DSS-Ns u Areni

pa sho nisi isao da vidis kad te zanima :)... iskreno da ti kazem, ne znam koji profil ljudi moze da ide po tim promocijama, naravno tu izostavljam uvazene goste i zvanice.... to je za polusvet. nema veze koja je partija i koja zemlja, svuda je isto.
 
inagadadavida:
Primetio sam, da su izmedju vesto rasporedjenih clanova partije , u parteru , mogao voziti board, ili bicikla , bez opasnost da se neko povredi............ :roll:

Izvoli, pa se provozaj:-D

sssscj3.jpg


ssss6se0.jpg
 
Pa šta?:
Најновија промена у ДСС је то што госпа радовић напустила млохавог,
мислим није сад то ултра ново то је стара ствар,али после концерта када је са својом старом љубом из школских дана повереницом за КиМ он из Јованове она из Македонске,каква романтика још када су скупа одиграли плес камених фаца и воштаних фигура на цецином безблатном концерну поводом православне нове године
Увек може да се врати мачкама и понекој сови.

Наравно да измишљаш..... Санда Рашковић-Ивић је удата жена......какво глупирање провинцијско..... :roll:
 
shabac:
Fenomenalna završnica kampanje koju su vodili Voja i Velja. Sve je na svetskom nivou. Prepuna Arena (neću kao neki radikali ili žutaći da se gađam ciframa) i ljudi koji su govorili. Posebno me je oduševio Matija Bećković. On i svi ostali su dokazali da, bez svađe, bez laganja naroda, bez vređanja i prozivanja može doći do pobede na izborima.

Све је било одлично и на нивоу... заиста се нема шта замерити... једино сам пропустио то што је рекао Веља, да ли неко зна шта је рекао, чујем да је био
хаос од смеха......???
 
Pa šta?:
Најновија промена у ДСС је то што госпа радовић напустила млохавог,
мислим није сад то ултра ново то је стара ствар,али после концерта када је са својом старом љубом из школских дана повереницом за КиМ он из Јованове она из Македонске,каква романтика још када су скупа одиграли плес камених фаца и воштаних фигура на цецином безблатном концерну поводом православне нове године
Увек може да се врати мачкама и понекој сови.
Misis da se Voja spetljao sa Sandom pa razumem ga za Zoku je premija mada mi je cudno malo moj cale zna njenog muza i koliko znam ziveli su u skladnom braku ,Vojo svalercino
Inace drugarca Ivic-Raskovic nije iz Makedonske nego iz Sibenika .
 
Elvin:
garant nešto visokointelektualno, kao i uvek :D

matija bećković je nula od čoveka. ladno se slizao sa likom koji je govorio onakve gadosti njegovoj kćerki...katastrofa...

Веља је најнормалније реаговао (и то приватно) а што ви сељаци објављујете приватне телефонске разговоре - то је друга ствар само да би том вредном човеку и неимару напакостили. Осим тога колико ја знам извинио се Матији - и помирили су се - је л' ти криво???
Уопште ми није јасно како можете да будете толико некоректни ДА НЕ ПРИЗНАЈЕТЕ човеку да је УРАДИО ВЕОМА МНОГО за три године - а то шта је све уредио је потпуно очигледно и видљиво, који сте ниво.... :roll: :roll: :roll:
 
Pa Matija Beckovic je bio udbaski podvodac i cinkaros omiljeno cedo Tiletovog dvorskog (ili brodskog)knjizevnika Dobrice koji ga je uveo u to drustvo ,pa je drzao pohvalno posmrtno slovo Milovanu Djilasu a u isto vreme je bio i clan krunskog saveta tako da njemu uopste ne smeta da sedi sa covekom koji mu vredja cerku .Uostalom poznato je da Crnogorski udbasi imaju stomak za sve i da budu najgori komunisticki egzekutori kad treba i da postanu kasnije u skladu sa prilikama velike pravoslavne partriote
 
eremita:
Веља је најнормалније реаговао (и то приватно) а што ви сељаци објављујете приватне телефонске разговоре - то је друга ствар само да би том вредном човеку и неимару напакостили.

privatno :D kako baronišeš. rekao je u toku razgovora 'SLOBODNO OBJAVITE', baš sam malopre preslušao...

eremita:
Осим тога колико ја знам извинио се Матији - и помирили су се - је л' ти криво???

krivo? zato što je matija bećković nula? što bi meni bilo krivo. to je problem matije i onih koje podržava...
 
svetolik trpkovic:
Pa Matija Beckovic je bio udbaski podvodac i cinkaros omiljeno cedo Tiletovog dvorskog (ili brodskog)knjizevnika Dobrice koji ga je uveo u to drustvo ,pa je drzao pohvalno posmrtno slovo Milovanu Djilasu a u isto vreme je bio i clan krunskog saveta tako da njemu uopste ne smeta da sedi sa covekom koji mu vredja cerku .Uostalom poznato je da Crnogorski udbasi imaju stomak za sve i da budu najgori komunisticki egzekutori kad treba i da postanu kasnije u skladu sa prilikama velike pravoslavne partriote

Светоличе Трпковићу - ОВО ЈЕ СМРДЉИВА И БЕЗОЧНА ЛАЖ коју покушаваш да овде промовишеш - Матија никада није могао бити нити је икада био приврженик УДБ-е, нити комуњара - већ је потпуно на супротној страни. То су отрцани и офуцани фазони управо удбаша који се на тај начин крију, то је све из оне комунистичке колекције у фазону "сви смо ми по мало социјалисти"...

ОСИМ ТОГА ОН ЈЕ НАЈВЕЋИ СРПСКИ ПЕСНИК ПОСЛЕДЊИХ 60 година.

Можеш да га мрзиш - али му немој прилепљивати ОНО ШТО ОН НИКАДА НИЈЕ МОГАО БИТИ КАО СИН ЧЕТНИКА... глупердо. :roll: :roll: :roll:
 
eremita:
Светоличе Трпковићу - ОВО ЈЕ СМРДЉИВА И БЕЗОЧНА ЛАЖ коју покушаваш да овде промовишеш - Матија никада није могао бити нити је икада био приврженик УДБ-е, нити комуњара - већ је потпуно на супротној страни. То су отрцани и офуцани фазони управо удбаша који се на тај начин крију, то је све из оне комунистичке колекције у фазону "сви смо ми по мало социјалисти"...

ОСИМ ТОГА ОН ЈЕ НАЈВЕЋИ СРПСКИ ПЕСНИК ПОСЛЕДЊИХ 60 година.

Можеш да га мрзиш - али му немој прилепљивати ОНО ШТО ОН НИКАДА НИЈЕ МОГАО БИТИ КАО СИН ЧЕТНИКА... глупердо. :roll: :roll: :roll:
kakve to ima veze sto je bio sin cetnika mislis da toga nije bilo ?a nemam razloga da ga mrzim nego malo se raspitaj po njegovom liku i delu iz 60 ih i 70 ih pa onda peni pogotvo sto za saradnju sa sluzbom ne trebaju toliko strogi kriterijumi kao za clanstvo u partiji jer nije javna stvar.
 

Back
Top