Koji Vam Je Najbolji Radio I Najbolji Voditelj Sa Radija

Na radio PINGVINU je ranije isla emisija sredom uvece a vodio je MITA,fantastican je i bas me zanima sta je sa njim i da li vodi neku radio emisiju anywhere.
Takodje,lik koji se zove LUKA TESANOVIC,danas ga znamo kao redovan inventar u jutarnjem programu TV PINKA u ne bas najsjajnijem izdanju,je takodje na radio PINGVINU vodio sportski kviz koji je bio mnogo vise od kviza,zvao se TRI SEKUNDE U...Luka je kao radio voditelj apsolutno fantastican,bez obzira na sadasnje angazovanje koje mu ne dolikuje,cenim njegov rad na radiju.
 
dobro...mi osim radio beograda i u skorijoj buducnosti B92 (verovatno), nemamo radio stanice sa nacionalnom pokrivenoscu...
novosadski 'in' na 106.3 MHz mi je bez premca kako po muzickom pristupu i balansu muzika/informacija... steta sto je lokalnog karaktera
B92 ima fantastican jutarnji program, ali tu se prica (barem prema mom ukusu) zavrsava... ponenkad (mada vrlo retko) muzika prijatno iznenadi...
 
Na radio PINGVINU je ranije isla emisija sredom uvece a vodio je MITA,fantastican je i bas me zanima sta je sa njim i da li vodi neku radio emisiju anywhere.
Takodje,lik koji se zove LUKA TESANOVIC,danas ga znamo kao redovan inventar u jutarnjem programu TV PINKA u ne bas najsjajnijem izdanju,je takodje na radio PINGVINU vodio sportski kviz koji je bio mnogo vise od kviza,zvao se TRI SEKUNDE U...Luka je kao radio voditelj apsolutno fantastican,bez obzira na sadasnje angazovanje koje mu ne dolikuje,cenim njegov rad na radiju.

Napokon neko ko je slusao Mitu!:worth:Mita je posle pingvina(nazalost,nisam slusala njegovu emisiju na tom radiju), radio na radiju 3 do cini mi se prosle godine kad je dobio otkaz.:(Emisija mu se zvala 'Iz cista mita' i isla je ponedeljkom uvece.To je jedina emisija koja se meni skroz svidela,bez psovki,jedna tema i pored nje POSIS(prica o svemu i svacemu)Bila je to odlicna emisija,velika steta sto su mu dali otkaz :sad2:
 
Na radio PINGVINU je ranije isla emisija sredom uvece a vodio je MITA,fantastican je i bas me zanima sta je sa njim i da li vodi neku radio emisiju anywhere.
Takodje,lik koji se zove LUKA TESANOVIC,danas ga znamo kao redovan inventar u jutarnjem programu TV PINKA u ne bas najsjajnijem izdanju,je takodje na radio PINGVINU vodio sportski kviz koji je bio mnogo vise od kviza,zvao se TRI SEKUNDE U...Luka je kao radio voditelj apsolutno fantastican,bez obzira na sadasnje angazovanje koje mu ne dolikuje,cenim njegov rad na radiju.

Neverovatno!! Neko hvali naseg Mitu! :dash: Tek sada otkrismo ovu temu na krstarici.... Mita je ziv i zdrav....na zalost trenutno je bez mikrofona ali zato pise pesme i aforizme. Objavio je dve knjige pesama za sada. ..:klap:
https://www.facebook.com/PesnikDejanDimitrijevicMita
 

Back
Top