Da li da otvorim CAFFE-CLUB i dam mu ime KRSTARICA?

  • Začetnik teme Business WOM
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
B

Business WOM

Gost
Mislila sam da otvorim kafic u BG-u i pozovem sve ljude koji se ovde skupljaju da ponekad svrate i tamo...
To ne bi bilo ništa fancy, nego više dnevna opuštena varijanta kluba, koji bi naravno radio i uveče...
Šta mislite o ideji?
Da li bi sa istim žarom dolazili u real-life club ili je ovako ipak lakše, praktičnije ..i bezbolnije...
 
mr. I:
nisam bash optimista, vidish da svi kriju ident. ko zmija noge pa ti ochekuj da ce ti neko doci i reci - e cao, ja sam mr.I! :wink:

Ne slazem se sa ovim u potpunosti,

postoji dosta ljudi koji nemaju potrebe da kriju identitet i koji su spremni i na otvoreno druzenje van neta,
ali se ti ljudi verovatno ne eksponiraju dovoljno ovde pa zato mozda nisu primeceni.
 
Bozo:
mr. I:
nisam bash optimista, vidish da svi kriju ident. ko zmija noge pa ti ochekuj da ce ti neko doci i reci - e cao, ja sam mr.I! :wink:

Ne slazem se sa ovim u potpunosti,

postoji dosta ljudi koji nemaju potrebe da kriju identitet i koji su spremni i na otvoreno druzenje van neta,
ali se ti ljudi verovatno ne eksponiraju dovoljno ovde pa zato mozda nisu primeceni.
vidim ti si bio vrlo otvoren u svom profilu :wink:
 
Bozo:
mr. I:
nisam bash optimista, vidish da svi kriju ident. ko zmija noge pa ti ochekuj da ce ti neko doci i reci - e cao, ja sam mr.I! :wink:

Ne slazem se sa ovim u potpunosti,

postoji dosta ljudi koji nemaju potrebe da kriju identitet i koji su spremni i na otvoreno druzenje van neta,
ali se ti ljudi verovatno ne eksponiraju dovoljno ovde pa zato mozda nisu primeceni.
Pametna glavica :D
 
Bozo:
mr. I:
vidim ti si bio vrlo otvoren u svom profilu :wink:

Mislim da informacije u profilu nisu merilo otvorenosti, vec da su to nasi stavovi prema ovakvom tipu komunikacije i druzenja.

Nisam video potrebu da dodajem ostale svoje podatke u profil, ali evo odmah cu izmeniti profil, mada vecinu podataka i nemam.
pa i to je neka osnova za zblizavanje, zar ne?
eto na primjer i ti ja shaljemo odredjene poruke pantomimom :D
 
Najbolje bi bilo kada bi za sankera angazovala fakpuppeta, Margott za hostesu a ja bih mogao biti
djsmile.gif
a onda bi kafe bio na nivou. A tek atmosfera
super.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top