Какви су људи који се кандидују за будућег премијера?

Какви су људи кандидати за премијера?

  • Никакви

  • Каква земља такви и кандидати

  • Добри

  • Не интересује ме.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Pa šta?

Primećen član
Poruka
541
-Боја Коштуница(човек који неможе ни у својој кући да се договори са мачкама,совама и госпом Радовић који нема потомство а са тим нити један мотив)
-Вук Драшковић(онај кога жена бије,вара,а он другу к...љуби у руку Медлин)
-Ивица пачић (онак који ни своју килажу неуме да среди а камо ли ову земљу пуну свакојаких проблема )
-Чедо љубави (који је више починио кривичних дела него сви кланови скупа)
-Млађа(лажни експерт стручњак итд)магла.
-Божа дерикожа кога је актуелна БИА оженила са младомсарадницом која га .-...
-Има ли још кога?
А да Тома Николић који једини и као човек и као отац и као политичар и као умерени преставник своје опције може да задовољи укусе већине.
 
Torrente-BG:
E ja glasao 2 puta sa istim nickom.Kako je to moguce.

P.S.-Tako cu i 21. na izborima heheee

Нешто слично рече и Лав Гершман да ће се догодити 21.
Па наравно када нико није за ажурирање бирачког списка,осим СРС-а?
 
Pa šta?:
-Има ли још кога?
А да Тома Николић који једини и као човек и као отац и као политичар и као умерени преставник своје опције може да задовољи укусе већине.


:lol: TOMO SRBINE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja mislim da je savrseno da nasu drzavu vodi covek koji nema zavrsenu visu skolu, ali zato ima zavrsenu NAJVISU skolu- SKOLU ZIVOTA! :wink:
 
-Боја Коштуница - nikada ništa ne zna kao da je sa marsa pao
-Вук Драшковић - na njega vršili atentant 100 puta i preživeo , ni on nikada ništa ne zna
-Ивица Дачић - лопов
-Чедо - дрогераш и мафијаш
-Млађа - Лопов
-Божа дерикожа - лопов
-Тома Николић - преварант

сви су они мој до мојега
 
zato sto im to povecava ugled. sta ti mislis da je boza dosao ovde zbog para? ima on para itekako jer se krece u takvim bankarsko milionskim krugovima, i ova plata od 2000e ovde mu nece qrca znacit.
ali posle mandata on sebi u biografiju dodaje da je bio i ministar i premijer i ovo i ono... pogotovu ako ima i rezultate da pokaze, onda je na konju za opet neko 8-cifreno mesto
 
Само сам хтео да пластично прикажем придев ''успешан''.Значи не постоји на Свету нико успешнији од њега,поготово неки политичар,не мора да лаже,маже,краде,вређа,отима...Ето шта значи бити успешан,а шта политичар!Рецимо,амерички политичари раде за Билија.:D
 
SIGNATURE 350:
zato sto im to povecava ugled. sta ti mislis da je boza dosao ovde zbog para? ima on para itekako jer se krece u takvim bankarsko milionskim krugovima, i ova plata od 2000e ovde mu nece qrca znacit.
ali posle mandata on sebi u biografiju dodaje da je bio i ministar i premijer i ovo i ono... pogotovu ako ima i rezultate da pokaze, onda je na konju za opet neko 8-cifreno mesto

Da sigurno ce sirotan kao premijer da se zadovolji sa 2000 evra plate.
 
snejks:
-Боја Коштуница - nikada ništa ne zna kao da je sa marsa pao
-Вук Драшковић - na njega vršili atentant 100 puta i preživeo , ni on nikada ništa ne zna
-Ивица Дачић - лопов
-Чедо - дрогераш и мафијаш
-Млађа - Лопов
-Божа дерикожа - лопов
-Тома Николић - преварант

сви су они мој до мојега
Voja Koštunica je o svemu obavešten, nemoj da se zaludjuješ da nije. To je samo jedan paravan (maska) pred javnošću. Čoveče, pa zar misliš valjda da neko može da vlada tolike godine - neobavešten. Ako hoćeš da vladaš, moraš o svemu biti obavešten, inače će na tvoje mesto vrlo brzo doći neko ko jeste.
 

Back
Top