Skoro sam prevarila...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Tweety1980

Zainteresovan član
Poruka
108
Moram nekome da se izjadam i da cujem tuđa iskustva i mišljenja...
7 godina sam u sretnom braku i to stvarno sretnom. Ima tu i tamo nekih nedostataka, ali gdje nema toga.
Poceo me privlaciti muzev radni kolega... Uvijek mi je bio simpatican, drag... Ali, kad sam shvatila da ja dolazim kod muža na posao radi njega, a ne radi muža, shvatila sam da je đavo odnio šalu. Nisam htjela da mi se to desava, pogotovo zato sto mi taj "kolega" nikad nije dao povoda za takvo nesto. Zato sam ga pocela izbjegavati. Nisam htjela da se zaljubim (Uostalom mislila sam da je to nemoguce).
Kad me ne bi bilo nekoliko dana, jedini je on primjecivao da me nema... I ... neznam ni ja kako, on je rekao da mu nedostajem kad ne dolazim cesto, ja se nasalila s njim da mi se javi kad mu budem nedostajala... i on mi se odmah sutradan javi porukom... I tako je to pocelo. Ja mu rekla sto osjecam, on kaze da ni on nije ravnodusan... Culi smo se 2-3 dana tako i onda kad smo pricali shvatili smo da to nema smisla, i da nista ne poduzimamo, jer nije u redu...
Tako smo tjedan dana govorili, a onda se poljubili... I poslje toga smo bili jos jednom zajedno, a svakodnevno smo se culi i svakodnevno govorili da necemo vise (Iskreno, vise on nego ja). I nismo bili nikako poslje, ali smo se stalno dopisivali i razgovarali.
I prije nekoliko dana je on na malo bezobrazan nacin sve to prekinuo... Jedan dan sve bajno krasno, drugi dan : Ne moze on vise... A svaka druga poruka mu je i inace bila: Crnjak mi radi tvog muza...
Ja se grozno osjecam. Stalno mislim na njega... Ludim. Zaljubila sam se pravo...
Muz nista ne primjecuje. Nitko nista ne zna. Ja i on se pred drustvom pravimo da nikad nista nije bilo izmedu nas, a ja poludi. Samo gledam u mobitel i cekam njegovu poruku. A ona ne stize.
Eh, da mi je ovo netko pricao... Pomozite! :confused:
 
draga tweety sta radis?unistavas sebi brak a neznam zasto sebi to dozvoljavas ako sama kazes da je sretan.ocigledno ti nesto nedostaje u njemu cim trazis nesto bolje.ja mislim da je taj "kolega" ispravno postupio sto je sve na vrijeme prekino,jer nepostoji ta stvar koja se kad tad nce saznati.jos pogotovo ako rade zajedno.mislim da bi se svaki covjek u takvoj situaciji promjenio,sto bi i tvoj covjek skonto da se kolega odjednom cudno ponasa prema njemu,sto ga izbjegava itd.jer nije lako covjeka pogledat u oci a semas mu se sa zenom.ja mislim da bi i ti trebala da zavrsis sa tom pricom, prije nego sto se nesto ozbiljnije dogodi i unistis sebi brak.mozda je to kod tebe sada neka faza da bi pokusala nesto drugo,mozda mislis da si nesto propustlia u zivotu jer si se mlada udala.al sta kad te ta faza popust i kad svatis da ti je stalo samo do tvog muza a onda bude prekasno?poznata mi je ta situacija od jedne prijateljice.zabavljala se sa momkom 6godina. on joj je bio prva ozbiljna veza prije toga ono djecije sa 15 godina.cura je otisla studirati i docepala se slobode posto je kod kuce nije imala jer su joj roditelji strogi.tamo je pocela hodati piti avantura tamo avantura vamo.upoznala nekog tipa isto tako malo cu se provest i gotova.taj provod je trajo 3mjeseca i oni se ko zaljubili.a i om imo curu 3 godine.na kraju su obadvoje mislili da se oni vole i da su njihove stare veze nebtne.raskinuli su sa svojm partnerima i poceli se zabavljati.i to je trajalo svega 2mjeseca i ona se pokaje jer je skontala da je njen momak(bivsi) njena velika ljubav a ovo sto je uradila bila samo glupost jer je bilo strah da ce nesto propustiti u zivotu ako samo sa njim bude.sada je sama jer je sa "avanturom" raskinula jer je shvatila da to nije bila ljubav vec neka faza a njen joj maomak to nemoze i nezeli da oprosti.sad samo place i pati jer je sebi unistila sav zivot a ovo ljeto se planirali uzet.
 
