Glasovi Andjela?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
SASHA_MTL:
http://www.speedyshare.com/941227125.html

Na ovom gore linku moze da se skine audio snimak koji predstavlja navodno pojanje Andjela
snimljeno je na Svetoj Gori. Navodno su monasi imali u planu nesta da snime ali kad su poslusali snimak utvrdili su da to nije njihov snimak.
Navodno su ovaj snimak analizirali i strucnjaci za akustiku i audio montazu i utvrdili da je orginal.

Neznam kakvo je vase misljenje o svemu ovome ali sam poslusao snimak, dosta je jezovit, da ne kazem sad da mi se kosa digla na glavi :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:


Odakle tebi informacija da je snimak sniman na Svetoj gori?
 
Brate, vama neko postavi nekakav snimak, uz koji isprica nesto, ne ostavi ni izvor odakle potice informacija, niti to spomene u postu, i vama je to dovoljno da preuzmete kao istinu? :-?
 
Nisi razumela. Ovo je mogao da snimi bilo ko, onda da ide okolo i prica kako su monasi na Svetoj gori snimili andjele. Znaci, sama informacija je problematicna, ali to niko nije doveo u pitanje, znaci nije se posumnjalo u to da monasi sa ovim snimkom nemaju nista, to se uzelo zdravo za gotovo ( u fazonu, svi vernici su glupavi) i odmah se preslo na komentare kako to nema sanse da su andjeli i kako monasi ne znaju sta ce sami sa sobom, bla, bla, truc....
 
ako je ovo spidi sher,kakv li je slouli? ne znam sto sam i htela da cujem?dakle nisam cula,ali verujem da neko mlati kintu od tog serovanja i daunlodovanja.malo li je zla na netu pa jos i ovo nedostaje?da li je vama nekada usao pop u kucu?ako nije trebalo bi da znate da odmah kaze da se iskljuce tv i radio.oni ove kutije smatraju za lose.ne verujem da bi se igrali sa bilo kakvom reprodukcijom glasova ako sluze, onome kome sluze,dobro.moraju pre svega da misle na svoju dusu i onaj kantar kad odu na poslednju ispovest.
 
za nordica
povrsno sam procitala tvoj komentar na hriscanstvo.ali,ako ti verujes u odina i njegovog gavrana i vuka, tora i njegov cekic, valkire i valhalu,onda dozvoli da neko veruje u predstavnike hriscanske vere.ti si odabrao paganski politeizam,a nas monoteiste pusti da verujemo u svog Boga.nema potrebe za teskim recima i skrnavljenjem necijeg opredeljenja.
 
Struja:
za nordica
povrsno sam procitala tvoj komentar na hriscanstvo.ali,ako ti verujes u odina i njegovog gavrana i vuka, tora i njegov cekic, valkire i valhalu,onda dozvoli da neko veruje u predstavnike hriscanske vere.ti si odabrao paganski politeizam,a nas monoteiste pusti da verujemo u svog Boga.nema potrebe za teskim recima i skrnavljenjem necijeg opredeljenja.
ehhhh
da su svi ko ti
rasprava ne bi ni bilo 8)
 
Ako se nevaram, ovo je snimljeno na magnetofonu, a na njima cesto ima podesavanje brzine vrpce"trake" na koju se snima zvucni zapis.
Dali ima neko program sa kojim se moze usporiti ovaj snimak za nekih 10-15%
Na pojedinim mestima cujem pojanje sa normalnim dubokim monaskim glasom ali samo na kratko.
Mislimda je samo u pitanju ubrzanje snimka!!!
 
Struja:
za nordica
povrsno sam procitala tvoj komentar na hriscanstvo.ali,ako ti verujes u odina i njegovog gavrana i vuka, tora i njegov cekic, valkire i valhalu,onda dozvoli da neko veruje u predstavnike hriscanske vere.ti si odabrao paganski politeizam,a nas monoteiste pusti da verujemo u svog Boga.nema potrebe za teskim recima i skrnavljenjem necijeg opredeljenja.

mudro zboris,mada je meni zabavno da se prepucavam sa hriscanima 8-)
 
ljubljene sestre i braco! poj andjela su samo zvoncici koje cujete u najlepsem snu. ali, za to treba imati mastu, snove i naraavno decju dusu! vi sve materijalizujete, hocete da opipate - a ustvari nista ne morate da se trudite jer sve ce se dogoditi samo od sebe! s l u s a j t e svoje srce i pratite svoju misao. . . muzika i poj malih ili velikih andjela bice zaista samo vasa privilegija. . . voli vas jedan pravi andjeo koji ce svoj poj poslati samo onom - ko veruje u njega...! a, zvoncice cu vam poslati !
 
da, zvoncici ili praporci - stizu naknadno pouzecem! ako niste kod kuce oplemenicu vam komsiju koji vas najvise mrzi pa cete se iznenaditi kada vas na povratku saceka njegov topli zagrljaj. mozda ce vas uzeti i za kuma - jer bog na nebu, a kum na zemlji, a mozda cete se i pobratimiti u nekom od nasih manastira! samo, za ime boga, a to vas mole i andjeli - ne budite mu nikako zirant! pozdrav ANDJEO.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top