Okos,bokos prdne kokos.......

Torrente-BG

Iskusan
Banovan
Poruka
5.431


i rodi se 20.Decembra 1964. Mladja. Strucnjak planetarne klase koji je izveo Srbiju na pravi put a tek ce cuda da napravi.Mada je 13.09.2002. izjavio:Mladjan Dinkic, guverner Narodne banke Jugoslavije: Kostunica nije demokratski kandidat. "Ne slazem se sa onima koji kazu da imamo dva demokratska kandidata i da nije vazno koga cemo izabrati. Onaj ko je poceo da govori jezikom mrznje, jezikom primitivnog nacionalizma, taj ne moze biti demokratski kandidat. Onaj ko se udruzio sa gospodinom Ilicem i ko se veoma priblizava recniku gospodina Seselja ne moze biti demokratski kandidat. To ga nije pokolebalo da sa istim tim Ilicem i Kostunicom formira vladu.(http://www.zamislisrbiju.org/idc_govori_10.htm)Stisnuo je zube i sada se u Srbiji extra zivi.



Ali nije tu Mladja stao.Cuda tek predstoje.
Stabilan dinar, nema devalvacije, da prepolovimo ne zaposlenost u narednih 5 godina, da se borimo protiv korupcije do kraja da zaplenimo imovinu stečenu korupcijom i kriminalom, više šansi za mlade, da bi penzioneri imali bolji standard i osnovni princip stručnost ispred politike“, poručio je Dinkić na velikoj konvenciji u Nišu.
Tu su jos krediti do 20 000 evra za mlade bez kamate,kompjuteri za decu za 70% cene i ako bog da do kraja kampanje pasce i obecanje da raka,side i ostale bolestine vise u Srbiji nece biti ako Mladja dodje na vlast.Ja sam odlucio.Glasacu za Mladju ;) ;) ;)
 
Ajde, posto se ovde vrte samo LDP, SRS , DS, DSS............

Necu glasati za G 17, ali me interesuje, ko moze konkretno da mi kaze, sta ima da se zameri toj partiji???

Sta su oni , konkretno uradili , pa da moze tako da se pljuje po njima, ?????????

Licno, siguran sam da su ucinili MNOGO vise dobroga, od bilo koje druge partije u ovom sazivu skupstine, narocitu u oblasti finansija i zdravstvenog osiguranja i usluga.........

Dakle, ako neko ima neke objektivne primedbe, mozemo da prodiskutujemo...........
Siguran sam da su ljudi iz G17 mnogo bolje odradili svoj posao , nego svi ostali u vladi.........
 
inagadadavida:
Ok, Tor...........kazi ti meni sta je to G17 lose uradio, a ja cu tebi sta je dobro uradio.......

Uporedjivati ih sa onima iz ostalih ministarstava, je smesno........za njih su , bar u ovoj vladi , vanzemaljci u reformama i radu............

Ja sada iskljucivo gledam njihove kampanje i obecanja.S obzirom da je taj G17 bio na vlasti,a i imao i moc i to veliku;pa kad uzmem to u obzir i ono sto sad pricaju zapitam se da li su oni bili na vlasti ili neki drugi G.
Jedino sto je pametno uradio jeste sto nije dozvolio ovima sa CG tablicama da se preregistruju.Nista vise dobro ne vidim da je uradio.
 
Torrente-BG:
Ja sada iskljucivo gledam njihove kampanje i obecanja.S obzirom da je taj G17 bio na vlasti,a i imao i moc i to veliku;pa kad uzmem to u obzir i ono sto sad pricaju zapitam se da li su oni bili na vlasti ili neki drugi G.
Jedino sto je pametno uradio jeste sto nije dozvolio ovima sa CG tablicama da se preregistruju.Nista vise dobro ne vidim da je uradio.


Stabilizovan dinar
razvijen bankarski sektor kojeg u srbiji nije ni bilo.
smanjena inflacija , prvi put posle 2000 , jednocifrena prosle godine
suficit u buzdetu
rasturen Karic , i izjuren iz zemlje
svih lekova ima u apotekama
ukinuli idiotski zakon gde samo deca do 14 godina mogu da se lece u inostranstvu
na operacije za By pas se ne ceka
ugradna oprema za kuk , i srcane operacije je besplatna
na koranografiju se ne ceka po dve godine vec samo po par meseci
obnovljene bolnice
na operaciju ne nosi pacijent iglu i konac , i zavoj
trostruko smanjeno ucesce za stan, kao i kamata za isti
mogucnost kreditiranja male privrede
modernizovan zavod za zaposljavanje, i potpuno zatrpan raznim programima za prekvalifikaciju , i mogucnoscu uzimanja start up kredita za prvi posao
uvodjenje PDVa
fiskalne kase


i tako dalje i tako dalje...........
 
