half life 2 problem

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

mshone

Aktivan član
Poruka
1.396
half life 2 full, sa integrisanim HL1 i counetrom
instalirao sam, igram par nivoa i odjednom primetim da su svi neprijatelji ukoceni.ako ga propucam, on padne.Isto se desava i u HL 1.probao sam sa ponovnom instalacijom.
raspitujuci se, saznam da je potrebno da se skine neki pach za to.ima li neko ideju, detaljnije objasnjenje, link za skidanje........
 
labo:
a jel zna ko kako da u onim opcijama spustim konkretno eepizode 1 na nizi direct x i da li to uopste moze?
Spustio bih da malo ubrzam performanse a i ne trebami neka fensy grafika...
Trebalo bi da ide:

Desni klik na ikonicu sa kojom pustas igru, pa na properties... I tamo na putanju igre dodas:

" -dxlevel 70" (bez navodnika)

Umesto 70 (sto je 7.0 verzija direct X-a) mozes upisati i npr. 80! ;)
 
hvala! Ebiga sad bih probao ali sam izbrisao epizodu odmah nakon prelaska pa nisam stigao da probam to dx-om.. Trebao mi prostor pa je odmah pao uninstall. Super je kompletan HL jedino sto su mogli malo bolje da upakuju ovu expanziju koja ne traje ni 4 ipo sata a zauzima 3ipo giga. Kad samo uporedim to i fakat da kompletan sMorrowind staje na jedan disk, nekako sam ubijedjen da je moglo to biti odradjeno malo bolje... Ostalo sve, cisto 10, fizika 10+.... Uzivam u programerskim umjecima valveovaca
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top