Politika

Za koga glasate?

  • za Voju i Velju

  • za Cedu

  • za Tadica

  • za Dinkica

  • za Vuka

  • za Tomu

  • za Sulejmana

  • za Covica

  • za Dacica

  • za nekog drugo


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dovla

Elita
Poruka
16.644
Ок људи ево овде... пишите о политици, изборима свему ономе о чему сте почели на ~За нас... цитирајте неког коме хоћете да одговорите и почните са темом... ја сам своје већ генерално рекао, али пошто већ отварам нову тему написаћу нешто касније и комплетан мој став о свему томе.
 
evo ovako..........znaci da se ja pitam( a pitam se kao akademski gradjanin :D ) ja bih glasala ili za
Cedu,zabole me ako je narkoman itd,makar nista jos ne obecava,a ovi seru li seru obecavaju samo pred izbore,a salji mi tamo neka pisma i sranja........mojjjoj mami demokratska stranka cestitala rodj,ALO LJUDI....a najjaca je moja baba sa zakljuckom,tatjana znas li koliko su para oni dali na te cestitke :lol:
a druga opcija mi je Vuk Draskovic,mislim da je covek sposobniji od drugih.....a ostali mogu da popuse jedni drugima(izvinjavam se na izrazu) hvala :)
e ako mi neko dodje i pocne da me pljuje oko toga za koga cu da glasam ,unapred nek se nosi
 
Ma politika je najvece sranje,kod nas politicari samo gledaju kako ce zavaliti dupe u fotelju i zgrnuti sebi sto vise para a za ostale ih boli racku
 
Lucky girl:
evo ovako..........znaci da se ja pitam( a pitam se kao akademski gradjanin :D ) ja bih glasala ili za
Cedu,zabole me ako je narkoman itd,makar nista jos ne obecava,a ovi seru li seru obecavaju samo pred izbore,a salji mi tamo neka pisma i sranja........mojjjoj mami demokratska stranka cestitala rodj,ALO LJUDI....a najjaca je moja baba sa zakljuckom,tatjana znas li koliko su para oni dali na te cestitke :lol:
a druga opcija mi je Vuk Draskovic,mislim da je covek sposobniji od drugih.....a ostali mogu da popuse jedni drugima(izvinjavam se na izrazu) hvala :)
e ako mi neko dodje i pocne da me pljuje oko toga za koga cu da glasam ,unapred nek se nosi

a zbog cega bi glasala za cedu,koji je to najvazniji argument kod njega???
bash me to neshto interesuje????
 
E za Cedu ne bih ni pijan glasao...covek koji kaze da Kosovo treba odmah da predamo...:shock:
Covek koji nema ni dana radnog staza da mi odredjuje buducnost..
Covek koji je u koaliciji sa onim Cankom
Covek koji nije mogao da zavrsi fax sve dok nije dosao na vlast

:roll: :roll: :roll:

mislim da je to dovoljno
 
Clyde_the_Glide:
meni se je*e za kopupciju i te gluposti to me se ne tice, samo mi je bitna spoljna politika, da se izglade odnosi sa hagom i da nam ukinu vize, da mogu opusteno da putujem svuda, a da mi ne traze ispljuvak i hiljadu nekih glupih papira.......
definitivno glasm za tadica, on najbolje vodi spoljnu politiku i najnormalniji je covek.......
a sad ko god da dodje na vlast krasce, tako da tu ne moze nista da se izmeni, takav smo narod.....


Nije sve u vizama...treba imati i para da se putuje :(
Slazem se da ce skoro svako krati kad dodje na vlast, samo je pitanje u kolicini kradje!

Sto se mene tice neka oni kradu koliko hoce, neka uzmu sebi, samo da nama bude bolje, sta me briga koliko je kuca sebi pokrao, jahti, placeva...ako je meni dobro zahvaljujuci njemu, onda moze da nastavi da krade...
 
Keeper:
aaaa. :shock: deco !!!
ovo je sve gore do goreg.
ovaj za LDP ova za radikale.
pa shta vam je.

evo ti izjave onih za koga glasash. pa sama vidi kakav je to profil ljudi.

Voja Seselj 1991 u Minimaksoviziji:"Kada pogodis Hrvata medju oci, one mu ispadnu."
"Kada pucas Hrvatu u vrat, metak mu odmah otkine glavu, pa ne moras ni da ga koljes..."