inagadadavida:
[/B]

Stabilizovan dinar
razvijen bankarski sektor kojeg u srbiji nije ni bilo.
smanjena inflacija , prvi put posle 2000 , jednocifrena prosle godine
suficit u buzdetu
rasturen Karic , i izjuren iz zemlje
svih lekova ima u apotekama
ukinuli idiotski zakon gde samo deca do 14 godina mogu da se lece u inostranstvu
na operacije za By pas se ne ceka
ugradna oprema za kuk , i srcane operacije je besplatna
na koranografiju se ne ceka po dve godine vec samo po par meseci
obnovljene bolnice
na operaciju ne nosi pacijent iglu i konac , i zavoj
trostruko smanjeno ucesce za stan, kao i kamata za isti
mogucnost kreditiranja male privrede
modernizovan zavod za zaposljavanje, i potpuno zatrpan raznim programima za prekvalifikaciju , i mogucnoscu uzimanja start up kredita za prvi posao
uvodjenje PDVa
fiskalne kase

Razvijen strani bankarski sektor a domaci skroz ugasen
Nema sanse da je inflacija bila onolika koliku su objavili
Suficit u budzetu zahvaljujuci prodaji mobtela a inace spoljnotrgovinski deficit sa mnogo nula
Karica rasturili ali do moga.Covek nije hteo reket da im placa pa mu oteli mobtel i pustili ga da ode iz zemlje i njegovu familiju da uziva u bogatstvu koje su nakrali.(ja to ne smatram pod rasturanje)
Na operaciju za By pas se ne ceka ako imas para da platis ili debelu vezu(znam jer mi jedan clan porodice isao na operaciju krajem 2006) Da nije bilo veze opusteno bi umro.
Ovo dalje me mrzi da komentarisem posto to samo lepo zvuci a u praksi nema skoro nista od toga.
 
Korupcije ko blata.Nezaposlenost ko blata.Hvale se sto su sjebali Karica a on je od svih tih tajkuna i najbezopasniji bio.Covek je muzao samo mobtel a Dinkicevi ljubimci Miskovic,Hamovic,Peconi...... muzu celu Srbiju kupujuci sve redom od zemlje,fabrika,kuca.......
Da ne pricam o Labusu koji se polako izvukao iz politike posle dizanja buke oko par afera,pa Davinic ...itd.
 
Torrente-BG:
Razvijen strani bankarski sektor a domaci skroz ugasen

To nije strani bankarski sektor, vec domaci.....sve stu te banke registrovane kao srpska preduzeca, i placaju porez srbiji.......a i da nije tako, sta si ti, kao gradjanin imao od Beobanke ili Investbanke????......mozda si mogao da podignes neki kredit??? :roll:
Te banke su imale prefiks "srpske" a radile su kao da su skroz "antisrpske"

Nema sanse da je inflacija bila onolika koliku su objavili

Ovo je sada, vec nebuloza, Tor......tvoj argument je :" nema sanse"......

Suficit u budzetu zahvaljujuci prodaji mobtela a inace spoljnotrgovinski deficit sa mnogo nula
Nije tacno, jer se suficit pojavio pre prodaje Mobtela , i zato se i morala odrzati vanredna sednica o preraspodeli budzeta...........

Karica rasturili ali do moga.Covek nije hteo reket da im placa pa mu oteli mobtel i pustili ga da ode iz zemlje i njegovu familiju da uziva u bogatstvu koje su nakrali.(ja to ne smatram pod rasturanje)

Yebiga, raspisana poternica Interpola, uhapsice ga pre ili posle ko psa,,,,,,uzeli mu Mobtel, a uzece posle sudjenja i ostalo......do sada ga niko nije ni pipnuo

Na operaciju za By pas se ne ceka ako imas para da platis ili debelu vezu(znam jer mi jedan clan porodice isao na operaciju krajem 2006) Da nije bilo veze opusteno bi umro.

Ovo takodje nije tacno, zato sto je pre Milosavljevica, lista cekanja bila 2 godine, za by pass, a sada je svega par meseci, s tim da hitni slucajevi ne cekaju.........

Ovo dalje me mrzi da komentarisem posto to samo lepo zvuci a u praksi nema skoro nista od toga.


Ajde malo argumenovanije :wink:
 
Torrente-BG:
E sad to je DSS ovo je G17 ono je SPO. Pa jedna je vlada i valjda treba zajedno da rade u njoj.