Sve je to meni jasno. Meni samo nisu jasni moji osjecaji. Kako mi se moglo ovo desiti... A ono da mi nesto nedostaje... naravno, nitko nije zadovoljan u svemu. Uvijek nesto nedostaje. A cak nekad mislim da mi je muz presavrsen... Nemamo djece, pa smo jedno drugom najvazniji. On me pazi, voli, ljubi, kao i ja njega. I opet da se to desi... Kako se osjecam krivom...
A ipak nemogu da "kolegu" izbacim iz glave. Jer bili su mi fini oni leptirici u stomaku. S muzem su ti leptirici davno prosli. I nekako sam se osecala drugacije. Vazna!
 
piši malo kraće jer ovako odbijaš čitaoce sa masom teksta.

a sada savet:

raspalite oboje po sexu, rasturite se, i videćeš
biće vam lakše da posle toga kažete "nećemo više, ajd bjež' odmene"(bosanski akcenat)
a i sa mužićem ćeš imati bolji sex izmotivisana
avanturom koja će ti doneti malo svežine.

sve je to čista biologija i biohemija.

nešto kao bes, bolje je isprazniti se nego potiskivati.
 
Ni u ludilu!

Da jos ima sex sa njim, pa tek bi joj onda bilo tesko (da prekine tu vezu, a pogotovo da se "vrati" muzu)
Ja Tweety mislim da moras da da sve od sebe da "obnovis" vezu sa muzem. Dugo ste u braku, sve je postala rutina, sve ide po planu, nije uzbudljivo vise.
Znaci preostaje ti da stupita u akciju i tu rutinu malo okrenete naopacke ili da se naucis da uzivas u toj sigurnosti i toj rutini.
Vecera, izlazak, sex bilo gdje osim u krevetu, skijanje, zeza, drustvo, disko.....sve...samo onog kolegu istjeraj iz glave, sa muzem pricaj (nemoj naravno da mu spominjes kolegu). Pitaj ga jel njemu uzbudljivo, jel zadovoljan, bla bla....pa na osnovu toga vidi(te) sta je najbolje.
Sretno!
More_bre:
piši malo kraće jer ovako odbijaš čitaoce sa masom teksta.

a sada savet:

raspalite oboje po sexu, rasturite se, i videćeš
biće vam lakše da posle toga kažete "nećemo više, ajd bjež' odmene"(bosanski akcenat)
a i sa mužićem ćeš imati bolji sex izmotivisana
avanturom koja će ti doneti malo svežine.

sve je to čista biologija i biohemija.

nešto kao bes, bolje je isprazniti se nego potiskivati.
 
Ja bih volela da opet osetim leptirice.

To sto ti se dogodilo mnogo je lepo. Nikoga nisi povredila, nikoga nisi ubila. Prema tome, nemoj da te pece savest. Jedan poljubac samo, par porukica i pogleda. Ustvari, nista posebno se i nije desilo. Tvoj muz ne zna i ne mora nikada ni da sazna. Samo bi bio povredjen, a vas brak mozda pod znakom pitanja. Malo romantike u zivotu nije na odmet. Mislim da ce te brzo proci zaljubljenost, i posle ces se sa osmehom secati da si u jednom periodu zivota bila z i v a.
 
mammy:
Ni u ludilu!

