koji bi imao vece socijalne izdatke, vece finansiranje vojske, subvencije itd. Privatizacija bi stala, a neke kompanije bi se mozda i povukle, niko ne bi ni zeleo da investira u takvu Srbiju. Banke bi podigle kredite.

ti si baš dobro obavešten.do skoro sam i ja slićno razmišljala a onda sam čula jednog političara sa zapada koji je doslovce rekao: "podržaćemo sve opcije."

Politika u regionu bi se garantovano pogorsala cak i ako radikali ne bi rekli nista, a hoce sigurno. Hrvati ih pamte inace po tome sto su oni, a ne SPO cetnicka stranka. Bosanci takodje. Milo i drugari, kao i kosovari i madjari bi takvo sto taman iskoristili za stvaranje nacionalne paranoje i straha od big bad radikala i podstrekli neke procese koji se ovako sigurno nece desiti (potpuna nezavisnost KIM, nezavisnost Crne Gore i posle neko milosrdnog andjela nezavisnost Vojvodine za 22% madjara).

ti mora da imaš debele veze u PENTAGONU kada raspolažeš ovakvim podacima?
ovo su klasične priče kojima DEMOKRATE plaše narod.nije da mi se RADIKALI dopadaju ali gospodo preterujete.bojim se samo da bi se oni pokazali mnogo bolje nego što mi mislimo.neko je spomenuo kako nemaju kadrove-tačno je ali da li ih demokrate imaju?
pogledajte kako rade poreske uprave,sudovi,opštine...
KATASTROFA.
nemojte mi samo reći onu otrcanu foru TO SU OSTACI MILOŠEVIĆEVOG REŽIMA
eeeee nisu.pouzdano znam da su po opštinama posle 5 oktobra došle neke nove face koje nemaju pojma sa poslom ali su provereni stranački ljudi.
o ovome bi se mogla knjiga napisati.
ispravite me ako sam nešto pogrešila..... :wink:
 
Ne mogu reci da ih mrzim....samo su mi malo odvratni...

Primitivni, bezobrazni, zlobni, nesposobni.....

Toma Nikolic je ok , od kada je poceo da se smeje....do tada....ko Zombi....
Vucic je smesan do bola kad se uozbilji...ko prase na noshi
A tek one tri lepotice...iz skupstine....haos

Ma mrzi me vise da pljujem Radikale...ionako njihovim glasacima ne vredi pricati....ono ko i njihovi stranacki idoli...ko o cemu, oni o Karlovagu, Vilovitici,.......
 
zbog sira.

mladog domaceg sira.

nekako je ispalo da meni posiljke domaceg mladog sira od kuce dobijaju na kvalitetu i kvantitetu direktno proporcionalno rastu clanstva i birackog korpusa navedene stranke :)
zbog ove cudne podudarnosti, nemajuci naravno nijednog normalnijeg razloga da ih simpatisem, a posto sam samo polupismen sto automatski podrazumeva da sam mentalno i moralno ostecen, dakle sujeveran, poceo sam da menjam misljenje polako, cak nasuprot svakom zdravom rezonu i protivno svim mojim najelementarnijim plitickim ubedjenjima. brinem se...
to smo mi polupismeni valjda takvi... posto ne znamo da citamo mi verujemo samo u znakove od gore. a sve povezano sa mladim sirom za mene je od neobicne vaznosti, tako da ceo fenomen vec duze vreme preokupira moju paznju. zar nije neverovatno da se ova tema upravo sada pojavila? kako to...
mozda je i to zbog... s i r a?

a sta vi mislite o siru? zbog cega ga ne volite ako ga ne volite? i ako ga volite... zbog cega ga ne volite?

:) :) :)
 
JABUCHILO:
zbog sira.

mladog domaceg sira.

nekako je ispalo da meni posiljke domaceg mladog sira od kuce dobijaju na kvalitetu i kvantitetu direktno proporcionalno rastu clanstva i birackog korpusa navedene stranke :)
zbog ove cudne podudarnosti, nemajuci naravno nijednog normalnijeg razloga da ih simpatisem, a posto sam samo polupismen sto automatski podrazumeva da sam mentalno i moralno ostecen, dakle sujeveran, poceo sam da menjam misljenje polako, cak nasuprot svakom zdravom rezonu i protivno svim mojim najelementarnijim plitickim ubedjenjima. brinem se...
to smo mi polupismeni valjda takvi... posto ne znamo da citamo mi verujemo samo u znakove od gore. a sve povezano sa mladim sirom za mene je od neobicne vaznosti, tako da ceo fenomen vec duze vreme preokupira moju paznju. zar nije neverovatno da se ova tema upravo sada pojavila? kako to...
mozda je i to zbog... s i r a?

a sta vi mislite o siru? zbog cega ga ne volite ako ga ne volite? i ako ga volite... zbog cega ga ne volite?