Pa znas i sam da nije tako............svako odgovara za stanje u svom resoru.

Ne moze ministar za obrazovanje biti odgovoran za slabo sudstvo
ili ministar vojni, za slab rod kukuruza.......... :roll:

Realno G17 je imao odlicne rezultate u finansijama i zdravstvu.......drugi nista nisu ni qrzem mrdnuli :roll:
 
inagadadavida:
Realno G17 je imao odlicne rezultate u finansijama i zdravstvu.......drugi nista nisu ni qrzem mrdnuli :roll:

Nemoj o zdravstvu molim te,promene su cista kozmetika iznutra je sve trulo,ali se generalno slazem da su dosta ucinili na ostalim poljima.

Tor
A ona sto je pre Vuksanovica bila ministar prosvete.Zena pokusala da uradi nesto a nisu joj dali.
Danas 21:18

Nije valjda da mislis na onu Kostunicinu sto je htela da ukine Darvina????!!!
 
Nemoj o zdravstvu molim te,promene su cista kozmetika iznutra je sve trulo

Naktu.......meni ovo lici na obicnu frazu, nemoj da se ljutus....

Mozes li da mi pojasnis sta je to "sve unutra trulo" , a promene "cista kozmetika"????

Obnovljena oprema i nabavljeni najsavremeniji aprati
lekova ima svih, i u dovoljnim kolicinama
potrosni materijal u bolnicama nije vise problem
smanjena cekanja na sve intervencije , i to drasticno
Obnovljeni domovi zdravlja

Ne kazem da je sve idealno, jer , ni marsovci ne bi uspeli onakvo raspalo zdravstvlo da stave na nivo kojim bi gradjani bili zadovoljni, ali da je mnogo uradjeno......jeste

p.s.
Ona ministarka prosvete je zena za ludaru..........no koment , dalje o njoj
 
inagadadavida:
Ne kazem da je sve idealno, jer , ni marsovci ne bi uspeli onakvo raspalo zdravstvlo da stave na nivo kojim bi gradjani bili zadovoljni, ali da je mnogo uradjeno......jeste

p.s.
Ona ministarka prosvete je zena za ludaru..........no koment , dalje o njoj

Pa koju su lovu zgrnuli od prodaje mobtela i drugih firmi to je jos i sitnica.Malo okrecili zidove a aparati su uglavnom bile donacije.Pa secas se za porodiliste da su ljudi kupovali klime i donosili da se ugrade da zene i bebe ne pocrkaju od vrucincine.Ej ! jE_BENE KLIME KOJE KOSTAJU 200 EVRICA NISU MOGLI DA KUPE.
 
Torrente-BG:
Pa koju su lovu zgrnuli od prodaje mobtela i drugih firmi to je jos i sitnica.Malo okrecili zidove a aparati su uglavnom bile donacije.Pa secas se za porodiliste da su ljudi kupovali klime i donosili da se ugrade da zene i bebe ne pocrkaju od vrucincine.Ej ! jE_BENE KLIME KOJE KOSTAJU 200 EVRICA NISU MOGLI DA KUPE.

Mobtel je prodat pre par meseci, a novac nije jos ni pipnut, i stoji na racunu......
Tako , nema prostora za primedbu da se nesto radilo od para od Mobtela

Pojedinacni primeri, kao taj za porodilista nisu merilo rada ministarstva.....uostalom, tu je konkretan problem, sto je ministar imao gotove projekte za ozbiljnu klimatizaciju bolnica, a ne
za kacenje kineskih klima od 200 E na svaki prozor........to je smesno, priznaces.......

To sto su neki ljudi , nestrpljivo, nosili i kacili klime svojim zenama, je ok.......i ja bi...
Ali, nije u redu da se to zloupotrebljava da se opljuje ministar, koji je zapoceo klimatizaciju bolnica........

Ponavljam.........jedini koji su valjano radili svoj posao u ovoj smesnoj vladi su Dinkic i Milosavljevic
 
Torrente-BG:
Jel bilo ona afera sa hitnom pomoci i pogrebnim preduzecima, pa ona sto je umrla od operacije cukljeva u nekoj divljoj klinici,pa slucaji korupcije u Narodnog fronta...........

Tor.......budi ozbiljan........
Kakve veze ima ministar sa sranjem u hitnoj ,ili sto je devojka umrla u privatnoj klinici???
Ili sto je u Frontu neko korumpirao nekoga???

Nije fer, prema coveku........pa to se desava svuda i uvek, i uvek ce biti incidenata
Ja pricam o sistemskim reformama, a ne da li je neka babica trazila sto evra da previje bebu
 

Back
Top