drugaciji pristup...

Sad ste me nasli, a sutra imam prvi cas paaldance-a (ne znam kako se zove kod nas - igra oko i po sipci;)). Sve sa koznim, dubokim cizmama. Reklamiraju u sport skoli u koju idem i kazu da je vrhunski sport..;) Uvek mi je bila zelja da naucim, divim e devojkama kad vidim kakose lako vrte oko sipke i sad mi se pruzila prilika da pokusam da naucim..
 
Joya!:
Sad ste me nasli, a sutra imam prvi cas paaldance-a (ne znam kako se zove kod nas - igra oko i po sipci;)). Sve sa koznim, dubokim cizmama. Reklamiraju u sport skoli u koju idem i kazu da je vrhunski sport..;) Uvek mi je bila zelja da naucim, divim e devojkama kad vidim kakose lako vrte oko sipke i sad mi se pruzila prilika da pokusam da naucim..
Kad budes bila u BG-u udji u neki autobus na prigradskoj liniji, stani na zadnji deo i ufati se, nema bolje skole a za male pare
 
Joya!:
Sad ste me nasli, a sutra imam prvi cas paaldance-a (ne znam kako se zove kod nas - igra oko i po sipci;)). Sve sa koznim, dubokim cizmama. Reklamiraju u sport skoli u koju idem i kazu da je vrhunski sport..;) Uvek mi je bila zelja da naucim, divim e devojkama kad vidim kakose lako vrte oko sipke i sad mi se pruzila prilika da pokusam da naucim..
Stvarno ostanem bez teksta kada vidm da neka to radi bas dobro... Bila jednom neka blonda u Plavoj Zvezdi... Tako nesto nikada nisam video u zivotu. Ocigledno je bila balerina ili tako nesto... Ali ljudi... uh, trebalo je to videti. Ne bi verovali svojim ocima...
 

Back
Top