Aviogenex

E odose sve 727ce :( .....da samo znas kako nasi piloti kukaju za njima,sto kaze jedan "prepoznao bi je medju hiljadu zena".A stvarno je jedan od najlepsih...nego ne znam za 733 i 734 za geneks.Okle ti informacija :?:
Poz
 
Da, 727 je stvarno lepotica , jos kakva je bila u onim exoticnim bojama 8-) ......
Za 733 i 734 sam video na wikipediji. Nego sta bi sa JAT-ovim zadnjim DC9, jel su ga prodali?
 
E onda od toga nista ako je u wikipediji....isto tako je kupovao jat sve i svasta pa nista.E vidis ne znam za dc-9.Vidim da se na njihovom sajtu pojavljuje u floti ali koliko znam svi piloti su se preskolovali za ATR i 737.Verovatno leti negde u Africi ili ga ne mogu prodati,bem li ga.Mozda neko bolje zna
 
Imaju jedan 732, koji im je u Sudanu, i nazalost mislim da su to poslednji trzaji kompanije. Pre par meseci su prodali dva komada 727 za 560000 $, tako da se imovina polako krnji. U svakom slucaju su avioni vredeli vise, otisli su za USA.
Nazalost...:(
 
Aviatičari,imam jedno pitanje ali nije vezano za Aviogenex,naime čuo sam da je na Surčinu vrlo interesantan muzej kojeg bi volio posetiti kad opet dolazim u Beograd.Ima neko neke informacije šta je sve tamo izloženo i kada je muzej otvoren
Pozdrav svima
HRC
 

Back
Top