Zašto

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

DellBoy-011

Elita
Poruka
22.568
isfrustrirani, neostvareni i nepismeni likovi najviše divljaju na podforumu politika?
Zar ne mogu lepo i kulturno da zovu Fokus radio i tamo da objasne celom svetu svoje probleme i svoje vidjenje svih svetskih dešavanja?
Za samo 40 din po minuti:lol:
 
DellBoy-011:
isfrustrirani, neostvareni i nepismeni likovi najviše divljaju na podforumu politika?

Mislim da preterujes. Postoje samo dva takva lika na Politici jedan nosi debilni nick Bela Zastavica, a drugi je nemastoviti plagijator sa nickom DellBoy-011! Ostali su u redu osim ova dva debila! :lol:
 
DellBoy-011:
isfrustrirani, neostvareni i nepismeni likovi najviše divljaju na podforumu politika?
Zar ne mogu lepo i kulturno da zovu Fokus radio i tamo da objasne celom svetu svoje probleme i svoje vidjenje svih svetskih dešavanja?
Za samo 40 din po minuti:lol:


Ovo za radio ti je odlican predlog. Nadam se da ce da ga usvoje,kada bude zasedala otadzbinska uprava. :D:D

A ovo prvo,pa znas da su se polupismeni i nepismeni,isfrustrirani i njima slicni uvek i svuda najvise gurali. Moraju negde da se ostvare,pa kada ne mogu nigde..."hartija" trpi sve.
 
DellBoy-011:
Ooo megadeth2, nepismeni čoveče:lol:
pa kako da se ti prvi nadješ na ovoj temi da komentarišeš:lol:
Interesantno.

"nepismeni" ja buahahaha to mi kaze imbecil koji ne ume da sastavi dve recenice bez pomoci mame :D

Ma cuj dodjoh na brzaka ali cu isto tako morati i da odem previse bazdite obojica, neznam na sta vise na beli luk ili prostakluk, vazno je da je luk u pitanju ho ho :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
megadeth2:
"nepismeni" ja buahahaha to mi kaze imbecil koji ne ume da sastavi dve recenice bez pomoci mame :D

Ma cuj dodjoh na brzaka ali cu isto tako morati i da odem previse bazdite obojica, neznam na sta vise na beli luk ili prostakluk, vazno je da je luk u pitanju ho ho :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ajde, moj ti usput
 
Ovo tema za korner zastavino majmunče???
gde si matori prijatelju?
a037.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top