DEFEKTOLOGIJA

auuuuu. . . sad ste me naplasili :eek: Pa jel bas toooooooliko teska ta biologija?
imala sam je tri godine, ali ovo molekularno cudo me bas plasi... :confused:
da li postoji neko ovde ko je spremao bios za prijemni po posebnoj knjizi jelene pavic?
 
:super: ali ja jos nisam pocela, pa me sve nesto hvata strah da necu stici... a kako si prosla sa psihologijom i sociologijom? ;) koji bi smer htela da upises? e najzad neko ko hoce da upise fasper, jer su svi u fazonu ekonomski, pravni, politicke nauke . . . :dash:
 
Kreni danas!!!OBAVEZNO!Psihologija je stvarno laka, mislim da za 3 dana moze da se spremi,sociologije nema puno, neke osnovne stvari, jedino je biologija teza jer se zavlace u "sitna crevca":dash:
Inace hocu da upisem prevenciju, a sto se tice pravnog, ekonomskog i sl., ja sam 88 godiste, prosle godine sam upisala Pravni, ali sam u aprilu odlucila da ne zelim sebi dugu i bolnu smrt i napustila ga:super:
 
:sad2: evo pocinjem odmah! ma zavrsila sam sociologiju, psihologiju jos dve lekcije i kraj. . . al mi se bios bas ne uci. . . ali moracu! uf, kakav skok sa pravnog na fasper, otkud to, bas mi ne ide jedno sa drugim. . . jel znas kad je prijemni? strrrrrraaaaaaaaaaaasssssssssssnnnnnnnnnnooooooooooooo me nervira neorganizovanost fakulteta i dzaba im onaj sajt kad na njemu mogu da procitam samo o istorijatu bg-a! :dash:
 
Cao svima:)...Evo i ja spremam prijemni za FASPER,psihologija je stvarno laka,ali biologija je bas teska...Zavrsila sam medicinsku skolu,pa mi je mozda malo lakse,jer sam imala bios 3 godine...Jel se spremate sami ili idete na privatne casove?
 
Slazem se da je skok ogroman, samo meni se ovo uvek svidjalo, ali sam isla onom GLUPOM logikom, Pravo mi je perspektivnije:dash:
Blago ljudima koji su izasli iz medicinske, verovatno vam biologija nece biti takav problem kao sto je meni, bukvalno kao na Mars da su me spustili. Da, spremam sama:
 
Bekice posto kazes da si zavrsila sociologiju, mozes li da mi kazes malo blize koje si delove ucila, po informatoru ispade skoro cela knjiga!Hvala unapred

pa s obzirom na to da sam muku mucila cele godine sa sociologijom, jer je profesorka htela da me obori na popravni jer ona ima odredjen broj koji obara na kraju 4. pa joj je neko falio, znam celu knjigu! :roll: pa uglavnom ovo po informatoru, ne znam bilo mi je lako... tako da ne znam kako da ti pomognem. mene ova biologija muci... strasno.
 
Da li neko upisuje logopediju?
Ja sam zavrsila psihologiju i zaista nije tesko. Biologija manje-vise, a sociologiju treba da krenem da ucim od ponedeljka. Racunam da mi nece biti toliko tesko posto sam je ucila u cetvrtoj godini. Malo mi je frka posto ima jos dve nedelje, ali nadam se najboljem!:)
Prijava kosta 4500 od 25-27 (10-1h). Tako je pisalo na faxu. PozZZZ
 
Pricala sam sa drugaricom, ona mi kaze da je nasla sve oblasti, samo je pratila u kojoj knjizi je sta... Prijava je 4 800 koliko sam ja danas videla, prijemni je 2.7. po grupama, a skolarina je 78 000.

Puno srece svima koji polazu prijemni! :bye:
 
**Sweety**, nisam uspeo naci bodove jer mi stari comp nije trenutno u f-ji..
A shto se tiche dokumenata i prijemnog Anxelmaki je vec rakla, prijem dokumenata je od 25 do 27 od 10 do 13 h, prijavljivanje prijemnog koshta 4 800 dinara...Prijemni je 2 JULA...
 
78 hiljada? :eek: strasno, nabili cene, a organizovanost i informacije :thumbdown:
joooooooj, jel hoce neko surdoaudiologiju da upise? i jel zna neko koliko primaju na ovaj smer? i da, da li bi neko od ovih iskusnijih mogao da nas uvede u tu pricu prijemnog, kako po grupama se polaze... :dontunderstand:
hvala unapred, vrlo ste ljubazni!!!! :bye:
 
Na sajtu fakulteta ima obaveshtenje u vezi prijemnog...
Na smeru surdologija proshle godine se primalo mislim ali nisam siguran 20 na budzetu i 15 samofinansirajucih...
Prijemni po grupama : poshto fakultet nema mesta da od jednom svi kandidati polazu prijemni organizuje se po grupama, pa tako jedno 200 kandidata polazu npr od 13 h, drugih 200 od 15 h treci 200 od 17h...Prilikom predaje dokumenata dobijash broj tako da kada izadje raspored odmah vidih u kojoj si grupi tj od koliko chasova polazesh...
 
78 000 je jos i dobro, pricalo se da ce biti 85 000 :evil::evil::evil:
Elem, sto se tice informisanja na faksu, to nemojte ni da ocekujete, molim vas... Ok je faks, ali pogubljenost na ovom fakultetu i neodgovornost je na nivou... :(:(:(:thumbdown:
 

Back
Top