DEFEKTOLOGIJA

ovo stoji na sajtu FASPERA

ПОТРЕБНА ДОКУМЕНТАЦИЈА И ПРОЦЕДУРА

Приликом пријављивања на конкурс, подносе се оригинална документа на увид и фотокопије следећих докумената:

извод из матичне књиге рођених,
сведочанства сва четири разреда завршене средње школе,
диплома о положеном завршном, односно матурском испиту,
доказ о уплати накнаде за учешће на конкурсу
Ова документа се подносе уз пријавни лист који кандидати купују на Факултету у дане пријављивања на конкурс.


:heart::heart::heart:
 
E da,to i mene zanima,jel sam cula da prilikom upisa moras da navedes i smer koji zelis pa me zanima jel je to tacno?Samo jedan smer moras da navedes?Jaoj ljudi sutra upis.................:neutral::neutral::neutral:pa jos malo pa prijemni....bubice me hvataju vise:otkacio:Pozz svima:bye:
 
Tako je bilo prosle godine.Navodi se samo jedan smer. Mozete da se prebacite posle na drugi, ali se placa. Prosle godine je bilo 3000 dinara, za ovu ne znam, ali pretpostavljam da je vise, cim je sve poskupelo... :banovati:
 
Ljudi ako neko cuje ili sazna nekako kolimo se kandidata otprilike prijavilo,neka kaze......ili zna kako to moze da se proveri....mislim da ce biti bas velika konkurencijaPozz...........:sad2:
 
Da,ja sam u prvoj grupi,tj.od 10h:cry:....Na prevenciji primaju 95,a prijavilo se 140:dash:.......Ne znam vise,haossssssssss:sad2:A prijemni kako ce izgledati pojma nemamMozda moze neko od ovih starijih da nam kaze kako je bilo prosle godine,jel su pitanja bila pretezno iz informatora,ili nePozzzzzzz...........:klap:
 

Back
Top