Kostunici vise ne bih verovao da sedne na vreo sporet i da mu voda kljuca u ustima. I kada bi mu para izlazila, i tada bih posumnjao da laze.Tomislav Nikolić

"Osveticu se kad-tad Slavku Curuviji". Ove reci Vucic je izgovorio jer je Curuvijin tadasnji list "Evropljanin" obelodanio Vuciceve finansijske malverzacije dok je ovaj bio direktor hale "Pinki". Da potsetimo, Slavko Cjuruvija je ubijen 1999e godine i njegove ubice do danas nisu poznate, a sluchaj se ni ne istrazhuje.

Vratite mi hladnjače, mogu mi još zatrebati.Vojislav Šešelj, predsednik SRS, na sednici Savezne skupštine, RTS (2), 22. jun 2001. Za neupucjene, za vreme Slobe i Sheshelja na vlasti, u hladnjachama su se prevozili ubijeni shiptari i zakopavali u masovne grobnice.


... razmisli malo yebote. :roll:
oooo fak...znala sam da tje se neko na to naloziti...ajd josh jednom prochitaj moj post pa kretji da mi stavljash taj shocked smaj i da mi tzitirash ko je shta rekao pre hiljady god...
:roll:
drygo najodvratniji od svih mi je Djelitj...ne znam shta je samo trebalo DS-y da ga ybatzi tamo gde ne treba :?
tretje i dalje sam sigyrna da bez moje bydytje stranke nema poretka y Srbiji :lol:
chetvrto mislim da oni koji netje da glasajy...koji sy politichko neorijentisani...ne trebajy ni da komentarishy bilo shta...fora niko ne valja ovo ono to je glypost...a slazem se i sa Bokijem kad je rekao da onaj koji ne izadje na glasanje,znachi da je njemy ova vlast ok i da ne treba da se byni y ss...
glavni fazon ovih izbora je: od dva zla biraj manje... ;P
 
@keep

rece da glasanjem ne dobijas nista, kao ni sa glasanjem....ne bih se slozio...ako glasas mozda nesto mozes da promenis...a promene znace nesto novo, drugacije, nove sanse politicarima...bla bla bla...zanci nikako nam ne moze biti indeticno, isto...
A ako budes cekao da se nesto konkretno promeni u nasem narodu, kakvi smo takvi smo...nacekaces se...pa ces u sa stakama, ili u kolicima, dok se sav treses u 101-oj godini da ides da glasas... :) tad ce da se promeni..
 
Lucky girl:
ono sto je rekao :)


ej bre, pa reci konkretno sta...jebt, ja sam slusao mnoge njegove intervjue...i bas se i nisam naslusao nekih pametnih stvari....

Pa reci par stvari konkretnih koje su ti se svidele iz njegovih govora...sta je to dobro u njegovoj politici? KONKRETNO!!! :)
 
ajoj ala ste zapeli evo ovako dakle :
rekao je kako treba optuzenici da se isporuce u hag,slazem se....rekao je da kosovo treba da stekne nezavisnost,zato sto je na to osudjen,samo sto niko nije hteo da prizna to i da je to jednostavno nesto sto sledi i rekao je da u vladi nije mogao da utice na neke promene,jer je pojedinac i niko nije hteo da ga saslusa i sto je najvaznije rekao je da nece da obecava,jer je svestan situacije u kojoj smo i da zna da se iz toga necemo lako izvuci.....a ne kao ovi kreteni koji tvrde da ce sve odmah i sad :P resiti,eto ,dovoljno?realan je covek po meni
 
nensy4ever:
oooo fak...znala sam da tje se neko na to naloziti...ajd josh jednom prochitaj moj post pa kretji da mi stavljash taj shocked smaj i da mi tzitirash ko je shta rekao pre hiljady god...
:roll:
drygo najodvratniji od svih mi je Djelitj...ne znam shta je samo trebalo DS-y da ga ybatzi tamo gde ne treba :?
tretje i dalje sam sigyrna da bez moje bydytje stranke nema poretka y Srbiji :lol:
chetvrto mislim da oni koji netje da glasajy...koji sy politichko neorijentisani...ne trebajy ni da komentarishy bilo shta...fora niko ne valja ovo ono to je glypost...a slazem se i sa Bokijem kad je rekao da onaj koji ne izadje na glasanje,znachi da je njemy ova vlast ok i da ne treba da se byni y ss...
glavni fazon svih izbora je:od dva zla biraj manje... ;P