:) :) :)

Kazi cheese..... :lol::lol::lol: Pa jes' dragi Jabuchilo, znamo mi da si ti nepismen :lol: al' sad ce ovde pismeni da nam objasne vrednosti minornih stranaka sa 3% birackog tela, a da napljuju danas najacu opozicionu partiju.
Sir volemo jako mlogo, nako iz vajata iz kačice... pa jos sa vruću proju i kad se sedne lepo u šljiviku....aj' da ne pricam više stranim jezikom :lol::lol::lol:
 
billy_THE_kid:
Ne mogu reci da ih mrzim....samo su mi malo odvratni...

Primitivni, bezobrazni, zlobni, nesposobni.....

Toma Nikolic je ok , od kada je poceo da se smeje....do tada....ko Zombi....
Vucic je smesan do bola kad se uozbilji...ko prase na noshi
A tek one tri lepotice...iz skupstine....haos

Ma mrzi me vise da pljujem Radikale...ionako njihovim glasacima ne vredi pricati....ono ko i njihovi stranacki idoli...ko o cemu, oni o Karlovagu, Vilovitici,.......
hajde ,molim te,navedi mi bar jednog političara koji je BAŠ,BAAAAŠ NORMALAN :-D
 
@ ZAO
kako to...
mozda je i to zbog... s i r a?

a sta vi mislite o siru? zbog cega ga ne volite ako ga ne volite? i ako ga volite... zbog cega ga ne volite?

e vasa ekselencijo ne cini li vam se da su ova
pitanjca malo komplikovana za sedmi razred
ruske gimnazije ili preferirate na klijentelu
sa nekog jaceg dopisnog tecaja
a032.gif
 
analiticar:
Ne takvu peartiju ne vredi ni trošiti reči....Stvarno mi je čudan psihološki profil ljudi koji podržavaju tu grupu fašista....

Dobro bre analiticar, 'ajde da te pita covek srpski, tebe i tebi slicne koji tako razmisljaju. Ko se ovde borio u Srbiji protvi fasizma. Zar posle onog 100 za jednog neko moze jos da osnuje stranku sa tim parolama, fasistickim? Jesi li ti krsten?

Koliko poznajem rad te stranke a to verujem znaju, oni su ti koji su uvek upozoravali na pojavu fasizma, ekstremizma svih vrsta... kada su svi napadali Jevreje, Seselj ih je cak branio govoreci da ima mnogo koji su Srbiju zaduzili... itd, itd.

E, sad ovako moze da prica covek kome je mozak operisan i prica iz tudje glave, tj, misli kako mu se kaze da misli.

Ne da se samo ovi DOS-ovce i njihove pristalice glupiraju, vec je zalosno videti, cuti... da neki mladic, buduci covek ne ume da pronadje sredinu, ne ume da oceni svojom pamecu, vec neko mu mora kao keru reci: "drz' ga" i on ce na toga lajati. A pazi, ovakvi se zalazu za demokratiju. Koja je ovo demokratija kada se jedna grupa (a njih je 1 000 000) ocenjuje kao fasisti (ej bre, pa to je kao da si rekao da su oni balisti, ustase)? Je l' to po vama (i tebi analiticaru) demokratija? Da mozes slobodno da razvezes jezik i bez dokaza crnog na belo tako o nekome da pricas.

Ovo je jadno i zalosno a sve me podseca na ono vreme inkvizicije i komunizma, fasizma, ali onog Staljinovog, kada su oni koji su dosli na vlast optuzivali druge. Pa ko je nosio nemacke zastave, americke i svih onih koji su nas bombardovali.

Sto rece Toma Nikolic u duelu sa Tadicem, kada je Tadic rekao da ce se boriti protiv radikalizma (to je ujedno bila komanda dresiranim psima da laju): ja se necu boriti ni protiv demokratizma, komunizma... vec protiv: kriminalizma, lopovizma, narkomanizma...

Vama je sasvim OK Cedino narkomansko i mafijasko drogirano ponasanje.

Dakle, to je demokratija.
 
pa ovo je fenomenalno...neko na kontra-argumente odgovara sa: "cudi me samo da ti sve to pratis"
zaista...fenomenalno...
ajde svi koji se razumeju u politiku, i prate je, da napuste ovaj forum...precicemo na svastaru, mozda cemo biti bolje srece...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top