Novogodišnji pokloni

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Ja nisam bio u takvom okruženju spletom okolnosti, ali mnoge poznanice mi kažu da su zaprepašćene ponašanjem svojih drugarica i drugih devojaka na mestima gde su slavili novu godinu (kafići, klubovi). Iole pristojniji i lepši muškarac je prosto bio zasipan otvorenim naletima i ponudama i poljupcima.....

Ja naivan rešio da proverim da li je i tamo gde ste vi proveli novu godinu bilo tako.

Da li je sakupljeno uzdržavanje i milion "situacija gde nije normalno da vam neko pridje" kulminiralo u histeriji jedne noći (ili dve , računajući i srpsku novu godinu)?
 
Pa sve je to pijano... Ček', definiši to nenormalno ponašanje... Mislim - el su ih hvatale za kite, ili šta?
Za Pravoslavnu Novu, u Pabu su se dvoje kresali u ženskom WC-u, ja u kabini pored, sagnem se da vidim što dotična ne izlazi, možda je zakucala na šolji, ko zna, kad ono duplirane patike u sinhronizovanim pokretima :lol:
Blagi Bože, kako su stali u onu kabinu...
Istračam konobaru, on uđe i zatekne drugo dvoje u zanimljivoj pozi...
Posle pola sata još jedan je tip izašao iz ženskog WC-a. Što malo ne ulaze u muški da se jebu, ne može čovek čestito da se ispiša...
Pa, bila bih fina da je moguće to biti, ovaj...
Nego, kakve veze imaju pokloni?
 
Ma nije bilo pijano , već neko bi rekao "jadno" zagorelo , pa ponela ih atmosfera.....
U ovom slučaju sam za to da se to nazove jadno , ne zbog osude, već zbog toga što je stvarno samodestruktivno ponašanje.....

Ah da , da ispričam i jedan od skorijih dogadjaja.
Slučajno idem dobar deo puta zajedno sa jednom devojkom i znam da idemo na isto mesto. Pokušam konverzaciju, ali to je bilo tako gordo , snobovski odbijeno, i sa puno lažnih informacija.
Ok , bez imalo povredjenosti ja to prihvatim (već sam navikao na preplašenost i nešto kao bih ja ali da prodje vreme, pa da ispadne da si ok iako ništa više ne znam o tebi , čisto da te prihvatim u svojoj glavi).
Kad kad sam kasnije stigao na to zajedničko odredište, mala priča , ali ne sa podsmehom , očigledno joj treba dati još par puta da se uveri da je lanac dovoljno dug......

Šteta, jer tako i džukci funkcionišu.....
 
chuj otvorene ponude...sad ispade ko da pitash "dal ste bili u svingerskom klubu za novu"...mislim bilo je dodje devojka igrate vrtite se neshto...al bilo je i pridje neki lik pa kao zhiveli...bilo je i smaracha braaate srbiiijaaaa...bilo svega valjda novogodishnja euforija qpovali su mesec dana pre toga to mu dodje ko orgazam...veliki svetlucavi svrsh potroshachkog drushtva lololol...al bitje pre da su svi mrtvi pijani il zgutani pa odatle i preterana druzheljubivost...mada proshli smo kroz neki shabanski lokal s nekom koloniom i tim smetjem...puno klinki u minitjima koje na jedva hodaju mozhda je tu imo svaki iole pristojan brdo ponuda i tako to...
 
...ма ослободиле су се рибе прилично...или сам ја само маторији...па се крећем у маторијем друштву...неке ствари су природније...

а сад нешто о теми...:lol: ...не дарујемо се за НГ...само за Божић...:lol:
 

Back
Top