evo otvorih opet tvoj post da vidim shta tu ima pametnoga da sam ja prevideo.... rekla si, citiram.
nensy4ever:
ja bih na ovim izborima dala glas radikalima...jedino sy mi oni nepoznati...i nekako mislim da se nisy pokazali kao ovi ostali...
a ja sam se na to shokirao i rek'o u stilu shta ti je, jesi poblesavila?
ne znam shta ti tu nije jasno.
i to nije bilo pre hiljadu godina. ti ljudi su i dalje ovde, svetle i mrache srbijom. mrzhnja. lazhi. imaju oni i par stavova sa kojima se slazhem, al to je odnos 10% prema 90%.
opshta karakteristika nasheg naroda je da zaboravlja - tako ti i drugi zaboravljate. dobro ti se ni ne secjash shta su oni radili, ja nisam toliko mali pa se necheg i secjam.
i ne znam kako se oni nisu pokazali kao drugi. u novom sadu, recimo, to pricham jer to direkt vidim.... hvale se stvarima koje nisu uradili. prichaju kako su oni organizovali neke koncerte, ramacotija, da su oni platili, a platili poreski obveznici, organizovala komuna.
kad su ponovo pravili Most Slobode, i zavrshili, radikali su doshli i "otvorili most" par dana pre zvanichnog otvaranja. sve je finansirala i izvrshila neka evropska komisija, po principu "mi smo vam srushili, mi cjemo vam obnoviti".... a radikali doshli da se kite tudjim perjem.
o malverzacijama po gradu vezanim za poplochavanje centra necju ni da pricham - chitaj. kumovske veze, nameshtanje tendera. zatim hvaljenje da su oni obnovili jedno desetak medicinskih centara, domova zdravlja, bolnica.... a nisu ni pola od toga... i tako dalje.

no ja njih ne krivim nishta. isto bi uradila i druga stranka da je na njihovom mestu. samo nemoj da mi prichash da su oni drugachiji od ostalih u smislu da su bolji. mogu biti jedino gori od ostalih jer i dalje raspiruju mrzhnju. nekada je sheshelj prichao o napalm bombama, a danas oni, ej danas, ne pre "hiljadu godina", nazivaju druge "ustashama" i shire govor mrzhnje.

eto to su ti tvoji radikali.

a za ovo tvoje chetvrto molim te ne lupetaj poput bokija.
imam svoj stav, o kom sam daleko vishe razmishljao nego velika vecjina vas. to morate makar da poshtujete. nisam ja ko ova Lucky video jednom Chedu na TVu i primio se na njega.

bojan86:
@keep

rece da glasanjem ne dobijas nista, kao ni sa glasanjem....ne bih se slozio...ako glasas mozda nesto mozes da promenis...a promene znace nesto novo, drugacije, nove sanse politicarima...bla bla bla...zanci nikako nam ne moze biti indeticno, isto...
A ako budes cekao da se nesto konkretno promeni u nasem narodu, kakvi smo takvi smo...nacekaces se...pa ces u sa stakama, ili u kolicima, dok se sav treses u 101-oj godini da ides da glasas... :) tad ce da se promeni..
ne budi naivan.
jeste, naravno da nikad necje biti identichno i isto. bicje malo bolje, nekad mozhda i malo gore.... bio bih lud kad bih rekao da je sada gore nego pod slobom, kad penzije stizhu redovno i nema tuchnjave u redovima za hleb i ulje, nema inflacije.

ali sushtinski se nishta ne menja.
i moja etika ne podrazumeva biranje izmedju dva zla. zlo je zlo.
no, ja necju da drugima ukidam pravo na nadu, tako da pichite i glasajte.
ja cju samo probati da utichem da se ne glasa za krajnosti i ekstremiste, kao shto su LDP i SRS.... poshto je to stvarno ludilo. imate Koshtunicu koji je tradicionalistichkiji i smireniji, ako vam je stalo do srpstva identiteta i ostalog, a imate i Tadicja ako ste pro-evropski orijentisani.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top