Rusko borbeno vazduhoplovstvo

Znate li sta sam video na Discovery-ju:
Najbolja deset lovacka aviona na svetu:
F-18; F-22; F-14; F- 16; Harrier; F-15; F-4; Spitfire(Engleska); Musteng; i jos jedan avion koji deli neko mesto sa MiG-om 21.
Pa imaju li ti ljudi pameti?
 
Evo ih na stajanci u Bataji! Samo sam ih jednom, pre par godina video da lete.
mi24vv8.jpg
 
jedno vazduhoplovstvo ne cini samo tehnika i tehnologija vec i ljudstvo i njiva spremnost i utreniranost...
a kakvo stanje je kod rusa sto se tice toga, mislim da super govori cinjenica da svaka susa moze da sedne u Su27 i za 16 000$ obidje koji krug...

PS. Igraj Il-2 Sturmovik, ubedljivo najbolja borbena simulacija letenja u poslednjih nekoliko, a i za narednih nekoliko godina.
 
rusi imaju dobre avione ali sta im vredi kad ih imaju jako malo.Ober je u pravu kad kaze da ne lete i da su Amerikanci obuceniji i bolji piloti.Sukhio ti si vidim neki Rusofil i dalje verujes da su nam rusi prijatelji.A uvek su nas izjebali kad su to kod mogli i opet ce.Rusija je zemlja u raslu gde vladaju kriminalci pocev od Putina koji je bivsi kgb agent.
 
Sarafim:
rusi imaju dobre avione ali sta im vredi kad ih imaju jako malo.Ober je u pravu kad kaze da ne lete i da su Amerikanci obuceniji i bolji piloti.Sukhio ti si vidim neki Rusofil i dalje verujes da su nam rusi prijatelji.A uvek su nas izjebali kad su to kod mogli i opet ce.Rusija je zemlja u raslu gde vladaju kriminalci pocev od Putina koji je bivsi kgb agent.
rusisu nas bas kroz istoeiju hiljadu puta zajebali , ako pocnes od ickovog mira koji su nam oni poklonili , pa do toga da su u prvom svetskom ratu rusi pretili separatnim mirom sa nemcima ako nas ne pokupe sa obala albanije , pa do toga sa su usli u taj rat zbog nas i sa sobom povukli pola evrope , pa onda krenes do naseg prvog sretenskog ustava 1835 , pa turskog 1838 pogadjas ko ga ukinuo , pa onda dodjes do srpsko turskih ratova , gde mi krenemo dobijemo po usima a onda ruzi uspostave status kvo, i vrate tursku vojsku preteci joj ratom , pa onda spomeni kirjejeva kome je misic bio potcinjeni oficir , koji je dosao sa 7000 ruskih dobrovoljaca da se bori za oslobodjenje srbije , gde je i poginuo pa se jedno malo mesto u centralnoj srbiji zove po njemu , kirjejevo , pa onda dodjes do toga da nam nisu naplacivali gas, pa da su nam dali licencu za t72 koji je tada bio najbolji tenk na svetu , pa do toga da nam dan danas vojno pomazu tako sto su nam dali kompletan program osavremenjavanja nase m84 a koji je identican t90s , pa dodjes sada da jedini oni iako im to nije u interesu hoce da kosovo ostane nase i za to se bore... to je samo sturi prikaz , cinjenice , ima toga jos! e vi ako imate sta da ispravite , izvolite. A sto se tice ruskih aviona , upravu ste , ima ih malo , ali to nije bitno , bitno je i to je ono sto plasi sve, pa i amere, njihov potencijal da da u slucaju potrebe naprave neverovatno veliki broj komada za jako kratko vreme , setite se t34 ! A da su im piloti manje iskusni , to misljenje delim sa vama, mada imaju mnogo superiornije avione!
 
A sto se tice ruskih aviona , upravu ste , ima ih malo , ali to nije bitno , bitno je i to je ono sto plasi sve, pa i amere, njihov potencijal da da u slucaju potrebe naprave neverovatno veliki broj komada za jako kratko vreme , setite se t34 ! A da su im piloti manje iskusni , to misljenje delim sa vama, mada imaju mnogo superiornije avione!
To je ono sto ja pokusavam da vam kazem, mada, sto se tice Ruskih pilota ne mogu da delim sa vama misljenje.
 

Back
Top