SAJTOVI NA KOJIMA MOZETE NACI MJESTO U INOSTRANSTVU

Cuo sam sa vise strana pomalo nemogucu pricu o studijama koja me je zainteresovala.Navodno je bio raspisan konkurs za studije u Evropi koje traju 9.meseci a na svaka 3.meseca menja se institut u kome se studije odrzavaju.Tematski su vezane za politiku i medije i nije vaazno na kom su fakultetu ili dali si ga uopste upisivao.Navodno polaze se neki kvalifikacioni ispit a upisuje se na osnovu aktivistickog rada a stice se status magistra nakon studija.I ako zvuci nemoguce pricu sam cuo od visse razlicitih izvora...pa sta kosta,da pitam...hvala unapred
 
Anonymous:
Jeki:
A jel imas sajt gde mogu da nadjem informacie o osnovnim studijama konkretno me interesuju tehnicke nauka,jos konkretnije Etf?
Ako imas mozes da mi posaljes na mail lola84yu@yahoo.com ili da mi ovde odgovoris.

Hvala

Pozdrav

Jelena

sajtovi su uglavnom za poslediplomske studije
izvini

Hvala ti u svakom slucaju.
Ajde molim te ako nadjes neku adresu gde mogu da vidim za osnovne studije posalji mi na moj mail lola84yu@yahoo.com
Hvala

POzdrav
 
JAZZER:
ako bilo kome treba da nadje doktorat ili postdok. u inostranstvu, posjedujem ogromnu kolicinu sajtova
javite se na igorbioh1975@yahoo.com
S postovanjem,
od skorasnjeg datuma zivim u Parizu inace sam profesor fizicke kulture sa zpocetim studiranjem na magistarskim studijama.Zbog udaje presla sam da zivim u Paris,tako da sad neznam sta dalje.Zavrsiti zapocete studije u JUG-i,ili ti imas neko resenje(trenutno sam na kursu FR jezika).Ukoliko imas bilo kakvo saznanje oko verifikacije diplome(ili necije iskustvo,bilo sta,javljaj.Jer koliko sam se informisala nezvanicno ni sa mojom profesorskom diplomom (kao nece mi se priznati)necu moci da radim nivo mog posla,a za mag.studije nemam komentara niti jednu normalnu informaciju.Unapred zahvalna.Jelena
 

Back
Top