ljubav i sex

Zavisi od toga koje su poze isprobali, koliko puta su svršili, da li je to bilo za jedno veče ili ...
Takođe nisi napisala ni da li je riba iz 21. bloka, da li nosi haltere, da li je forumašica i sl.
Molim te da odgovoriš na ova pitanja kako bi smo mogli da formiramo mišljenje!
Unapred Hvala! :lol:
 
BanovanKorisnik:
Zavisi od toga koje su poze isprobali, koliko puta su svršili, da li je to bilo za jedno veče ili ...
Takođe nisi napisala ni da li je riba iz 21. bloka, da li nosi haltere, da li je forumašica i sl.
Molim te da odgovoriš na ova pitanja kako bi smo mogli da formiramo mišljenje!
Unapred Hvala! :lol:
... da li mu je mali, da li su upraznjavali analni i oralni sex,da on ima kesha, da li ona ima kesha ... aj nek neko nastavi ...
 
BanovanKorisnik:
Zavisi od toga koje su poze isprobali, koliko puta su svršili, da li je to bilo za jedno veče ili ...
Takođe nisi napisala ni da li je riba iz 21. bloka, da li nosi haltere, da li je forumašica i sl.
Molim te da odgovoriš na ova pitanja kako bi smo mogli da formiramo mišljenje!
Unapred Hvala! :lol:

Ovo za one kombinacije iz starackog doma?

@tema: on je nekakav pecaros?
 
Ne razmisljam.......nikad nisam bila sa mladjim od sebe,uvek sam bila sa starijima.....
Ali verujem da je stvar slicna kao i kod slucaja mladja riba stariji frajer......devojka zadovoljna jer ima iskusnog pored sebe,a tip ima mladju ribu,a da znam neke da neke frajere pali ako su ribe neiskusne......samo ne znam u cemu je tu caka.......
 
Sto da ne?
Ovaj moj se uvek lozio na profeesorke,a i ja nemam nista protiv nekih lepih,jednoj sam isla na predavanje samo da je gledam i slusam njen neodoljivi glas ;)
A starija je najmanje 10 god od mene,ali neodoljiva je ;)
 
zbog cega mislis da je razlika od 10-15 god u korist zene super?Mogu ti reci da si u pravu.Nikad nisam mislila da cu biti sa mladjim,nikad me nisu privlacili,ali sada kako sam u vezi sa 13 god mladjim,a imam38,super nam je oboma i oboje smo ludo zaljubljeni.Prvi put se osecam slobodnom i dominantnom,a njemu to prija.Volimo da isprobavamo sve i uzivamo u svemu.godine se ne primecuju tako,jer ja izgledam dosta mladje
 
marina-b:
zbog cega mislis da je razlika od 10-15 god u korist zene super?Mogu ti reci da si u pravu.Nikad nisam mislila da cu biti sa mladjim,nikad me nisu privlacili,ali sada kako sam u vezi sa 13 god mladjim,a imam38,super nam je oboma i oboje smo ludo zaljubljeni.Prvi put se osecam slobodnom i dominantnom,a njemu to prija.Volimo da isprobavamo sve i uzivamo u svemu.godine se ne primecuju tako,jer ja izgledam dosta mladje


Haha ludo zaljubljeni.. :lol: Pa dobro! Jel planirate i decu :)
(Shala!)

Kako znam? Pa znam iz iskustva ;) Detalji na PP ;)


Znas kako to je super kombinacija da sada ne ulazim u psiholoske momenta svega toga, a mogao bih. Narocito sex je odlican! Jos ako se potrefite i onako po ponasanju....

E sada ako si ti neudata onda vam je to super, mozete da uzivate ali.... Takva veza znas i samas nema neku perspektivu, znas ono "sta ce biti za 10g?"... Potrebno je mnogo hrabrosti da to izguras do kraja tako...... :|

Ipak ne budi uverena da se razlika u godinama ne primecuje jer "ti izgledas mladje a on starije" (cuo sam to vise puta)


SVe u svemu uzivajte koliko mozete zivot je kratak.
 
Trinaest godina? Ti si i mene zeznula - ja sam imala jednog osam godina mladjeg, ali bas je bio nezreo.U sexu. Cak me je njegova mama jurila nozem kroz grad ( upropasti joj "raspustenica" dete.). Posle sam imala more problema kad sam ga otkacila. Do duse ja imam sve neke blesave tipove, nema to veze sa godinama.

Obecala sam sebi minimum 28 godina, maximum 35. 8-) Mada ima jedan M., komsija cini mi se da je mladji malo, negde oko 26, 27 godina. Sta da radim, majku mu? Da cekam da napuni 28 ili da ga maznem?
 
Joya!:
Trinaest godina? Ti si i mene zeznula - ja sam imala jednog osam godina mladjeg, ali bas je bio nezreo.U sexu. Cak me je njegova mama jurila nozem kroz grad ( upropasti joj "raspustenica" dete.). Posle sam imala more problema kad sam ga otkacila. Do duse ja imam sve neke blesave tipove, nema to veze sa godinama.


Haha onda dobro ja jos koji mesec i ulazim u dijapazon! :lol:





@marina-b: Zaboravih te pitati.... Sta kazu njegovi roditelji?
 

Back
Top