KOSTUNICA OBMANJUJE OPET

gost 8170

Veoma poznat
Poruka
10.963
sada je izjavio kako je mu je vlada putin na hotlajnu rekao da SB nece podrzati odluku o statusu kosova, koja nece odgovarati Beogradu?!

ukoliko je to tacno, cemu onda pregovori o kosovu?

a vladu putina znam dobro, i tako nesto ni on ni bilo koji politicar NE bi izjavio, buduci da bi ceo proces odavno bio gotov tada.
 
da moj imenjak toma laze, to i ocekujem. na kraju krajeva o njegovom kredibilitetu najbolje govori njegova recenica da se povlaci iz politike ako izduva od tadica na izborima. i onda i snimak na tvu gde on na konjferenciji kaze "ja sam pobedio na predsednickim izborima" i slicno....
 
SIGNATURE 350:
sada je izjavio kako je mu je vlada putin na hotlajnu rekao da SB nece podrzati odluku o statusu kosova, koja nece odgovarati Beogradu?!

ukoliko je to tacno, cemu onda pregovori o kosovu?

a vladu putina znam dobro, i tako nesto ni on ni bilo koji politicar NE bi izjavio, buduci da bi ceo proces odavno bio gotov tada.

За лажове би поново увео Душанов законик а то значи ЧУПАЊЕ ЈЕЗИКА !


Koštunica: Putin ostaje dosledan u stavu o Kosmetu

BEOGRAD - Predsednik Ruske Federacije Vladimir Putin rekao je juče da Savet bezbednosti UN ne može podržati rešenje za Kosovo koje nije prihvatljivo za Beograd, kazao je premijer Srbije Vojislav Koštunica, a prenosi Beta.Srpski premijer je novinarima u zgradi vlade kazao da je juče telefonom razgovarao sa Putinom.

- Putin je istakao da rešenje mora da se zasniva na jasnim i univerzalnim principima, a to znači da mora da proizlazi iz principa poštovanja teritorijalnog integriteta i suvereniteta postojećih država, rekao je Koštunica.

Premijer je kazao da mu je Putin preneo da bi "sve drugo vodilo u nepotrebne konfliktne situacije" i da zato kompromisno rešenje ostaje jedino pravo rešenje.
- U ime vlade i građana Srbije zahvalio sam predsedniku Putinu na podršci, rekao je Koštunica.
Dodao je da je ruskom predsedniku kazao da će "Srbija to umeti da ceni".
 
eremita tebi bi po dusanovom zakoniku trebalo obaviti lobotomiju.

i ebalo te to hitericno pisanje povecanih i boldovanih slova. i napisao si latinicom, ti si izdajnik, antisrbin, ustasa i goreces u paklu.

da li si slep ne znam, ali su ova 3 pasusa nepovezana.
prvi pasus govori ono sto sam ja rekao. da je vlada rekao da sb nemoze podrzati resenje koje je neprihvatljivo za Bg
drugi pasus govori o teritorijalnoj celovitosti i suverenitetu (nepostojecem)
a treci pasus govori o kompromisu.
KAKO moze da se govori o kompromisu i u isto vreme reci da ne moze podrzati ako je neprihvatljivo za Bg
 
За лажове би поново увео Душанов законик а то значи ЧУПАЊЕ ЈЕЗИКА !


mito, kako bi se onda pozdravljali "domacini"??? :D :D :D
a tek rusi i domacini?? :D

veljapoljubac385xz3.jpg
 
SIGNATURE 350:
sada je izjavio kako je mu je vlada putin na hotlajnu rekao da SB nece podrzati odluku o statusu kosova, koja nece odgovarati Beogradu?!

ukoliko je to tacno, cemu onda pregovori o kosovu?

a vladu putina znam dobro, i tako nesto ni on ni bilo koji politicar NE bi izjavio, buduci da bi ceo proces odavno bio gotov tada.
Шта сте се унервозили?
Полако,видећемо да ли је обмана.
 
marlon:
ozbiljno...bice objavljeno za koji dan, sutra mislim.. u sredu na konvenciju dolazi lepen i ...dal' da kazem? :)

Ахахахахааааааааа..............биће хаос........ја ћу да добијем инфаркт од смеха..........ахахахааааааааааа...........

п.с. Па зато је можда данас и пуштена ова вест:

"Данас"
Predsednik Srbije Boris Tadić i šef diplomatije Švedske Karl Bilt u Nišu
EU će poštovati izbornu volju i prilagoditi svoju politiku prema Srbiji
Niš, Beograd - Evropska unija će poštovati izbor građana Srbije na predstojećim parlamentarnim izborima, ali prilagođavaće svoju politiku ukoliko pobede stranke koje su neprijateljski nastrojene prema onome što EU predstavlja, rekao je juče u Nišu šef diplomatije Kraljevine Švedske Karl Bilt.
- Izbor je na građanima Srbije i mi ćemo ga poštovati. Svesni smo da u Srbiji postoje partije koje su više ili manje opredeljene za evropski put Srbije. Postoje i partije koje su, da tako kažem, više neprijateljski nastrojene prema onome što EU predstavlja, i to je demokratija, a mi ćemo onda u skladu s tim prilagoditi i svoje politike - rekao je Bilt koji je s predsednikom Srbije Borisom Tadićem posetio Niš i opštine na jugu Srbije.
 

Back
Top