Da jos ima sex sa njim, pa tek bi joj onda bilo tesko (da prekine tu vezu, a pogotovo da se "vrati" muzu)
Ja Tweety mislim da moras da da sve od sebe da "obnovis" vezu sa muzem. Dugo ste u braku, sve je postala rutina, sve ide po planu, nije uzbudljivo vise.
Znaci preostaje ti da stupita u akciju i tu rutinu malo okrenete naopacke ili da se naucis da uzivas u toj sigurnosti i toj rutini.
Vecera, izlazak, sex bilo gdje osim u krevetu, skijanje, zeza, drustvo, disko.....sve...samo onog kolegu istjeraj iz glave, sa muzem pricaj (nemoj naravno da mu spominjes kolegu). Pitaj ga jel njemu uzbudljivo, jel zadovoljan, bla bla....pa na osnovu toga vidi(te) sta je najbolje.
Sretno!
Ja se ne slažem, mislim da je More Bre u pravu!
Kresni se sa ovim likom, prevari muža. Kad sve prodje, videćeš o čemu se radi - da li ti je trebala samo avantura (ako je tako , vratićeš se mužu i biće vam još bolje - kako kaže More Bre), ili u tvom braku stvarno nešto puno škripi (onda ćeš rasturiti brak, a to je bolje i poštenije prema svima nego zamazivanje očiju koje ti predlaže Mammy).
Za svoje dobro i za dobro svog sadašnjeg muža, moraš rasčistiti sama sa sobom i biti iskrena prema sebi.
 
Fibi3:
Ja bih volela da opet osetim leptirice.

To sto ti se dogodilo mnogo je lepo. Nikoga nisi povredila, nikoga nisi ubila. Prema tome, nemoj da te pece savest. Jedan poljubac samo, par porukica i pogleda. Ustvari, nista posebno se i nije desilo. Tvoj muz ne zna i ne mora nikada ni da sazna. Samo bi bio povredjen, a vas brak mozda pod znakom pitanja. Malo romantike u zivotu nije na odmet. Mislim da ce te brzo proci zaljubljenost, i posle ces se sa osmehom secati da si u jednom periodu zivota bila z i v a.
Veća je prevara kad prema nekom drugom osetiš leptiriće, nego kad se poyebeš sa petoro bez osećanja, čisto radi fizičkog zadovoljstva.
 
Tweety1980:
Moram nekome da se izjadam i da cujem tuđa iskustva i mišljenja...
7 godina sam u sretnom braku i to stvarno sretnom. Ima tu i tamo nekih nedostataka, ali gdje nema toga.
Poceo me privlaciti muzev radni kolega... Uvijek mi je bio simpatican, drag... Ali, kad sam shvatila da ja dolazim kod muža na posao radi njega, a ne radi muža, shvatila sam da je đavo odnio šalu. Nisam htjela da mi se to desava, pogotovo zato sto mi taj "kolega" nikad nije dao povoda za takvo nesto. Zato sam ga pocela izbjegavati. Nisam htjela da se zaljubim (Uostalom mislila sam da je to nemoguce).
Kad me ne bi bilo nekoliko dana, jedini je on primjecivao da me nema... I ... neznam ni ja kako, on je rekao da mu nedostajem kad ne dolazim cesto, ja se nasalila s njim da mi se javi kad mu budem nedostajala... i on mi se odmah sutradan javi porukom... I tako je to pocelo. Ja mu rekla sto osjecam, on kaze da ni on nije ravnodusan... Culi smo se 2-3 dana tako i onda kad smo pricali shvatili smo da to nema smisla, i da nista ne poduzimamo, jer nije u redu...
Tako smo tjedan dana govorili, a onda se poljubili... I poslje toga smo bili jos jednom zajedno, a svakodnevno smo se culi i svakodnevno govorili da necemo vise (Iskreno, vise on nego ja). I nismo bili nikako poslje, ali smo se stalno dopisivali i razgovarali.
I prije nekoliko dana je on na malo bezobrazan nacin sve to prekinuo... Jedan dan sve bajno krasno, drugi dan : Ne moze on vise... A svaka druga poruka mu je i inace bila: Crnjak mi radi tvog muza...
Ja se grozno osjecam. Stalno mislim na njega... Ludim. Zaljubila sam se pravo...
Muz nista ne primjecuje. Nitko nista ne zna. Ja i on se pred drustvom pravimo da nikad nista nije bilo izmedu nas, a ja poludi. Samo gledam u mobitel i cekam njegovu poruku. A ona ne stize.
Eh, da mi je ovo netko pricao... Pomozite! :confused:
E mrzelo me da chitam sve ali skontala sam da si prevarila! pa sta! sta te briga!!!! LIVE YOUR LIFE AND DON'T BE SORRY 4 ANYTHING!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
A kad se postaje iživljen, kad si dovoljno isfrustriran....?

