da li ste ljubomorni na njegovog/njenu bivsu??

Bila sam ljubomorna na pocetku nase veze jer kada bi nesto spomenuo iz prosle veze bilo je na jako lep nacin, pa sam iz price shvatala koliko su bili bliski i to me je ubijalo ali iz zelje da i nas dvoje to imamo. Ipak, za tu vrstu bliskosti potrebno je vreme i jos stosta a to ce zavisiti od vas dvoje...Vremenom ces i ti videti da je sve to besmisleno i da je zivot sada a On je sada tu sa tobom...i mozda nece ni ici nikuda...
 
U prethodnoj vezi sam u par navrata bila ljubomorna, pre svega zato sto je decko stalno ogovarao bivsu devojku i zaista sam ponekad imala utisak da bi trebalo sa njom da se raspravi. Mozda i ja pogresno shvatam stvari, mozda je normalno pricati o svojim bivsim iskustvima. Inace, nisam ljubomorna, i nikako ne volim kada je neko ljubomoran na moje bivse, jer za to zaista nema potrebe...

Kada malo bolje razmislim, ljubomora na bivse je odraz nezrelosti...
 
milimail:
U prethodnoj vezi sam u par navrata bila ljubomorna, pre svega zato sto je decko stalno ogovarao bivsu devojku i zaista sam ponekad imala utisak da bi trebalo sa njom da se raspravi. Mozda i ja pogresno shvatam stvari, mozda je normalno pricati o svojim bivsim iskustvima. Inace, nisam ljubomorna, i nikako ne volim kada je neko ljubomoran na moje bivse, jer za to zaista nema potrebe...

Kada malo bolje razmislim, ljubomora na bivse je odraz nezrelosti...

Jesi li ga poslala da raspravi sa njom?
 
Више би ми засметало да о бившим девојкама говори ружно, да их пљује и оговара.
Ако је задржао коректан однос са бившом, то говори да је то човек који уме да поднесе раскид а да остане човек.

Никада нисам била љубоморна на бивше. Немам зашто, чим су БИВШЕ, а ја садашња! :wink:

Могу да будем љубоморна само на будуће! :lol:
 
luckastalutkica:
Jesi li ga poslala da raspravi sa njom?

Pa, mozda sam u nekom razgovoru pomenula to kao mogucnost, ali ne direktno. U svakom slucaju, devojka se sama javila, mi bili u gradu jedno vece i ona kao zeli da ga pozdravi... Sta reci dosla je u kafic, on joj rekao cao, ja bila sa njegovim drustvom i najboljim drugom koji je nesto usput zvocao...Malo mi to sve bilo smor...Mi posle otisli iz kafica, eto... :roll:
 
i mene je taj period proso.to je bilo na pocetku nase veze.sada sam se i udala za njega i imamo sina.al na pocetku sam bila bolesno ljubomorna.valjda zato sto je nekako stalno nju spominjo i pricoo toj vezi,i bili su i zaruceni,trebali se uzeti, i jednom prilikom mi je reko kao u smislu:ona je bila ljbav mog zivota,bio sam spreman odrec se i oca i majke bog nje a ona me na kraju prevarila.i zato sam je mrzila jer sam mislila da mene nikadnece voliti ko njui da sam ja samo rezreva zato sto ga ona vise nece.
 
nisam ljubomorna , al sam radoznala :) bilo mi smeshno na nekoj zhurci na kojoj smo bili zajedno sa njegovom bivshom i njenim dechkom, njih dvoje apsolutno nisu reagovali jedno na drugo, a njen dechko i ja smo otprilike (pretpostavljam ) radili istu stvar ; odmeravali se medjusobno s ciljem da skontamo kakve su slichnosti/razlike izmeju bivshih i sadashnjih :lol:
 
Hellen:
Више би ми засметало да о бившим девојкама говори ружно, да их пљује и оговара.
Ако је задржао коректан однос са бившом, то говори да је то човек који уме да поднесе раскид а да остане човек.

Никада нисам била љубоморна на бивше. Немам зашто, чим су БИВШЕ, а ја садашња! :wink:

Могу да будем љубоморна само на будуће! :lol:

eto zena sve lepo rekla....:)
 
Uglavnom ne......jedino ako je spominje,ili ga ona zove,znaci ako je ona tu na neki nacin prisutna izmedju nas.Ako pored toga znam da mu je mnogo znacila,da je ta ljubav bila izuzetno jaka.......onda mi ne bi bilo svejedno.Mislim bivse su bivse........nema sta tu da se prica,ali ne bih volela kada bi naprimer moj decko poredio mene sa njom,drzao njene fotografije po stanu i slicno.To bi me povredilo.
 
e meni to upravo i jest bio problem sto je on nju stalno spomino.nije to bilo u pozitivnom smislu, on je govorio da je mrzi da je vaka- naka,al je meni to pokazalo da je ipak nije skroz prebolio cim ga je njene prevara joj uvijek bolila. jer za mene suprotnost od ljubav nije mrznja vec ravnodusnost.jer cim ti nekog mrzis to znaci da ti je jos stalo do njega i zato te njegovi potupci vrijedaju.
 
Šta te briga, šepuri se pred njom, neka ona reži, a ne ti.... Još bolje, zaboravi da postoji... Moj problem je što nisam nikad ljubomorna, a volela bih da jesam bar malo!!! Mada ponekad imam opsesiju da moram, baš moram da budem bolja i voljenija od prethodne devojke mog dečka... Ni to nije baš dobro... Što se ti ne opustiš, vidiš ko je ona, a ko si ti u njegovom životu???Uživaj samo :D :D :D :p :p :p A to što je on kao mrzi to je samo ego u njemu koji radi, čist muški ponos! Uostalom, nateraj ga šarmom da te obožava, a njenu prevaru zaboravi
 
e to sam i uspjela.mi smo sada u braku vec 2 ipo godine i imamo sina.al me je na pocetku veze grizla ta ljubomara, jer sam stalno mislila da je ona njemu u svemu bila bolja od mene.jer ja sam bila mlada i neiskusna a ona je bila ona ofucana droljica koja je sa pola grada bila u krevetu pa sam mislila da je i njemu bilo bolje sa njom u koja sve zna kako treba sta u krevetu raditi nego samnom koja sam tek uz njega to pocela" uciti"
 
baby84:
e to sam i uspjela.mi smo sada u braku vec 2 ipo godine i imamo sina.al me je na pocetku veze grizla ta ljubomara, jer sam stalno mislila da je ona njemu u svemu bila bolja od mene.jer ja sam bila mlada i neiskusna a ona je bila ona ofucana droljica koja je sa pola grada bila u krevetu pa sam mislila da je i njemu bilo bolje sa njom u koja sve zna kako treba sta u krevetu raditi nego samnom koja sam tek uz njega to pocela" uciti"

pa verovatno mu i jeste bilo bolje ;-) al voli te covek pa ti je oprostio tvoju nevinost, a mozda se i oseca sigurnije pored tebe... ono, neces da ga prevaris a i nemas sa kim da ga poredis...

p.s. nemoj o drugim zenama da govoris da su "ofucane drolje" - ti zvucis jadno, a ne ona...
 

Back
Top