Ajmo zene!!!

milicaanchy

Veoma poznat
Poruka
14.861
Pade mi juche na pamet,vidim ja ovi danashnji nazovi mushkarci sve neshto izbegavaju vojsku...bash juche moji drugovi prichaju kako cje njima ovaj onaj srediti za civilno...
Dal ijedan mushkarac danas ima ****?

i tako,ako oni necje u vojsku,shto ne bi zene mogle?Ja bi prva ustala,bila bih peshadija-minobacach,zamis divote,Milica u vojsci,ochvrsne mi karakter,polazem zakletvu :lol:
Pa ako ima zainteresovanih zena,nek se jave da dizemo revoluciju :P
 
To se svi slazemo...
Sve vishe izgledaju kao zene,,,shta sve ne stavljaju na kosu,pa kreme protiv svega,briju grudi(sad cje se Bufla prepoznati :lol: ),pa nose one grozne jakne s krznom...roze majice,cirkoni i to...:|
 
Pa sad..... Nemam nista protiv da stavlja nesto u kosu, nemam nista protiv ni kremica, a ni protiv toga da skidaju dlakice sa sebe.... ali roze majcice, cirkoni - NIKAKO!!!! :lol:
Ja sam vise mislila na karakter, ne na fizicki izgled :D
Sve manje imaju petlje za neke stvari....
Dakle, ti pesadija... Evo ja cu u specijalce! Kad je bal - nek je maskembal :lol:
(sada cekam da Nicky ovo procita :lol: )
Kad se vec lozim na maskirno..... onda pravac - specijalci! :lol:
 
Vaziiiiiiiiiii eto zashto volim Zaka :)
Pa jeste i to Zana,eto npr.moj zet dobio pozviv za te minobacache ili shta vecj i necje d ide,boji se da ga mushtraju,necje d ustaje u 5 ujutro,ocje civilno da ide...ja reko ja sam vecji mushkarac od njega :P
 
milicaanchy:
Pade mi juche na pamet,vidim ja ovi danashnji nazovi mushkarci sve neshto izbegavaju vojsku...bash juche moji drugovi prichaju kako cje njima ovaj onaj srediti za civilno...
Dal ijedan mushkarac danas ima ****?

i tako,ako oni necje u vojsku,shto ne bi zene mogle?Ja bi prva ustala,bila bih peshadija-minobacach,zamis divote,Milica u vojsci,ochvrsne mi karakter,polazem zakletvu :lol:
Pa ako ima zainteresovanih zena,nek se jave da dizemo revoluciju :P
me bezi bre da ustajem sa petlovima i da se ne tusiram svako vece................ja bi tamo umrla posle dva , tri sata!!!!! I JOS MENI NEKO DA NAREDJUJE!!!
nema da bidne!!!
 

Back
Top