Ili kad pojebeš 100 čavki.....

Ili kad dobiješ 5 puta triper.......

Ili kad se nesrećno zaljubiš 2 puta pa više ceniš i prihvataš ono što imaš , pa bilo i manje od onoga što si imao /la.....

Ili kad si dovoljno mlad i povodljiv , pa te svaka šuša "nauči" da je bolje za tebe da probaš i loše i da loše mora da bude i da je dobro kad je izvikano , pa neka je i loše.....

------------------------------------------------------
Al se ja nikada neću iživeti.......Uvek uzimam najbolje što mogu.....naravno da mi cena nije sa kreditom.....
Naravno treba da ima u većini onih koji žive od danas do sutra.....O čemu bi pričale žene dok kafenišu......
 
nesrecna si, jasno, ali sta si u stvari ocekivala? kako si videla vasu vezu, njen razvoj ? sta si zelela od njega - da se sastaje u tajnosti sa tobom a da svakog dana na poslu srece tvog muza, popije sa njim kafu, posavetuje ga u slucaju da tvoj muz posumnja da imas vezu sa strane? da li zelis vezu sa nekim ko se ujutru smeska tvom muzu razmisljajuci o popodnevu koje ce provesti sa tobom?
meni je njegov gest sasvim korektan i razumljiv. na neki nacin te je ispostovao raskidom pre nego sto veza predje u nesto konkretnije, postedeo te je neprijatnog iskustva neciste savesti. nije se desilo nesto sto bi sebi kasnije zamerila. probudila su se neka osecanja, zahvaljujuci njemu svesna si da ti u braku nedostaje nesto, a na tebi je da razmislis sta zelis: da sacuvas brak ili da pocnes vezu sa nekim drugim. kako bi se osecala ako bi tvoj muz zatrazio razvod?
 
Eeee ko se s vatrom igra.....zaista ne razumem, kako nisi pokusala, da resis stvari sa muzem ( ocigledno si nezadovoljna, nisi ni znala, da jesi..) cim si primetila, da si bacila oko na njegovog saradnika, druga....i skontala, da nesto ne stima.... :roll:

Mislim, bezveze nacisto...i tema je... :roll: Samo pomisli kako bi tebi bilo, da ti muz isto radi.... :confused:
 
dajte ba ljudi nasto nagovarate zenu,da se pojebe i jednostavno radi nekog hira zbog kojeg ce se kasnije kajati rasturi brak.ja mislim da bi postenije bilo pa sama prvo razmisli koliko joj je stalo do muza i braka.ako je stalo nek prekine ovo sve a ako nije ek se prvo rastane pa nekradi sa kolegom sta god hoce.bit ce manja uvreda za covjeka nego da mu to radi iza leda a njemu glumi sretnu zenicu i sveticu. CIST RACUN DUGA LJUBAV. :p
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top